Futsal v Žiline

Športová hala pri ZŠ V.Javorku, Hliny 5, Žilina
GPS: 49.210042,18.737351


+421 905 355 840 Ing. Dušan Dobšovič
+421 918 683 079 Mgr. Eva Dobšovič Mjartan


futsal.zilina@gmail.com

MFLŽ 2015-16

Spoločné pozápasové foto aktérov zápasu prvého s druhým na záver 2.ligy, ktorý priniesol dramatický zápas so šťastnejším koncom pre Futsal Veľká Čierna

Konečná tabuľka 1.liga 2015-2016

 

 

Konečná tabuľka 2.liga 2015-2016

 
 
Najlepší strelci 1.liga 2015-2016
 
 

Najlepší strelci 2.liga 2015-2016

 
 

21.kolo 

1.liga
 
FC Sohli - Z-Machine 10:6 (0:4)
G: P.Drahno 4, F.Heuer 2, L.Ťažký 2, P.Krajčí, D.Kočiš - T.Laščiak 3, M.Macho 2, M.Laščiak
bez kariet
 
Pomsta z lesa - Tomchlad/Lipino 6:6 (3:5)
G: R.Zelník 3, P.Bistiak, B.Novisedlák, R.Králik - J.Pápež 3, M.Hubočan, J.Ondruš, J.Majtanik
bez kariet
 
FK Nová Žilina - Athletico 3:7 (2:4)
G: I.Krauz, Ľ.Straka, J.Janičík - M.Mrázik 2, M.Kmeco 2, P.Kľučiar 2, J.Sobola
bez kariet
 
KSF Doxx - Agree.sk 0:4 (0:1)
G: M.Ďuriník 2, M.Dudoň, Ra.Židek
bez kariet
 
2.liga
 
FC Biedne stroje - All-in 6:10 (2:5)
G: M.Drexler 3, L.Červený 2, D.Kundra - P.Žubor 4, M.Švaňa 2, R.Pavela, T.Hrubý, K.Kováč, vlastný Š.Lokaj
bez kariet
 
Inter Kysuca - Futsal Veľká Čierna 5:8 (2:3)
G: D.Šteiniger 2, J.Janec 2, T.Nemec - Mi.Lajš 3, M.Hudek 3, D.Dobšovič, Ma.Lajš
bez kariet 
 
Žilinská univerzita - Referee Team 4:9 (1:5)
G: P.Koteš, Ľ.Pepucha, J.Mlynarčík, B.Folkmer - R.Závodský 3, M.Matula 3, Ma.Wtorek 2, M.Šottník
bez kariet
 
FC LP 2011 - TJ Hviezda 12:4 (6:3)
G: F.Mrmus 4, R.Minár 3, J.Virdzek, T.Šuták, R.Bugáň, M.Harcek, M.Králik - L.Komada 3, B.Sýkora
bez kariet
 

20.kolo 

1.liga
 
FK Nová Žilina - Z-Machine 9:13 (5:5)
G: M.Škulec 6, J.Janičík, J.Kováčik, P.Beňo - T.Horváth 4, T.Laščiak 2, F.Šmehýl 2, M.Šmehýl 2, P.Ozaniak 2, P.Mintál
bez kariet
 
FC Sohli - Pomsta z lesa 10:8 (5:4)
G: L.Ťažký 3, F.Heuer 3, P.Repkovský 3, F.Kováč - P.Bistiak 4, S.Lagovský 2, R.Zelník, D.Marčiš
bez kariet
 
Tomchlad/Lipino - Agree.sk 7:7 (4:5)
G. A.Bahna 3, M.Kubík 2, K.Smatana 2 - J.Horčík 3, M.Ďuriník 2, Ra.Židek 2
ŽK: K.Smatana - M.Ďuriník, S.Švanda
ČK: S.Švanda, J.Horčík (obaja Agree.sk)
 
KSF Doxx - Athletico 2:7 (0:2)
G: V.Gavrilov, D.Hulín - M.Mrázik 3, T.Greňo 2, P.Kľučiar, vlastný M.Ševčík
bez kariet
 
2.liga
 
Futsal Veľká Čierna - FC Biedne stroje 9:5 (4:2)
G: P.Krištofík 3, M.Baláž 2, M.Špirka 2, M.Hudek, Ma.Lajš - L.Červený 3, Š.Lokaj, M.Drexler
ŽK: T.Dudáš - M.Drexler, J.Drexler
 
All-in - TJ Hviezda 7:4 (5:2)
G: P.Žubor 2, M.Švaňa, Š.Doboš, T.Hrubý, E.Kováč, A.Mráčnik - M.Kubjatko 3, P.Fejfar
ŽK: A.Mráčnik (All-in)
 
Inter Kysuca - Žilinská univerzita 6:3 (3:1)
G: J.Janec 2, T.Čuraj, D.Šteiniger, M.Konárik, T.Nemec - B.Folkmer 2, J.Holub
bez kariet
 
FC LP 2011 - Referee Team 7:1 (2:1)
G: T.Šuták 3, J.Luprich 2, F.Mrmus, J.Poláček - R.Machyna
bez kariet
 

19.kolo 

 
1.liga
 
KSF Doxx - FK Nová Žilina 5:4 (2:0)
G: M.Pleva 2, D.Ostrák 2, J.Miške - M.Špener 2, T.Hroza, D.Hrnko
bez kariet
 
