Futsal v Žiline

Športová hala pri ZŠ V.Javorku, Hliny 5, Žilina
GPS: 49.210042,18.737351


+421 905 355 840 Ing. Dušan Dobšovič
+421 918 683 079 Mgr. Eva Dobšovič Mjartan


futsal.zilina@gmail.com

Liga SŠ 2016-17

Víťaz Stredoškolskej ligy 2017/2018 - Stredná priemyselná škola stavebná
 

FINAL FOUR 2017 - pondelok 12.6.2017

Stredná priemyselná škola stavebná - Stredná odborná škola sv. J.Robotníka 6:1 (4:0)
G: Dávid Staňo 3, Miroslav Ilko 2, Ľubomír Haroník - Ján Slíž
ŽK: Rastislav Bugaj (SOŠ Robotníka)
 
Dopravná akadémia - Súkromná SOŠ spoločného stravovania 5:8 (2:3)
G: Tomáš Hruška 2, Miroslav Zajac, Matúš Gabaj, Rochard Dinga - Peter Mintách 5, Julis Gojdič, Lukáš Tepličanec, Milan Káčer
bez kariet
 
---------------------
 
zápas o 3.miesto:
 
Dopravná akadémia - Stredná odborná škola sv. J.Robotníka 7:4 (0:2)
G: Tomáš Hruška 3, Miroslav Zajac, Karol Rolko, Richard Dinga, Dominik Kubalík - Ján Slíž 2, Martin Čupec, Tobiáš Vyhnal
bez kariet
 
FINÁLE:
 
Stredná priemyselná škola stavebná - Súkromná SOŠ spoločného stravovania 4:0 (2:0)
G: Rastislav Moravec, Ján Ďurčan, Šimon Schwarz, Miroslav Ilko
ŽK: Rastislav Moravec, Ján Ďurčan - Marek Farský, Julius Gojdič
 

Konečná tabuľka po základnej časti

 

Výsledky 10.5.2017

Súkromná SOŠ spoločného stravovania - SOŠ sv.J.Robotníka 10:4 (4:1)
G: Peter Mintách 6, Marek Farský 3, Július Gojdič - Rastislav Bugaj, Marek Klocháň, Tobias Vyhnal, Miroslav Ladňák
 

Výsledky 10.4.2017

SOŠ Stavebná - Dopravná akadémia 1:8 (0:3)
G: Matúš Gabaj 2, Miroslav Zajac 2, Tomáš Hruška 2, Matúš Juriga, Richard Dinga - Maroš Plavec
 
Súkromná obchodná akadémia - SOŠ sv.J.Robotníka 0:5 kont.
 

Výsledky 3.4.2017

SPŠ stavebná - Súkromná obchodná akadémia 9:2 (0:1)
G: Peter Spišiak 2, Dávid Staňo 2, Nikolas Mydliar 2, Ján Ďurčan 2, Miroslav Ilko - Kristián Uhlík, Peter Svoboda

Súkromná SOŠ spoločného stravovania - SOŠ Stavebná 5:0 kont.

 

Výsledky 20.3.2017

Súkromná obchodná akadémia - Dopravná akadémia 0:22 (0:10)
G: Miroslav Zajac 4, Richard Dinga 4, Matúš Gabaj 4, Adrián Greguš 4, Tomáš Hruška 3, Michal Svrček 3
 
Súkromná SOŠ spoločného stravovania - SPŠ stavebná 2:8 (2:3)
G: Peter Mintách, Marek Farský - Ján Ďurčan 3, Nicolas Mydliar 2, Dávid Staňo, Matej Lajš, Michal Polák
ŽK: Michal Polák
 
SOŠ sv.J.Robotníka - SOŠ stavebná 5:0 kont.

 

Výsledky 6.3.2017

Dopravná akadémia - Súkromná SOŠ spoločného stravovania 12:3 (8:1)
G: Miroslav Zajac 4, Matúš Gabaj 3, Richard Dinga 2, Adrián Greguš 2, Tomáš Hruška - Peter Mintách 2, Marek Farský 
 
SOŠ stavebná - Súkromná obchodná akadémia 15:0 (6:0)
G: Juraj Macek 5, Robert Hanulík 5, Matúš Cvacho 2, Lukáš Leja 2, Michal Serafín
 
SPŠ stavebná - SOŠ sv.J.Robotníka 2:4 (1:1)
G: Nicolas Mydliar, Kamil Budoš - Miroslav Lačiak 2, Martin Čepec, Peter Paluga
 

Výsledky 13.2.2017

SPŠ stavebná - SOŠ stavebná 4:3 (2:1)
G: Rastislav Moravec, Nicolas Mydliar, Samuel Bubaň, Matej Bukna - Matej Ripel 2, Andrej Zaťura
 
SOŠ sv.J.Robotníka - Dopravná akadémia 1:9 (1:3)
G: Michal Janoviak - Miroslav Zajac 3, Tomáš Hruška 2, Matúš Juriga 2, Andrej Machút, Martin Žeriava
ŽK: Tomáš Balog (SOŠ J.Robotníka)
 
Súkromná SOŠ spoločného stravovania - Súkromná obchodná akadémia 5:0 kont.
 
