Futsal v Žiline

Športová hala pri ZŠ V.Javorku, Hliny 5, Žilina
GPS: 49.210042,18.737351


+421 905 355 840 Ing. Dušan Dobšovič
+421 918 683 079 Mgr. Eva Dobšovič Mjartan


futsal.zilina@gmail.com

Liga ZŠ 2015-16

Víťazom 3.ročníka Školskej ligy ZŠ sa stali žiaci ZŠsMŠ ROSINA
 
 

FINAL FOUR - streda 29. júna 2016: 

 
SEMIFINÁLE:
 
ZŠsMŠ Rosina - CZŠsMŠ Dobrého Pastiera 10:0 (6:0)
ZŠ Belá - ZŠ Gaštanová 6:4 (3:3)
 
zápas o 3.MIESTO:
 
ZŠ Gaštanová - CZŠsMŠ Dobrého Pastiera 2:2, na pokutové kopy 5:4
 
FINÁLE:
 
ZŠsMŠ Rosina - ZŠ Belá 4:1
 
13,15 h. ZŠsMŠ Rosina - CZŠ R.Zaymusa
13,50 h. ZŠ Gaštanová - ZŠ Bánová
14,25 h. ZŠ Belá - ZŠsMŠ Rosina
15,00 h. ZŠ Gaštanová - CZŠsMŠ Dobrého Pastiera

KONEČNÁ TABUĽKA základnej časti

 
 
O poradí v konečnej tabuľke na 4. a 5. mieste, 10. a 11. mieste, resp. 13. a 14. mieste rozhodli vzájomné zápasy príslušných družstiev (CZŠsMŠ Dobrého Pastiera - ZŠ Hájik 4:3, ZŠ Karpatská - ZŠ Lichardova 6:0, ZŠ Martinská - ZŠ Trnové 1:0).
 

Prehľad zápasov z 20.6.2016

ZŠ Rosina - CZŠ R.Zaymusa 5:4 (2:4)
G: M.Gavuliak 2, V.Konštiak, M.Jaššo, M.Turský - P.Galček 2, T.Gašpierik, J.Kasem
 
ZŠ Belá - ZŠ Rosina 2:5 (1:0)
G: M.Cabadaj, T.Bela - M.Gavuliak 3, M.Turský, R.Dinga
ŽK: R.Dinga
 
ZŠ Gaštanová - CZŠsMŠ Dobrého Pastiera 2:3 (0:1)
G: R.Moravec 2 - T.Dominik, L.Kutník, O.Kováč
 

Prehľad zápasov z 13.6.2016

ZŠ Gaštanová - CZŠ R.Zaymusa 6:5 (3:2)
G: D.Makuka 4, R.Moravec, J.Voško - M.Majerčík 2, M.Dusa 2, A.Škubák
 
ZŠ Trnové - ZŠ Martinská 0:1 (0:1)
G: S.Hoskovec
 
ZŠsMŠ Rosina - ZŠ Gaštanová 3:2 (1:1)
G: R.Dinga, M.Gavuliak, A.Kroupa - R.Závodský, D.Makuka
 

Prehľad zápasov z 10.6.2016

ZŠ V.Javorku - ZŠ Karpatská 5:0 (5:0)
G: Šmárik 3, Vydra 2
 

Prehľad zápasov z 3.6.2016

ZŠ Budatín - ZŠ Karpatská 4:2 (2:1)
G: A.Horniak 2, A.Murár, A.Valach - A.Fabšík, E.Vnuk
 

Prehľad zápasov z 30.5.2016

ZŠ Budatín - ZŠ Javorku 4:0 (3:0)
G: D.Paperňák 2, M.Michalec, A.Horniak
ŽK: D.Paperňák - M.Korbáš, J.Nemček
 
CZŠsMŠ Dobrého Pastiera - CZŠ R.Zaymusa 5:1 (2:1)
G: L.Mihalík 2, L.Kubalík, T.Masný, O.Kováč - P.Galček
ČK: B.Berger (Zaymusa) 
 
ZŠ Hájik - ZŠ Belá 1:9 (0:5)
G: S.Jurovec - D.Múčka 3, M.Mihalčatin 3, J.Kubala, S.Mičo, D.Trnka
 