Z-Machine - Pomsta z lesa 3:15 (1:3)
G: M.Laščiak 2, T.Laščiak - J.Hlucháň 5, R.Zelník 3, R.Králik 3, J.Valko 2, S.Lagovský 2
bez kariet
 
Agree.sk - FC Sohli 3:6 (3:3)
G: M.Dudoň 2, Ra.Židek - P.Drahno 3, P.Krajči, F.Heuer, P.Repkovský
bez kariet
 
Tomchlad/Lipino - Athletico 5:3 (3:1)
G: O.Nikrmajer 2, J.Pápež 2, J.Majtanik - M.Kmeco 2, P.Kľučiar
bez kariet
 
2.liga
 
FC LP 2011 - Inter Kysuca 5.3 (3:2)
G: E.Mrmus 2, J.Virdzek, J.Poláček, F.Mrmus - T.Konárik, M.Sága, D.Šteiniger
ŽK: S.Šurina - M.Polák
 
Žilinská univerzita - Futsal Veľká Čierna 0:7 (0:5)
G: P.Krištofík 3, M.Baláž 2, P.Židek, Ma.Lajš
bez kariet
 
Referee Team - All-in 1:7 (1:2)
G: M.Backa - M.Švaňa 2, K.Kováč 2, E.Kováč, A.Mráčnik, P.Žubor
bez kariet
 
TJ Hviezda - FC Biedne stroje 4:6 (1:2)
G: M.Kubjatko 2, R.Stárek 2 - L.Červený 3, D.Michnáč 2, A.Zábojník
bez kariet
 

18.kolo 

 
1.liga
 
Agree.sk - Z-Machine 4:8 (2:3)
G: P.Maršalík 2, P.Lehotský, M.Hrobák - P.Mintách 3, F.Šmehýl 2, M.Laščiak 2, T.Laščiak
ŽK: P.Lehotský, S.Švanda - T.Laščiak
 
Athletico - FC Sohli 5:6 (3:4)
G: M.Mrázik 2, M.Volek, J.Sobola, T.Greňo - P.Drahno 3, D.Kočiš 2, F.Heuer
bez kariet
 
FK Nová Žilina - Pomsta z lesa 7:9 (2:5)
G: I.Krauz 2, Ľ.Straka 2, M.Špener 2, J.Kováčik - R.Zelník 3, Ľ.Pelikán 2, J.Hlucháň 2, S.Lagovský, R.Králik
bez kariet
 
Tomchlad/Lipino - KSF Doxx 6:6 (3:2)
G: J.Ondruš 2, O.Nikrmajer, M.Sarkozi, A.Bahna, J.Majtanik - J.Frátrik 2, V,Gavrilov, M.Turský, J.Chupáň, R.Pudík
bez kariet
 
2.liga
 
Futsal Veľká Čierna - TJ Hviezda 8:5 (7:1)
G: M.Hudek 3, P.Krištofík 3, Ma.Lajš 2 - P.Svitek 2, P.Fejfar 2, M.Kubjatko
bez kariet
 
FC LP 2011 - Žilinská univerzita 15:4 (8:1)
G: F.Mrmus 4, E.Mrmus 3, T.Šuták 3, J.Poláček 2, M.Králik 2, J.Luprich - P.Habovštiak 2, F.Kačiak, B.Folkmer
bez kariet
 
All-in - Inter Kysuca 5:2 (3:0)
G: R.Pavela 2, A.Mráčnik, Š.Doboš, T.Trpiš - M.Sága, T.Čuraj
bez kariet
 
FC Biedne stroje - Referee Team 6:7 (1:2)
G: M.Drexler 3, L.Červený 2, M.Petruš - V.Michna 3, Ma.Wtorek 3, R.Machyna
bez kariet
 

17.kolo 

 
1.liga
 
Agree.sk - Pomsta z lesa 4:1 (3:1)
G: M.Dudoň 2, M.Hrobák, R.Židek - S.Lagovský
bez kariet
 
Athletico - Z-Machine 8:4 (1:3)
G: P.Kľučiar 4, T.Greňo 2, J.Sobola, T.Dorčík - F.Šmehýl 2, M.Šmehýl, P.Ozaniak
bez kariet
 
FC Sohli - KSF Doxx 7:5 (3:1)
G: L.Ťažký 2, P.Repkovský 2, F.Heuer 2, F.Kováč - J.Chupáň 3, D.Hulín, V.Gavrilov
bez kariet
 
Tomchlad/Lipino - FK Nová Žilina 3:6 (1:1)
G: J.Majtánik, J.Ondruš, J.Pápež - V.Papajčík 2, I.Krauz, Ľ.Straka, T.Kramár, M.Špener
ŽK: M.Hubočan, J.Pápež
 
2.liga
 
Referee Team - TJ Hviezda 4:0 (1:0)
G: Ma.Wtorek 2, T.Vozár, R.Machyna
bez kariet
 
All-in - Žilinská univerzita 4:1 (2:0)
G: E.Kováč 2, Š.Doboš, K.Kováč - J.Holub
bez kariet
 
Inter Kysuca - FC Biedne stroje 8:7 (4:4)
G: T.Konárik 4, J.Janec 2, T.Nemec, M.Konárik - L.Červený 2, Š.Lokaj 2, P.Rojček 2, K.Popelka
ŽK: P.Rojček (Biedne stroje)
 