 

Výsledky 30.1.2017

SOŠ stavebná - Súkromná SOŠ spoločného stravovania 1:10 (1:4)
G: Vladimír Lekár - Peter Mintách 8, Marek Farský 1, Milan Káčer
ŽK: Matej Ripel
 
Súkromná obchodná akadémia - SOŠ sv.J.Robotníka 0:14 (0:6)
G: Rastislav Bugaj 3, Michal Janoviak 3, Ján Slíž 3, Tobias Vyhnal 2, Tomáš Balog 2, Peter Paluga
 
Dopravná akadémia - SPŠ stavebná 2:4 (2:1)
G: Miroslav Zajac, Richard Dinga - Adrián Hvoľka 2, Dávid Staňo, Rastislav Moravec
ŽK: Dávid Staňo
 

Výsledky 16.1.2017

SOŠ stavebná - Dopravná akadémia 2:7 (1:4)
G: Mário Jančovič, Vlado Lekár - Matúš Juriga 3, Miroslav Zajac, Dominik Hulín, Andrej Machút, Tomáš Hruška
 
SPŠ stavebná - Súkromná obchodná akadémia 5:0 kont.
 
SOŠ sv.J.Robotníka - Súkromná SOŠ spoločného stravovania 3:9 (0:6)
G: Ján Slíž 2, Peter Paloga - Peter Mintách 7, Marek Farský 2

Výsledky 19.12.2016

SPŠ stavebná - SOŠ sv.J.Robotníka 4:3 (3:0)
G: Michal Polák 2, Peter Spišiak, Rastislav Moravec - Kristián Popelka, Ján Slíž, Patrik Schmeister
 
SOŠ stavebná - Súkromná obchodná akadémia 14:1 (7:0)
G: Matej Ripel 5, Ján Klocan 3, Michal Serafín 2, Marek Gbelan 2, Vladimír Lekár, Mário Chebeň - Andrej Štalmach
 

Výsledky 5.12.2016

Dopravná akadémia - Súkromná SOŠ spoločného stravovania 6:10 (4:4)
G: Samuel Pistovčák 2, Richard Dinga, Dominik Hulín, Michal Svrček, Tomáš Hruška - Peter Mintách 4, Marek Farský 3, Milan Káčer 2, Miroslav Káčer
ŽK: Karol Rolko (Dopravná akadémia)
 

Výsledky 28.11.2016

Stredná priemyselná škola stavebná Stredná odborná škola stavebná
Stredná odborná škola sv.J.Robotníka Dopravná akadémia
Súkromná stredná odborná škola spoločného stravovania Súkromná obchodná akadémia
Súkromná SOŠ spoločného stravovania - Súkromná obchodná akadémia 14:2 (5:0)
G: Peter Mintách 7, Marek Farský 3, Miroslav Káčer 2, Milan Káčer, Július Gojdič - Milan Hrebeňák, Roman Košút
 
SOŠ sv.J.Robotníka - Dopravná akadémia 1:7 (0:3)
G: Tobias Vyhnal - Miroslav Zajac 3, Tomáš Hruška 2, Dominik Hulín, Richard Dinga
ŽK: Miroslav Ladňák (SOŠ J.Robotníka)
 
SPŠ stavebná - SOŠ stavebná 5:0 kont.
 

Výsledky 7.11.2016

Súkromná obchodná akadémia - Dopravná akadémia 2:20 (1:9)
G: Tomáš Kočvara 2 - Richard Dinga 7, Miroslav Zajac 5, Andrej Machút 4, Dominik Hulín 2, Samuel Pistovčák, Tomáš Hruška
 
SPŠ stavebná - Súkromná SOŠ spoločného stravovania 7:5 (3:3)
G: Miroslav Ilko 2, Nikolas Mydliar 2, Adrian Hvolka, Adam Kulas, Matej Lajš - Peter Mintách 3, Marek Farský, Branislav Hasko
 
SOŠ Stavebná - SOŠ sv.J.Robotníka 3:7 (1:2)
G: Matej Ripel 2, Mário Jančovič - Tobias Vyhnal 2, Jakub Klein 2, Miroslav Ladňák, Martin Čupec, Ján Sliž