ZŠ Belá - ZŠ Trnové 5:0 kontumačne (ZŠ Trnové sa na zápas nedostavila)
 

Prehľad zápasov z 27.5.2016

ZŠ Javorku - ZŠ Lichardova 7:2 (3:1)
G: M.Korbáš 3, D.Smolka 2, D.Slanička, E.Janek - A.Žiačik, J.Kotrbanec
ŽK: A.Žiačik (Lichardova)
ČK: Š.Lopušan (Javorku)
 

Prehľad zápasov z 23.5.2016

ZŠ Budatín - CZŠ R.Zaymusa 2:3 (1:2)
G: F.Jančula, A.Horniak - J.Kasem 2, M.Dusa
ŽK: J.Kasem
ČK: J.Kasem (po 2.ŽK)
 
ZŠ Martinská - CZŠsMŠ Dobrého Pastiera 0:7 (0:1)
G: O.Kováč 3, L.Rác 2, T.Masný, P.Bednárik
 
ZŠ Bánová - ZŠ Rosina 8:11 (5:4)
G: M.Kollárik 7, M.Kočišík - M.Jašo 5, M.Gavuliak 3, A.Kroupa, R.Dinga, M.Turský
ŽK: J.Sobol (Bánová)
 
ZŠ Trnové - ZŠ sv.Gorazda 5:0 kontumačne (ZŠ sv.Gorazdu sa na zápas nedostavila)
 

Prehľad zápasov z 20.5.2016

ZŠ Trnové - ZŠ Bánová 0:13 (0:7)
G: M.Kollárik 8, J.Sobol 2, M.Ondrejka 2, L.Kušík
 
ZŠ Budatín - ZŠ Martinská 5:1 (2:0)
G: D.Paperňák 2, M.Lazar, A.Murár, M.Michalec - S.Hoskovec
 
ZŠ Hájik - ZŠ Karpatská 5:1 (4:0)
G: M.Svrček 2, B.Škulec, D.Ukrop, D.Jankech - J.Kucharčík
 
ZŠ V.Javorku - ZŠ sv.Gorazda 5:0 kontumačne (ZŠ sv.Gorazdu sa na zápas nedostavila)
 

Prehľad zápasov z 16.5.2016

ZŠ Belá - ZŠ V.Javorku 4:1 (2:0)
G: J.Žingora 2, M.Mihalčatin 2 - M.Jaššo
 
ZŠ Budatín - ZŠ Belá 1:3 (1:1)
G: M.Michalec - J.Žingora, M.Mihalčatin, D.Múčka
ŽK: D.Paperňák - M.Mihalčatin
 
CZŠsMŠ Dobrého Pastiera - ZŠ Bánová 2:6 (2:3)
G: P.Bednárik, O.Kováč - M.Kollárik 6
 
ZŠ Karpatská - ZŠ Trnové 14:1 (5:0)
G: M.Brezáni 6, J.Kucharčík 3, S.Mešár 2, E.Vnuk 2, R.Gonščák - B.Ďuroška
 
ZŠ Lichardova - ZŠ sv.Gorazdu 5:0 kontumačne (ZŠ sv.Gorazdu sa na zápas nedostavila)
 

Prehľad zápasov z 13.5.2016

ZŠ Hájik - ZŠ Bánová 7:3 (6:1)
G: S.Jurovec 4, D.Ukrop 3 - M.Kollárik 3
 
ZŠ Rosina - ZŠ V.Javorku 9:3 (5:1)
G: M.Gavuliak 4, T.Šemík 3, A.Kroupa 2 - D.Slanička, M.Korbáš, D.Smolka
ŽK: M.Vydra (Javorku)
 
ZŠ Karpatská - ZŠ Lichardova 6:0 (3:0)
G: F.Kotrba 2, J.Kucharčík 2, M.Brezáni 2
ŽK: A.Karásek, A.Žiačik (obaja Lichardova)
 

Prehľad zápasov z 9.5.2016

ZŠ Trnové - ZŠ Gaštanová 2:11 (0:5)
G: D.Vojtek 2 - R.Moravec 5, D.Haluška 3, M.Masaryk 2, R.Závodský
 