FC LP 2011 - Futsal Veľká Čierna 5:9 (1:5)
G: T.Šuták 2, M.Kováčik, R.Minár, M.Králik - M.Holák 2, M.Hudek 2, P.Krištofík 2, M.Baláž 2, M.Špirka
ŽK: M.Hudek (Veľká Čierna)
 

16.kolo 

 
1.liga
 
Pomsta z lesa - Athletico 4:5 (0:3)
G: P.Bistiak, S.Lagovský, R.Králik, R.Zelník - M.Mrázik 3, R.Hassan, M.Poruban
bez kariet
 
FC Sohli - Tomchlad/Lipino 8:5 (5:3)
G: P.Krajčí 4, L.Ťažký 2, P.Repkovský, P.Drahno - M.Užák 2, J.Pápež, M.Hubočan, vlastný P.Drahno
bez kariet
 
Z-Machine - KSF Doxx 4:3 (2:2)
G: T.Laščiak 2, M.Laščiak, F.Šmehýl - J.Rosenzweig, M.Gavuliak, M.Turský
bez kariet
 
FK Nová Žilina - Agree.sk 5:3 (2:3)
G: I.Krauz, M.Škulec, T.Kramár, D.Hrnko, M.Špener - M.Dudoň, B.Kopas, J,.Horčík
bez kariet
 
2.liga
 
FC LP 2011 - All-in 4:2 (2:2)
G: J.Poláček 2, T.Šuták, F.Mrmus - P.Žubor 2
ŽK: J.Virdzek, M.Kováčik - M.Švaňa
 
TJ Hviezda - Inter Kysuca 7:4 (3:2)
G: M.Kubjatko 2, P.Fejfar 2, L.Belanec, R.Stárek, vlastný T.Čuraj - J.Janec 2, T.Nemec, T.Konárik
ŽK: M.Konárik, T.Čuraj
 

15.kolo 

 
1.liga
 
Pomsta z lesa - KSF Doxx 2:4 (0:1)
G: D.Marčiš 2 - V.Gavrilov 3, J.Rosenzweig
bez kariet
 
FC Sohli - FK Nová Žilina 10:2 (3:0)
G: D.Kočiš 3, P.Drahno 3, P.Krajči 2, L.Ťažký 2 - Marek Štener, T.Kramár
ŽK: I.Krauz (Nová Žilina)
 
Tomchlad/Lipino - Z-Machine 11:7 (5:5)
G: T.Mičuda 4, M.Hubočan 3, J.Ondruš, D.Sokol, M.Užák, J.Pápež - M.Laščiak 3, T.Laščiak, M.Macho, J.Cigánik, vlastný M.Užák
bez kariet
 
Athletico - Agree.sk 3:3 (1:1)
G: M.Volek 2, J.Sobola - Ro.Židek, P.Lehotský, M.Dudoň
ŽK: R.Hassan - P.Lehotský
ČK: R.Hassan - S.Švanda
 
2.liga
 
Referee Team - Inter Kysuca 5:4 (1:2)
G: M.Šottník 2, Ma.Wtorek 2, Dušan Zemiak - T.Konárik 2, M.Sága, F.Guzma
bez kariet
 
FC LP 2011 - FC Biedne stroje 6:4 (3:1)
G: F.Mrmus 3, E.Mrmus 3 - L.Červený 2, M.Drexler 2
ŽK: M.Harcek (LP)
 
Žilinská univerzita - TJ Hviezda 6:4 (4:2)
G: J.Holub 2, B.Folkmer 2, Ľ.Chmura, J.Palo - M.Kubjatko 3, P.Fejfar
ŽK: L.Komada
 
Futsal Veľká Čierna - All-in 5:4 (2:1)
G: M.Hudek 2, P.Krištofík, M.Baláž, M.Lajš - E.Kováč 2, K.Kováč, T.Hrubý
ŽK: M.Hudek - M.Švaňa, T.Trpiš, A.Mráčnik, P.Žubor
ČK: T.Trpiš (po 2.ŽK)
 

14.kolo 

 
1.liga
 
Z-Machine - FC Sohli 8:16 (2:8)
G: T.Laščiak 2, M.Laščiak 2, M.Šmehýl 2, M.Macho, T.Horváth - P.Drahno 5, D.Kočiš 4, P.Repkovský 3, F.Heuer 2, L.Čmelík 2
bez kariet
 
KSF Doxx - Agree.sk 2:4 (1:3)
G: J.Rosenzweig, D.Ostrák - P.Lehotský 2, M.Dudoň 2
ŽK: M.Ševčík - K.Závodský
 
Tomchlad/Lipino - Pomsta z lesa 8:5 (1:0)
G: A.Bahna 3, T.Mičuda 3, J.Majtanik, J.Ondruš - L.Panák, D.Marčiš, B.Novisedlák, S.Lagovský, P.Bistiak
ŽK: T.Mičuda (Tomchlad)
 
2.liga
 
TJ Hviezda - FC LP 2011 1:4 (0:1)
G: B.Sýkora - F.Mrmus 3, T.Šuták
bez kariet
 
Referee Team - Žilinská univerzita 9:2 (3:1)
G: Ma.Wtorek 3, R.Machyna 2, M.Matula 2, D.Zemiak, M.Šottník - P.Koteš, M.Valo
bez kariet
 
