Futsal v Žiline

Športová hala pri ZŠ V.Javorku, Hliny 5, Žilina
GPS: 49.210042,18.737351


+421 905 355 840 Ing. Dušan Dobšovič
+421 918 683 079 Mgr. Eva Dobšovič Mjartan


futsal.zilina@gmail.com

MFLŽ 2017-18

Program 19. - 20.1.2018

Piatok
 
20,05 h. Lipino - KSF Doxx
21,10 h. FC LP 2011 - Pomsta z lesa
 
Sobota
 
16,30 h. FC Biedne stroje - FC Juventus
17,35 h. Gunners - Young Boys
18,40 h. SariSof - Lipino
19,45 h. Agree.sk - Futsal Veľká Čierna
 

Tabuľka k 15.1.2018

 

Strelci k 15.1.2018

 
Ku dňu 17.11.2017 došlo k zmenám v súťaži - po dohode odstúpilo družstvo ALL IN, ktoré bolo nahradené družstvom FC JUVENTUS ŽILINA (preberá vylosovanie ALL IN-u). Zápasy All in-u, ktoré doteraz odohrali (All In - Young Boys 5:0, All In - Veľká Čierna 4:11), boli anulované v plnom rozsahu (skóre, strelci, karty).
 

11.kolo

Agree.sk - FC Biedne stroje 6:2 (2:1)              
G: Michal Dudoň 3, Miroslav Hrobák 2, Braňo Kopas - Lukáš Červený, Dušan Michnáč
bez kariet
 
Pomsta z lesa - FC Juventus 9:4 (3:0)
G: Peter Bistiak 5, Branislav Novisedlák 3, Ľuboš Koštek - Peter Kopál 3, Many Strobel
ŽK: Jakub Kollár (Juventus)
 
KSF Doxx - Gunners 8:2 (3:0)
G: Matúš Juriga 4, Roman Košút, Andrej Machút, Martin Holbička, Richard Pudík - Roman Ovčík, Pavol Tarana
ŽK: Andrej Machút, Michal Greschner - Pavol Kubík, Roman Ovčík
ČK: Michal Greschner (po 2.ŽK), Martin Turský (HNS-urážka rozhodcu) - Pavol Kubík (po 2.ŽK)
 

10.kolo

FC LP 2011 - SariSof 4:3 (0:1)              
G: Peter Kormanec 3, Ján Luprich - Radosla Buček 2, Tomáš Konárik
ŽK: Milan Harcek, Radoslav Minár - Marek Konárik, Martin Rosinčin
 
FC Juventus - FSC Mojš 7:5 (2:4)
G: Dávid Kováčik 3, Denis Kothaj 3, Jakub Kollár - Martin Sarkozi, Jakub Rolko, Alan Drábek, Michal Marčiak, Miroslav Kollárik
bez kariet
 

9.kolo

FSC Mojš - Gunners 3:7 (2:3)
G: Martin Sarkozi 2, Alan Drábek - Roman Ovčík 3, Richard Piják 2, Peter Šulka, Tomáš Mizera
bez kariet
 
SariSof - Agree.sk 3:6 (1:3)
G: Erik Nemec 2, Milan Rabik - Braňo Kopas 3, Miroslav Hrobák, Michal Mojík, Michal Dudoň
bez kariet
 
KSF Doxx - FC LP 2011 7:8 (5:3)
G: Martin Holbička 2, Andrej Machút, Matúš Juriga, Richard Pudík, Ján Štaffen, vlastný Tomáš Šuták - Erik Mrmus 4, Peter Kormanec 3, Juraj Virdzek
ŽK: Matúš Juriga (Doxx)
 

8.kolo

FC LP 2011 - Young Boys 4:2 (3:1) 
G: Juraj Virdzek 2, Miloš Králik, František Mrmus - Jozef Melo, Andrej Zaťura
ŽK: Peter Kormanec - Michal Ripel
 
FC Juventus - Gunners 4:4 (4:1)
G: Henrich Pustaj 2, Dávid Kováčik, Denis Kothaj - Richard Piják 2, Tomáš Židek, Pavol Mikloš
ŽK: Many Strobel, Tomáš Černák - Pavol Mikloš
 