ZŠ Hájik - ZŠ Lichardova 12:0 (5:0)
G: S.Jurovec 4, D.Ukrop 3, D.Louda 2, D.Frátrik 2, M.Svrček
 
CZŠsMŠ Dobrého Pastiera - ZŠ Rosina 2:9 (1:5)
G: O.Kováč 2 - T.Šemík 6, R.Dinga 3
 
ZŠ Lichardova - ZŠ Budatín 5:0 kontumačne (ZŠ Budatín sa na zápas nedostavila)
 

Prehľad zápasov z 2.5.2016

CZŠ R.Zaymusa - ZŠ Karpatská 7:3 (2:1)
G: M.Dusa 3, P.Galček 2, J.Kasem, Š.Minálik - J.Kucharčík 2, S.Mesár
ŽK: P.Galček (Zaymusa)
 
ZŠ Lichardova - ZŠ Martinská 5:4 (3:1)
G: A.Žiačik 4, D.Sobota - L.Šuška 2, S.Hoškovec 2
 

Prehľad zápasov z 25.4.2016

ZŠ Martinská - ZŠ Karpatská 3:7 (1:5)
G: T.Senko 3 - J.Kucharčík 3, M.Matúš 2, M.Brezáni 2
ŽK: S.Hoškovec (Martinská)
 

Prehľad zápasov z 18.4.2016

ZŠ Javorku - ZŠ Bánová 7:1 (3:1)
G: M.Korbáš 3, D.Smolka 2, I.Podstavek, M.Jaššo - M.Kollárik
 
ZŠ sv.Gorazdu - ZŠ Budatín 3:4 (2:1)
G: T.Tlach 2, A.Remek - M.Moravec 2, D.Paperňák, A.Horniak
 
ZŠ Gaštanová - ZŠ Hájik 2:1 (0:0)
G: R.Moravec 2 - D.Ukrop
ŽK: B.Škulec (Hájik)
 
ZŠ Rosina - ZŠ sv.Gorazdu 15:0 (6:0)
G: T.Šemík 7, R.Dinga 4, M.Gavuliak 3, M.Turský
 

Prehľad zápasov z 11.4.2016

CZŠ R.Zaymusa - ZŠ Lichardova 12:1 (7:0)
G: P.Galček 7, M.Dusa 5 - M.Černý
 
ZŠ Martinská - ZŠ sv.Gorazdu 0:10 (0:4)
G: T.Tlach 4, A.Remek 3, F.Šoltés, J.Topocký, M.Miho
 
ZŠ Rosina - ZŠ Trnové 5:0 kont. (ZŠ Trnové sa na zápas nedostavilo)
 
ZŠ Budatín - ZŠ Bánová 2:4 (1:2)
G: D.Paperňák, M.Štaffen - M.Kollárik 4
 

Prehľad zápasov z 4.4.2016

CZŠ R.Zymusa - ZŠ Martinská 10:0 (5:0)
G: M.Dusa 3, P.Galček 3, A.Škubák 2, J.Kasen, G.Berger
 
ZŠ Gaštanová - ZŠ Budatín 5:3 (0:0)
G: R.Moravec 3, D.Makuka, M.Bator - A.Murár 2, A.Horniak
 
CZŠ Dobrého Pastiera - ZŠ Hájik 4:3 (3:0)
G: O.Kováč 3, T.Šupej - D.Ukrop 2, D.Louda
 

Prehľad zápasov z 20.3.2016

ZŠ Karpatská - ZŠ Belá 3:15 (1:9)
G: J.Kucharčík 2, M.Matúš - D.Múčka 5, J.Žingora 4, L.Boháč 3, J.Kováč, P.Bielko, D.Trnka
 
ZŠ Belá - ZŠ Lichardova 10:0 (6:0)
G: J.Žingora 4, D.Múčka 3, P.Bielko 2, T.Kopera
 

Prehľad zápasov z 14.3.2016

ZŠ V.Javorku - ZŠ Gaštanová 2:6 (0:2)
G: M.Korbáš, D.Smolka - R.Moravec 4, D.Makuka, M.Bator
 