Inter Kysuca - Futsal Veľká Čierna 3:16 (2:7)
G: T.Nemec 2, T.Čuraj - M.Holák 4, Ma.Lajš 3, M.Baláž 3, M.Lajš 2, T.Polanský, D.Dobšovič, P.Krištofík, M.Špirka
bez kariet
 
FC Biedne stroje - All-in 3:9 (2:4)
G: M.Drexler 2, D.Michnáč - K.Kováč 3, T.Trpiš 3, T.Hrubý, A.Mráčnik, R.Pavela
ŽK: M.Petruš - K.Kováč, T.Trpiš, A.Mráčnik
 

13.kolo 

 
1.liga
 
Athletico - KSF Doxx 2:2 (1:0)
G: M.Mrázik 2 - D.Hulín, M.Pleva
bez kariet
 
FK Nová Žilina - Z-Machine 11:6 (3:3)
G: J.Kováčik 3, M.Štener 3, V.Papajčík 2, I.Krauz 2, Ľ.Straka - T.Laščiak 2, M.Macho 2, M.Laščiak, J.Cigánik
ŽK: F.Maťko (Z-Machine)
 
Tomchlad/Lipino - Agree.sk 7:19 (2:4)
G: J.Pápež 3, T.Mičuda 2, J.Ondruš, A.Bahna - M.Dudoň 7, M.Hrobák 5, M.Ďuriník 5, P.Maršálik, Ro.Židek
bez kariet
 
2.liga
 
All-in - TJ Hviezda 9:1 (5:0)
G: P.Žubor 3, E.Kováč 2, P.Vlček, T.Hrubý, M.Švaňa, R.Pavela - B.Sýkora
bez kariet
 
Žilinská univerzita - Inter Kysuca 1:5 (0:3)
G: F.Kačiak - J.Janec 2, M.Polák, T.Nemec, T.Konárik
ŽK: D.Šteiniger
 
Referee Team - FC LP 2011 1:10 (1:7)
G: R.Machyna - F.Mrmus 5, M.Králik 2, T.Šuták, M.Harcek, E.Mrmus
ŽK: M.Šottník, R.Machyna (obaja Referee Team)
 
Futsal Veľká Čierna - FC Biedne stroje 8:4 (4:3)
G: M.Hudek 4, T.Dudáš, Ma.Lajš, D.Dobšovič, M.Špirka - A.Zábojník 3, M.Drexler
ŽK: Marek Gašpierik (V.Čierna)
 

12.kolo 

 
1.liga
 
Pomsta z lesa - Z-Machine 7:10 (2:5)
G: M.Králik 3, J.Hlucháň 2, P.Barták, L.Panák - T.Laščiak 3, M.Macho 2, M.Šmehýl 2, J.Cigánik 2, M.Laščiak
bez kariet
 
Agree.sk - FC Sohli 0:7 (0:4)
G: P.Drahno 3, L.Ťažký, F.Heuer, L.Čmelík, D.Kočiš
bez kariet
 
Athletico - Tomchlad/Lipino 3:7 (1:3)
G: T.Greň 2, R.Hassan - M.Hubočan 2, J.Pápež 2, A.Bahna, J.Ondruš, M.Užák
bez kariet
 
KSF Doxx - FK Nová Žilina 0:4 (0:2)
G: P.Beňo 2, T.Hroza, I.Krauz
bez kariet
 
2.liga
 
TJ Hviezda - FC Biedne stroje 6:5 (0:3)
G: B.Buňo 4, P.Svitek, P.Fejfar - L.Červený 4, M.Drexler
ŽK: L.Červený (Biedne stroje)
 
Žilinská univerzita - Futsal Veľká Čierna 0:12 (0:8)
G: M.Hudek 4, Mi.Lajš 3, M.Špirka 2, M.Lajš, T.Polanský, D.Dobšovič
bez kariet
 
FC LP 2011 - Inter Kysuca 10:1 (5:0)
G. J.Poláček 3, J.Virdzek 2, E.Mrmus 2, T.Šuták, J.Luprich, R.Minár - D.Šteiniger
bez kariet
 
Referee Team - All-in 2:7 (2:3)
G: R.Machyna, M.Botka - Š.Doboš 3, E.Kováč 2, R.Pavela, T.Kubala
ŽK: R.Machyna, A.Ďurina - R.Pavela, M.Švaňa, E.Kováč, P.Žubor
 

11.kolo

 
1.liga
 
FK Nová Žilina - Pomsta z lesa 11:7 (2:3)
G: T.Kramár 3, M.Škulec 2, V.Papajčík 2, P.Beňo 2, J.Janičík, I.Krauz - L.Panák 2, J.Valko, R.Zelník, R.Králik, B.Novisedlák, P.Bistiak
bez kariet
 
FC Sohli - Athletico 4:2 (1:1)
G: P.Krajči, P.Drahno, D.Kočiš, P.Repkovský - M.Volek, T.Greňo
bez kariet
 
2.liga
 
Futsal Veľká Čierna - TJ Hviezda 14:5 (5:1)
G: M.Hudek 4, M.Baláž 3, M.Holák 2, Ma.Lajš 2, T.Dudáš, D.Dobšovič, M.Špirka - R.Stárek 2, B.Sýkora, P.Svitek, M.Kubjatko
bez kariet
 