Pomsta z lesa - SariSof 2:6 (1:4)
G: Roman Králik, Peter Bistiak - Radoslav Buček 2, Miroslav Sága, Marek Konárik, Vladimír Pilát, Martin Rosinčin
ŽK: Radoslav Buček (SariSof)
 
Agree.sk - KSF Doxx 6:3 (1:1)
G: Eduard Baláž 2, Braňo Kopas, Rastislav Židek, Michal Mojík, Michal Dudoň - Martin Turský 2, Jakub Chupáň
ŽK: Miloš Ďuriník (Agree.sk)
 
FSC Mojš - Lipino 10:4 (4:2)
G: Alan Drábek 2, Karol Rolko 2, Michal Marčiak 2, Miroslav Kollárik 2, Matej Čechovič, Jakub Rolko - Miloš Hubočan st. 3, Michal Šumský
ŽK: Miroslav Kollárik (Mojš)
 
FC Biedne stroje - Futsal Veľká Čierna 6:14 (3:4)
G: Lukáš Červený 3, Ivo Podstavek 2, Ján Nemček - Dávid Hudek 4, Pedro Victor 3, Bruno Petterson 2, Martin Baláž 2, Maroš Mičuda 2, Marián Hudek
ŽK: Ján Nemček (Biedne stroje)
 

7.kolo

FC Biedne stroje - SariSof 3:4 (0:2)
G: Lukáš Červený, Dušan Michnáč, Patrik Voštenák - Tomáš Nemec 2, Miroslav Sága, Marek Konárik
ŽK: Tomáš Konárik
 
FC Juventus - Futsal Veľká Čierna     PRELOŽENÉ (odstúpenie ALL IN)
 
Gunners - Lipino 3:6 (3:3)
G: Roman Ovčík, Peter Čečko, Richard Piják - Vladimír Papajčík 2, Pavol Ostrochovský, Michal Šumský, Marek Sarkozi, Oldřich Nikrmajer
ŽK: Jakub Slivka, Ján Mokáň - Peter Pavlusik
 
Young Boys - agree.sk 1:7 (1:3)
G: Pavol Ripel - Michal Sirocký 2, Eduard Baláž 2, Rastislav Židek, Peter Maršálik, Michal Dudoň
bez kariet
 
FSC Mojš - FC LP 2011 2:7 (2:3)
G: Jakub Rolko, MIchal Marčiak - Jozef Poláček 2, Ján Luprich 2, Peter Kormanec 2, Michal Kováčik
bez kariet
 
Pomsta z lesa - KSF Doxx 3:1 (1:1)
G: Lukáš Panák, Richard Zelník, Peter Bistiak - Martin Turský
bez kariet
 

6.kolo

Young Boys - Pomsta z lesa 6:6 (4:3)
G: Michal Lajš 2, Ján Ďurčan 2, Andrej Zaťura, Adam Vrábel - Richard Zelník 4, Lukáš Panák, Stanislav Lagovský
bez kariet
 
FC Juventus - Lipino 1:3 (0:1)
G: Many Strobel - Michal Šumský 2, Miloš Hubočan
ŽK: Many Strobel (Juventus)
 
FC LP 2011 - Gunners 2:4 (1:3)
G: Juraj Virdzek, Peter Kormanec - Roman Ovčík 2, Pavol Kubík, Richard Piják
ŽK: Richard Piják (Gunners)
 
Agree.sk - FSC Mojš 7:3 (4:2)
G: Michal Dudoň 3, Eduard Baláž 2, Michal Mojík, Miroslav Hrobák - Miroslav Kollárik 2, Jakub Kučera
ŽK: Milan Janošec - Matej Čechovič
 
Futsal Veľká Čierna - SariSof 11:5 (5:2)
G: Dávid Hudek 3, Martin Baláž 3, Padro Victor 3, Patrik Krištofík 2 - Milan Rabik 3, Radoslav Buček 2
bez kariet
 
FC Biedne stroje - KSF Doxx 5:7 (1:5)
G: Lukáš Červený 2, Juraj Šutorka 2, Peter Daníšek - Richard Pudík 3, Jakub Chupáň 2, Roman Košút 2
bez kariet
 