ZŠ Hájik - ZŠ sv.Gorazda 4:3 (3:1)
G: D.Úkrop 2, B.Škulec, M.Svrček - T.Melkovič, T.Tlach, O.Remek
 
ZŠ Trnové - CZŠsMŠ Dobrého Pastiera 1:4 (0:2)
G: M.Kapuš - L.Rás 3, M.Čižmárik
 
ZŠ Budatín - ZŠsMŠ Rosina 1:7 (1:2)
G: D.Paperňák - T.Šemík 3, M.Gavuliak 2,M.Turský, T.Nemčík
 

Prehľad zápasov z 22.2.2016

ZŠ Bánová - ZŠ Lichardova 10:0 (3:0)
G: M.Kollárik 8, Š.Ftorek, J.Sobol
 
ZŠ Trnové - CZŠ R.Zaymusa 2:6 (2:2)
G: D.Vojtek, vlastný A.Škubák - M.Majerčík 2, J.Kasem, T.Klímo, P.Galček, G.Berger
 
CZŠsMŠ Dobrého Pastiera - ZŠ Belá 2:7 (1:3)
G: O.Kováč 2 - J.Žingora 3, T.Kopera 2, M.Mihalčatin, M.Cabadaj
 
ZŠ Hájik - ZŠsMŠ Rosina 3:8 (2:4)
G: D.Ukrop 2, D.Jankech - T.Šemík 4, M.Gavuliak 2, R.Dinga 2
 
ZŠ Belá - ZŠ Martinská 8:0 (3:0)
G: D.Múčka 3, T.Kopera 2, M.Mihalčatin 2, P.Bielko
 

Prehľad zápasov z 15.2.2016

ZŠ Hájik - CZŠ R.Zaymusa 9:2 (3:0)
G: S.Jurovec 3, B.Škulec 3, D.Ukrop, Michalička, D.Louda - M.Dusa, P.Galček
ČK: A.Škubák
 
ZŠ sv.Gorazda - ZŠ Karpatská 4:5 (3:2)
G: T.Tlach 2, T.Melkovič, A.Remek - J.Kudarčík, S.Mešák, P.Súkeník, A.Fabšík, M.Brezáni
 
ZŠ V.Javorku - CZŠsMŠ Dobrého Pastiera 6:1 (3:0)
G: M.Jaššo 2, I.Podstavek, D.Slanička, M.Korbáš, D.Smolka - D.Tobiáš
 

Prehľad zápasov z 8.2.2016

ZŠ Javorku - ZŠ Martinská 16:0 (6:0)
G: D.Smolka 5, M.Korbáš 4, D.Slanička 2, M.Jaššo 2, R.Benčík, J.Nemček, I.Podstavek
 
CZŠ R.Zaymusa - ZŠ sv.Gorazda 5:4 (1:2)
G: M.Dusa 4, J.Kasem - T.Tlach 4
 
ZŠ Karpatská - ZŠ Bánová 4:7 (4:3)
G: M.Brezanyi 2, P.Súkenik, J.Kucharčík - M.Kollárik 5, S.Ftorek, J.Sobol
 
ZŠ Lichardova  - ZŠ Gaštanová 0:5 (0:4)
G: M.Bator 2, D.Haluška, D.Makuka, R.Závodský
 
ZŠ Hájik - ZŠ Trnové 14:0 (6:0)
G: B.Škulec 4, D.Jankech 3, D.Úkrop 2, D.Frátrik 2, M.Svrček 2, D.Louda
 

Prehľad zápasov z 18.1.2016

ZŠ Trnové - ZŠ V.Javorku 1:13 (0:7)
G: L.Honza - M.Korbáš 5, M.Baracka 3, R.Benčík 2, M.Jaššo, J.Nemček, I.Podstavek
 
ZŠ Belá - ZŠ Bánová 6:2 (5:2)
G: T.Kopera 3, J.Žingora 3 - M.Kollárik 2
ŽK: P.Bielko (Belá)
ČK: J.Žingora - M.Kollárik
 
ZŠ Gaštanová - ZŠ Karpatská 12:0 (6:0)
G: R.Moravec 4, D.Makuka 2, R.Závodský 2, D.Haluška, J.Voško, S.Ftorek, D.Franček
 
ZŠ sv.Gorazda - ZŠ Belá 0:5 kont.
 