All-in - Inter Kysuca 4:3 (1:1)
G: Š.Doboš 2, T.Trpiš 2 - T.Nemec, M.Sága, M.Polák
bez kariet
 
FC LP 2011 - Žilinská univerzita 3:3 (0:2)
G: T.Šuták, R.Minár, M.Harcek - B.Folkmer 2, J.Mlynarčík
bez kariet
 
FC Biedne stroje - Referee Team 6:8 (3:1)
G: L.Červený 4, M.Drexler, vlastný M.Backa - Ma.Wtorek 3, M.Matula 2, M.Botka, R.Machyna, D.Zemiak
ŽK: R.Machyna (Referee)
ČK: R.Machyna - po 2.ŽK
 
10.kolo 
 
1.liga
 
Z-Machine - Athletico 4:7 (1:1)
G: T.Laščiak 2, M.Laščiak 2 - T.Greňo 3, M.Mrázik 2, J.Sobola, T.Dorčík
bez kariet
 
Agree.sk - Pomsta z lesa 5:2 (2:0)
G: Ra.Židek 2, P.Lehotský, M.Dudoň, B.Kopas - P.Bistiak 2
bez kariet
 
Tomchlad/Lipino - FK Nová Žilina 7:4 (3:3)
G: J.Pápež 2, J.Majtaník 2, M.Kubík, A.Bahna, M.Užák - V.Papajčík 3, Ľ.Straka
ŽK: M.Užák
 
KSF Doxx - FC Sohli 0:6 (0:3)
G: D.Kočiš 3, P.Drahno 2, P.Repkovský 
bez kariet
 
2.liga
 
Referee Team -TJ Hviezda 3:8 (1:2)
G: Ma.Wtorek 2, R.Machyna - B.Buňo 3, M.Kubjatko 2, B.Sýkora, D.Mäkký, P.Fejfar
bez kariet
 
Inter Kysuca - FC Biedne stroje 9:3 (3:2)
G: T.Nemec 3, J.Janec 2, T.Konárik, M.Sága, T.Čuraj, M.Kubišta - D.Michnáč 2, P.Danišek
bez kariet
 
Žilinská univerzita - All-in 3:7 (2:3)
G: P.Habovštiak, J.Holub, J.Paľo - R.Pavela 2, P.Žubor 2, M.Švaňa, A.Mráčnik, E.Kováč
ŽK: R.Pavela, P.Žubor (obaja All-in)
 
FC LP 2011 - Futsal Veľká Čierna 6:5 (3:1)
G: F.Mrmus 2, R.Minár, J.Poláček, M.Kováčik, T.Šuták - D.Dobšovič 2, Mi.Lajš 2, Ma.Lajš 
ŽK: Mi.Lajš
 

9.kolo 

 
1.liga
Z-Machine - KSF Doxx 7:9 (4:5)
G: T.Laščiak 3, M.Šmehýl 2, F.Šmehýl, T.Horváth - M.Pleva 3, D.Ostrák 2, J.Frátrik, J.Chupáň, J.Miške, T.Kincl
bez kariet
 
FK Nová Žilina - Agree.sk 4:5 (1:3)
G: T.Hroza 2, V.Papajčík, P.Beňo - M.Hrobák 2, J.Horčík, M.Dudoň, Ra.Židek
bez kariet
 
FC Sohli - Tomchlad/Lipino 6:0 (3:0)
G: D.Kočiš 2, L.Ťažký, F.Heuer, P.Drahno, P.Repkovský
ŽK: O.Nikrmajer (Tomchlad)
 
Pomsta z lesa - Athletico 5:4 (1:2)
G: D.Marčiš 3, M.Králik 2 - M.Mrázik 3, R.Hassan
bez kariet
 
2.liga
 
All-in - FC LP 2011 4:9 (2:4)
G: E.Kováč 2, P.Žubor, vlastný M.Harcek - J.Virdzek 2, R.Minár 2, E.Mrmus 2, J.Luprich, F.Mrmus, M.Králik
ŽK: B.Pinčiar, A.Mráčnik - J.Poláček, R.Minár
 
FC Biedne stroje - Žilinská univerzita 7:10 (4:5)
G: L.Červený 5, D.Kundra, P.Danišek - B.Folkmer 3, P.Habovštiak 2, S.Král 2, P.Koteš, J.Paľo, J.Mlynarčík
ŽK: M.Petruš, L.Červený - B.Folkmer
 
TJ Hviezda - Inter Kysuca 6:5 (2:1)
G: M.Kubjatko 2, L.Štípala, P.Fejfar, L.Komada, R.Stárek - T.Konárik 2, T.Nemec 2, M.Sága
ŽK: M.Kubjatko (Hviezda)
ČK: M.Kubjatko (Hviezda) - po 2.ŽK
 
Futsal Veľká Čierna - Referee Team 8:1 (1:1)
G: T.Polanský 3, M.Baláž 2, Mi.Lajš, M.Ripel, P.Krištofík - Ma.Wtorek
ŽK. A.Ďurina (Referee)
 

8.kolo 

 
1.liga
 
FC Sohli - FK Nová Žilina 3:2 (2:1)
G: P.Repkovský, P.Drahno, L.Čmelík - P.Beňo 2
ŽK: T.Kramár (Nová Žilina)
 