5.kolo

Lipino - FC LP 2011 6:3 (2:1)
G: Miloš Hubočan st. 2, Oldřich Nikrmajer 2, Marek Sarkozi, Pavol Ostrochovský - Jozef Poláček, Erik Mrmus, vlastný Miloš Hubočan ml.
bez kariet
 
Gunners - Agree.sk 2:5 (0:2)
G: Richard Piják, Matej Mikloš - Eduard Baláž 2, Peter Lehotský, Braňo Kopas, Michal Dudoň
ŽK: Miloš Ďuriník (Agree)
 
SariSof - FC Juventus 8:6 (2:3)
G: Tomáš Sága 3, Martin Rosinčin 3, Tomáš Čuraj, Mravec - Dávid Kováčik 3, Peter Kopál, Henrich Pustaj, vlastný Dominik Šteiniger
ŽK: Dávid Kováčik (Juventus)
 
KSF Doxx - Futsal Veľká Čierna 6:7 (2:3)
G: Andrej Machút 3, Kristián Popelka 2, Martin Holbička - Marián Hudek 2, Pedro Victor 2, Dávid Hudek 2, Patrik Krištofík
bez kariet
 
FSC Mojš - Pomsta z lesa 4:8 (1:5)
G: Juraj Kopča 2, Miroslav Kollárik, Juraj Tlach - Marián Pytel 4, Peter Bistiak 3, Richard Zelník
bez kariet
 
Young Boys - FC Biedne stroje 8:7 (2:3)
G: Matej Ripel 2, Andrej Zaťura 2, Adam Vrábel, Alexander Hanzel, Dušan Dobšovič, Milan Káčer - Ján Pivko 5, Miloš Rechtorík, Michal Valášek
ŽK: Matej Ripel (Young Boys)
 

4.kolo

FC Juventus - FC LP 2011 6:7 (1:2)
G: Tomáš Siska 3, Jakub Kollár 2, Dávid Kováčik, vlastný Peter Kormanec - Ján Luprich 2, Peter Kormanec 2, Jozef Poláček, Juraj Virdzek
ŽK: Igor Pavlík (Juventus)
 
Pomsta z lesa - Gunners 3:6 (3:2)
G: Peter Bistiak 2, Branislav Novisedlák - Roman Ovčík 2, Peter Čečko 2, Matej Mikloš, Pavol Mikloš
ŽK: Peter Bistiak (Pomsta)
 
FC Biedne stroje - FSC Mojš 1:4 (0:2)
G: Lukáš Červený - Jakub Rolko, Alan Drábek, Michal Marčák, Juraj Kopča
bez kariet
 
SariSof - KSF Doxx 6:6 (4:2)
G: Tomáš Nemec 3, Miroslav Sága 3 - Andrej Machút 3, Martin Holbička 2, Matúš Juriga
ŽK: Tomáš Čuraj - Andrej Machút
 
Futsal Veľká Čierna - Young Boys 13:13 (6:5)
G: Marián Hudek 3, Marconi de Lima 3, Dávid Hudek 3, Bruno Petterson 2, Pedro Victor, Martin Baláž - Matej Ripel 5, Andrej Zaťura 4, Ján Ďurčan 4
ŽK: Marconi de Lima, Dávid Hudek, Bruno Petterson (všetci Veľká Čierna)
 
Agree.sk - Lipino 6:2 (2:1)
G: Michal Dudoň 4, Rastislav Židek, Eduard Baláž - Michal Šumský 2
bez kariet
 

3.kolo

FC LP 2011 - Agree.sk 9:0 (0:0)       
G:Juraj Virdzek 3, Erik Mrmus 3, Milan Harcek, Jozef Poláček, František Mrmus
ŽK: Milan Harcek
 
Lipino - Pomsta z lesa 9:7 (4:4)
G: Miloš Hubočan st. 4, Vladimír Papajčík 4, Miloš Hubočan ml. - Peter Bistiak 3, Stanislav Lagovský 2, Richard Zelník, vlastný Vladimír Papajčík
bez kariet
 
Young Boys - SariSof 3:6 (1:4)
G: Matej Ripel, Andrej Zaťura, Ján Ďurčan - Tomáš Konárik 2, Miroslav Sága, Radoslav Buček, Marek Konárik, Tomáš Čuraj
bez kariet
 
KSF Doxx - FC Juventus 2:5 (1:3)
G: Roman Košút 2 - Many Strobel 4, Dávid Kováčik
ŽK: Tomáš Černák, Jakub Kollár
 