ZŠ Martinská - ZŠ Hájik 0:11 (0:6)
G: D.Louda 3, B.Škulec 2, D.Jankech 2, D.Ukrop 2, L.Podhorec, D.Frátrik
 

Prehľad zápasov z 14.12.2015

ZŠ Martinská - ZŠ Gaštanová 1:10 (1:7)
G: M.Majerčák - R.Kopaj 3, F.Masaryk 2, M.Bator 2, B.Paček, S.Ftorek, R.Moravec
 
ZŠ Bánová - ZŠ sv.Gorazda 7:8 (1:4)
G: M.Kollárik 7 - T.Tlach 3, L.Tarašovič 3, A.Remek 2
 
ZŠ Rosina - ZŠ Lichardova 15:2 (7:1)
G: T.Šemík 5, M.Gavuliak 4, M.Jaššo 4, V.Konštiak, R.Dinga - M.Sáral, M.Turský
 

Prehľad zápasov z 30.11.2015

ZŠ Gaštanová - ZŠ Belá 3:6 (2:1)
G: R.Moravec 3 - J.Žingora 3, S.Židek 2, T.Bela
 
ZŠ Bánová - ZŠ Martinská 6:1 (3:0)
G: M.Kollárik 5, T.Ondrejka - S.Zacho
 
ZŠ Belá - CZŠ R.Zaymusa 6:2 (2:0)
G: J.Žingora 3, D.Mička 2, S.Židek - M.Dusa, P.Galček
 
ZŠ Lichardova - CZŠsMŠ Dobrého Pastiera 4:5 (2:2)
G: A.Žiačik, L.Gardos, M.Turský, M.Černý - O.Kováč 2, L.Mihálik 2, D.Tobiaš
 
ZŠ Budatín - ZŠ Trnové 15:0 (7:0)
G: M.Michalec 4, D.Paperňák 3, A.Murár 2, M.Štaffen 2, J.Mičica 2, F.Majerčiak, A.Horniak
 

Prehľad zápasov z 16.11.2015

ZŠ V.Javorku - ZŠ Hájik 1:8 (1:1)
G: M.Jaššo - B.Škulec 4, S.Jurovec, D.Frátrik, L.Podhorec, D.Louda
ŽK: D.Piovarči (Hájik)
 
CZŠ R.Zaymusa - ZŠ Bánová 5:3 (3:1)
G: M.Dusa 3, M.Majerčík, P.Galček - J.Sobol 2, M.Kollárik
ŽK. T.Ondrejka
 
CZŠsMŠ Dobrého Pastiera - ZŠ Budatín 3:0 (0:0)
G: O.Kováč 2, T.Šupej
 
ZŠ Karpatská - ZŠsMŠ Rosina 0:18 (0:11)
G: M.Gavuliak 6, T.Šemík 5, R.Dinga 3, M.Jaššo 3, V.Konštiak
 

Prehľad zápasov z 2.11.2015

ZŠ V.Javorku - CZŠ R.Zaymusa 1:2 (0:2)
G: P.Kráľ - M.Dusa 2
 
ZŠ Hájik - ZŠ Budatín 11:1 (3:0)
G: S.Jurovec 3, D.Ukrop 2, D.Frátrik 2, B.Škulec, D.Piovarči, P.Katrenčin, M.Svrček
 
ZŠ Trnové - ZŠ Lichardova 2:7 (1:4)
G: E.Mihický 2 - S.Faško 2, J.Pecháč 2, F.Milo, O.Ondrušiak, M.Klein
 
CZŠsMŠ Dobrého Pastiera - ZŠ Karpatská 14:0 (9:0)
G: L.Mihálik 5, O.Kováč 4, M.Slotík 3, D.Tobiaš 2
 
ZŠsMŠ Rosina - ZŠ Martinská 18:0 (7:0)
G: T.Šemík 11, V.Konštiak 4, M.Turský, R.Dinga, M.Jaššo
ŽK: M.Turský, T.Šemík (obaja Rosina)