Tomchlad/Lipino - Z-Machine 12:6 (4:3)
G: J.Majtanik 4, T.Mičuda 3, M.Kubík 2, J.Pápež 2, M.Užák - M.Šmehýl 3, J.Cigánik 2, T.Laščiak
ŽK: T.Horváth (Z-Machine)
 
KSF Doxx - Pomsta z lesa 6:3 (2:0)
G: J.Miške 3, J.Frátrik, J.Chupáň, J.Kudelka - P.Bistiak, R.Zelník, L.Paník
ŽK: P.Bistiak (Pomsta)
 
Athletico - Agree.sk 4:5 (2:3)
G: T.Belan, J.Sobola, T.Greňo, T.Dorčík - Ra.Židek 2, P.Lehotský 2, M.Ďuriník
bez kariet
 
2.liga
 
All-in - Futsal Veľká Čierna 7:7 (3:2)
G: R.Pavela 2, E.Kováč 2, T.Trpiš, P.Vlček, A.Mráčnik - M.Hudek 3, M.Baláž 2, M.Holák, M.Špirka
 
FC LP 2011 - FC Biedne stroje 28:3 (14:0)
G: J.Virdzek 7, E.Mrmus 7, J.Luprich 4, J.Poláček 4, F.Mrmus 3, M.Králik, T.Šuták, M.Harcek - L.Červený, Š.Lokaj, P.Danišek
bez kariet
 
Žilinská univerzita - TJ Hviezda 3:2 (1:1)
G: B.Folkmer 3 - M.Kubjatko, L.Komada
bez kariet
 
Inter Kysuca - Referee Team 2:3 (0:1)
G: T.Konárik, vlastný M.Botka - Ma.Wtorek 2, M.Backa
bez kariet
 

7.kolo 

 
1.liga
 
Athletico - FK Nová Žilina 4:7 (1:4)
G: M.Volek 2, M.Poruban, T.Dorčík - V.Papajčík 4, P.Beňo, J.Kováčik, M.Škulec
bez kariet
 
Agree.sk - KSF Doxx 2:7 (1:3)
G: Ra.Židek 2 - J.Chupáň 2, M.Drexler 2, J.Miške, R.Pudík, D.Hulín
bez kariet
 
Pomsta z lesa - Tomchlad/Lipino 9:6 (4:4)
G. L.Panák 3, P.Barták 2, P.Bistiak 2, B.Novisedlák, R.Zelník - A.Bahna 2, J.Pápež, T.Mičuda, M.Užák, J.Ondruš
bez kariet
 
Z-Machine - FC Sohli 6:7 (1:3)
G: M.Šmehýl 3, T.Laščiak 2, J.Cigánik - P.Drahno 2, L.Ťažký, P.Krajčí, F.Heuer, D.Kočiš, L.Čmelík
ŽK. T.Laščiak
ČK: F.Šmehýl - L.Ťažký
 
2.liga
 
Inter Kysuca - Futsal Veľká Čierna 2:5 (1:3)
G: T.Konárik, J.Janec - M.Holák 2, M.Hudek 2, T.Dudáš
bez kariet
 
Referee Team - Žilinská univerzita 5:3 (1:0)
G. M.Backa 2, M.Wtorek 2, M.Matula - P.Habovštiak, P.Koteš, S.Král
bez kariet
 
TJ Hviezda - FC LP 2011 0:0 (0:0)
ŽK: R.Komanec (Hviezda)
 
FC Biedne stroje - All-in 5:10 (1:4)
G: L.Červený 2, S.Čelko, M.Petruš, Š.Lokaj - T.Trpiš 2, P.Vlček 2, B.Pinčiar 2, A.Mráčnik, E.Kováč, P.Žubor, R.Pavela
bez kariet
 

6.kolo 

 
1.liga
 
FK Nová Žilina - Z-Machine 8:14 (6:6)
G: M.Škulec 4, I.Krauz 2, J.Janičík, M.Štener - M.Šmehýl 5, T.Laščiak 4, P.Ozaniak 2, T.Horváth 2, M.Laščiak
ŽK: T.Kramár (Nová Žilina)
 
FC Sohli - Pomsta z lesa 10:4 (4:2)
G: L.Čmelík 5, D.Kočiš 2, P.Drahno 2, F.Heuer - R.Zelník 3, P.Bistiak
bez kariet
 
Tomchlad/Lipino - Agree.sk 6:5 (4:3)
G: O.Nikrmajer, K.Smatana, J.Ondruš, A.Bahna 3 - Ra.Židek 4, P.Maršálik
ŽK: S.Švanda, M.Ďuriník
 
KSF Doxx - Athletico 1:4 (0:3)
G: V.Gavrilov - M.Poruban 2, M.Mrázik, T.Dorčík
 
2.liga
 
Futsal Veľká Čierna - FC Biedne stroje 11:2 (3:0)
G: F.Vrábel 3, T.Polanský 2, P.Krištofík 2, M.Hudek 2, M.Špirka, M.Lajš - S.Čelko 2
bez kariet
 
All-in  - TJ Hviezda 2:2 (0:2)
G: M.Švaňa 2, M.Kubjatko, M.Holeš
ŽK: M.Švaňa - M.Holeš
ČK: Š.Doboš (All-in)
 