FSC Mojš - Futsal Veľká Čierna 4:8 (2:5)
G: Miroslav Kollárik 3, Matej Čechovič - Marián Hudek 2, Bruno Petterson 2, Pedro Victor 2, Martin Baláž 2
bez kariet
 
Gunners - FC Biedne stroje 6:2 (4:1)
G: Roman Ovčík 4, Peter Čečko, Richard Piják - Matej Hazda, Michal Valášek
bez kariet
 

2.kolo

KSF Doxx - Young Boys 7:5 (5:3)
G: Andrej Machút 2, Jakub Chupáň, Roman Košút, Matúš Juriga, Jozef Frátrik, Kristián Popelka - Adam Vrábel 2, Milan Káčer, Matej Lajš, Michal Burský
bez kariet
 
FC LP 2011 - Pomsta z lesa 6:3 (4:2)
G: Jozef Poláček 2, Ján Luprich 2, Michal Kováčik, Radoslav Minár - Roman Králik 2, Marián Pytel
bez kariet
 
SariSoft - FSC Mojš 7:1 (4:0)
G: Erik Gašinec 2, Radoslav Buček 2, Milan Rabik, Tomáš Čuraj, Vladiír Pilát - vlastný Tomáš Čuraj 
bez kariet
 
Lipino - FC Biedne stroje 7:2 (4:0)
G: Miloš Hubočan 3 st., Pavol Ostrochovský 3, Peter Pavlusik - Lukáš Červený, Vladimír Michna
ŽK: Pavol Nemček (Biedne stroje)
 
FC Juventus - Agree.sk 8:8 (5:1)
G: Dávid Kováčik 2, Many Strobel 2, Denis Kothaj 2, Peter Kopál, Tomáš Siska - Eduard Baláž 5, Braňo Kopas, Miroslav Hrobák, Michal Mojík
ŽK: Denis Kothaj (Juventus)
 
Futsal Veľká Čierna - Gunners 12:5 (4:1)
G: Pedro Victor 3, Maroš Mičuda 3, Marián Hudek 2, Marconi de Lima 2, Dávi Hudek, Bruno Petterson - Roman Ovčík 3, Richard Piják, Pavol Mikloš
ŽK: Pavol Kubík (Gunners)
 

1.kolo

Piatok 20,00 h.  SariSoft - Gunners                             
 
Piatok 21,05 h.  KSF Doxx - FSC Mojš                            
 
Sobota 17,30 h.  FC LP 2011 - FC Biedne stroje                    
 
Sobota 18,35 h.  Young Boys – All in                              
 
Sobota 19,40 h.  agree.sk - Pomsta z lesa                       
 
Sobota 20,45 h.  Lipino - Futsal Veľká Čierna       

SariSof - Gunners 1:7 (0:3)
G: Milan Rabik - Roman Ovčík 3, Pavol Tarana 2, Jakub Slivka, Peter Šulka
bez kariet

KSF Doxx - FSC Mojš 6:3 (2:1)
G: Andrej Machút 2, Jakub Chupáň 2, Martin Holbička, vlastný Matej Čechovič - Jakub Rolko, Alan Drábek, Michal Marčiak 
bez kariet

FC LP 2011 - FC Biedne stroje 25:0 (10:0)
G: František Mrmus 6, Peter Kormanec 5, Erik Mrmus 4, Jozef Poláček 3, Ján Luprich 3, Juraj Virdzek 2, Milan Harcek, Tomáš Šuták
bez kariet

Young Boys – FC Juventus Žilina 4:3 (3:0)
G: Matej Ripel 2, Milan Káčer, Samuel Čebek - Dávid Kováčik 2, Denis Kothaj
bez kariet 
        

agree.sk - Pomsta z lesa 4:0 (2:0)
G: Eduard Baláž 2, Peter Lehotský, Michal Dudoň
bez kariet  

Lipino - Futsal Veľká Čierna 6:8 (3:2)
G: Michal Šumský 2, Miloš Hubočan st., Miloš Hubočan ml., Vladimír Papajčík, Peter Pavlusík - Pedro Victor 4, Martin Holák 2, Marconi de Lima, Martin Baláž
bez kariet