FC LP 2011 - Referee Team 3:4 (1:1)
G: T.Šuták, J.Poláček, R.Minár - R.Závodský 3, M.Backa
ŽK: M.Králik - M.Backa, A.Ďurina
 
Žilinská univerzita - Inter Kysuca 4:4 (3:0)
G: B.Folkmer 3, J.Mlynarčík - J.Janec 3, F.Guzma
ŽK: T.Konárik (Inter)
 

5.kolo 

 
1.liga
 
KSF Doxx - FK Nová Žilina 3:6 (0:3)
G: J.Frátrik, Má.Wtorek, M.Pleva - J.Janičík 3, P.Beňo, M.Špener, T.Hroza
ŽK: T.Kincl, M.Pleva (obaja Doxx)
ČK: J.Kudelka (Doxx)
 
Athletico - Tomchlad/Lipino 6:10 (1:6)
G: T.Greňo 4, M.Volek, M.Mrázik - M.Kubík 3, J.Ondruš 3, T.Mičuda 2, A.Bahna, M.Užák
bez kariet
 
Agree.sk - FC Sohli 2:7 (2:3)
G: M.Dudoň, M.Ďuriník - P.Drahno 2, D.Kočiš 2, L.Čmelík 2, P.Repkovský
ŽK. M.Ďuriník (Agree)
 
Pomsta z lesa - Z-Machine 5:0 kontumačne
 
2.liga
 
Žilinská univerzita - Futsal Veľká Čierna 11:7 (6:2)
G: J.Holub 3, Ľ.Pepucha 3, B.Folkmer 2, P.Habovštiak, P.Koteš, F.Kačiak - P.Krištofík 2, D.Dobšovič 2, M.Baláž 2, Mi.Lajš
bez kariet
 
Inter Kysuca - FC LP 2011 2:5 (0:2)
G: T.Nemec, F.Guzma - F.Mrmus 4, S.Šurina
bez kariet
 
Referee Team - All-in 5:7 (1:5)
G: M.Matula 2, R.Závodský, M.Wtorek, vlastný T.Hrubý - R.Pavela 2, P.Ďurana, T.Hrubý, E.Kováč, T.Trpiš, A.Mráčnik
bez kariet
 
TJ Hviezda - FC Biedne stroje 9:3 (4:2)
G: M.Holeš 3, R.Komanec 2, B.Sýkora, M.Kubjatko, L.Komada, L.Štípala - P.Danišek 2, L.Červený
bez kariet
 

4.kolo 

 
1.liga
 
FK Nová Žilina - Pomsta z lesa 6:2 (3:1)
G: I.Krauz, J.Kováčik, J.Janičík, M.Škulec, V.Papajčík, M.Špener
ŽK: Ľ.Pelikán (Pomsta)
 
Tomchlad/Lipino - KSF Doxx 4:3 (2:2)
G: J.Majtanik 3, J.Pápež - J.Chupáň 2, T.Kincl
ŽK: Má.Wtorek (Doxx)
 
Z-Machine - Agree.sk 4:7 (2:2)
G: T.Laščiak 2, J.Cigánik, F.Šmehýl - M.Dudoň 2, M.Hrobák 2, M.Ďuriník, P.Lehotský, P.Maršálik
ŽK: P.Maršálik (Agree)
 
FC Sohli - Athletico 11:1 (6:0)
G: L.Čmelík 3, P.Drahno 3, L.Ťažký 2, F.Heuer 2, D.Kočiš - J.Sobola
bez kariet
 
2.liga
 
Futsal Veľká Čierna - TJ Hviezda 11:5 (5:2)
G: M.Hudek 4, M.Baláž 3, T.Dudáš 2, P.Krištofík 2 - M.Kubjatko 2, R.Komanec, L.Štípala, L.Komada
 
FC Biedne stroje - Referee Team 5:7 (2:3)
G: P.Danišek 2, L.Červený 2, D.Michnáč - R.Závodský 2, Ma.Wtorek 2, D.Zemiak, A.Ďurina, J.Ploštica
 
All-in - Inter Kysuca 6:1 (2:0)
G: P.Žubor 3, E.Kováč 2, A.Mráčnik - M.Polák
ŽK: M.Švaňa, B.Pinčiar
 
FC LP 2011 - Žilinská univerzita 8:2 (2:1)
G: F.Mrmus 3, J.Virdzek, J.Poláček, R.Bugáň, M.Králik, E.Mrmus - J.Holub, F.Kačiak
bez kariet
 

3.kolo

 
1.liga
 
Tomchlad/Lipino -  FK Nová Žilina 7:6 (4:3)
G: T.Mičuda 4, M.Kubík, M.Hubočan, J.Pápež - P.Beňo 2, I.Krauz, J.Janičík, M.Škulec, M.Špener
bez kariet
 
KSF Doxx - FC Sohli 3:9 (2:2)
G: T.Kincl, M.Pleva, J.Kudelka - L.Ťažký 2, F.Heuer 2, L.Čmelík 2, P.Krajčí, P.Drahno, D.Kočiš
bez kariet
 
Athletico - Z-Machine 2:2 (1:1)
G: T.Greňo, M.Poruban - T.Laščiak 2
bez kariet
 
Agree.sk - Pomsta z lesa 3:4 (1:2)
G: P.Lehotský, K.Závodský, M.Dudoň - P.Bistiak, S.Lagovský, R.Zelník, Ľ.Pelikán
bez kariet
 
2.liga
 
FC LP 2011 - Futsal Veľká Čierna 4:11 (1:5)
G: J.Virdzek 2, T.Šuták, J.Luprich - M.Hudek 5, M.Baláž 3, P.Židek, M.Lajš, D.Dobšovič
bez kariet
 
Žilinská univerzita - All-in 7:9 (0:3)
G: M.Grinč 3, B.Folkmer 3, J.Holub - T.Trpiš 4, R.Pavela, M.Švaňa, T.Hrubý, T.Kubala, P.Vlček
bez kariet
 
Inter Kysuca - FC Biedne stroje 5:3 (5:2)
G: M.Kubišta 2, M.Konárik 2, T.Konárik - D.Michnáš, S.Čelko, L.Červený
ŽK: F.Guzma (Inter)
 
Referee Team - TJ Hviezda 4:3 (3:2)
G: R.Závodský, T.Vozár, M.Matula, Ma.Wtorek - L.Komada, P.Svitek, P.Fejfar
ŽK: B.Buňo, R.Stárek (obaja Hviezda)
ČK: R.Stárek - po 2.ŽK
 

2.kolo

 
1.liga
 
FK Nová Žilina - Agree.sk 5:8 (2:3)
G: V.Papajčík 4, P.Beňo - M.Dudoň 4, B.Kopas 2, P.Maršálik, Ra.Židek
ŽK: T.Kramár (Nová Žilina)
 
Pomsta z lesa - Athletico 4:2 (0:2)
G: J.Hlucháň 2, R.Zelník, L.Panák - T.Greňo 2
ŽK: B.Novisedlák, R.Králik (obaja Pomsta z lesa)
 
Z-Machine - KSF Doxx 7:5 (3:1)
G: T.Laščiak 2, M.Laščiak 2, F.Šmehýl 2, M.Macho - M.Drexler 2, S.Záň, R.Pudík, J.Kudelka
bez kariet
 
FC Sohli - Tomchlad/Lipino 3:3 (0:0)
G: L.Ťažký, P.Krajči, P.Drahno - M.Kubík, T.Mičuda, M.Bahna
ŽK: D.Kočiš - D.Sokol
 
2.liga
 
Futsal Veľká Čierna - Referee Team 10:4 (5:3)
G: M.Jaroš 3, P.Židek 3, T.Polanský 2, D.Dobšovič, M.Hudek - D.Zemiak 2, M.Matula, R.Machyna
ŽK: J.Ploštica (Referee)
ČK: J.Ploštica - po 2.ŽK
 
TJ Hviezda - Inter Kysuca 1:5 (1:2)
G: P.Fejfar - D.Steiniger 2, T.Nemec 2, T.Konárik
bez kariet
 
FC Biedne stroje - Žilinská univerzita 5:10 (4:7)
G: L.Červený 2, D.Michnáš, S.Čelko, Š.Lokaj - J.Holub 5, B.Folkmer 3, Ľ.Pepucha, J.Mlynarčík
bez kariet
 
All-in - FC LP 2011 5:2 (5:1)
G: T.Trpiš 3, Š.Doboš, A.Mráčnik - T.Šuták, J.Neománi
ŽK: P.Ďurana
 
1.kolo
 
1.liga
 
FC Sohli - FK Nová Žilina 8:2 (3:2)
G: D.Kočiš 5, L.Ťažký 2, P.Drahno - M.Škulec 2
bez kariet
 
Tomchlad/Lipino - Z-Machine 7:4 (2:2)
G: T.Mičuda 3, J.Pápež 2, M.Kubík, A.Bahna - J.Cigánik 2, T.Laščiak, M.Laščiak
ŽK: M.Kubík, J.Majtaník - J.Cigánik
 
KSF Doxx - Pomsta z lesa 5:4 (1:3)
G: J.Kudelka 2, V.Gavrilov, T.Kincl, J.Miške - P.Bistiak, S.Lagovský, R.Králik, Ľ.Pelikán
bez kariet
 
Agree.sk - Athletico 4:3 (2:1)
G: M.Dudoň 2, B.Kopas, R.Židek - M.Mrázik, T.Greňo, T.Dorčík
bez kariet
 
2.liga
 
All-in - Futsal Veľká Čierna 7:3 (4:2)
G: P.Žubor 3, R.Pavela, M.Švaňa, Š.Doboš, T.Trpiš - M.Baláž, Ma.Lajš, D.Dobšovič
ŽK: M.Švaňa, P.Žubor (obaja All-in)
 
FC LP 2011 - FC Biedne stroje 22:2 (8:2)
G: J.Luprich 9, J.Poláček 5, J.Žubor 4, R.Bugáň 2, J.Virdzek, R.Minár - L.Červený 2
bez kariet
 
Žilinská univerzita - TJ Hviezda 5:1 (2:1)
G: J.Mlynarčík 2, J.Holub, Ľ.Pepucha, B.Folkmer - P.Fejfar
bez kariet
 
Inter Kysuca - Referee Team 5:2 (3:0)
G: M.Sága, T.Konárik, M.Konárik, J.Janec - D.Zemiak 2
ČK: M.Kapala (Inter Kysuca) - podrazenie vo vyloženej gólovej šanci