Sme tu pre vás - pre deti, mládež i dospelých. Športujte s nami.

Futsal v Žiline

Športová hala pri CVČ Kuzmányho 105 v Žiline (areál ZŠ V.Javorku, Hliny 5)
GPS: 49.210042,18.737351


+421 905 355 840 Ing. Dušan Dobšovič
+421 918 683 079 Mgr. Eva Dobšovič Mjartan


futsal.zilina@gmail.com

Liga SŠ 2015-16

Víťazné družstvo Stredoškolskej ligy v Žiline 2015-2016: DOPRAVNÁ AKADÉMIA ŽILINA
 

KONEČNÉ PORADIE Stredoškolskej ligy 2015-2016:

 
1. Dopravná akadémia
 
2. Gymnázium Veľká Okružná
 
3. Súkromná stredná odborná škola spoločného stravovania
 
4. Stredná odborná škola stavebná
 
5. Stredná priemyslová škola stavebná
 
6. Gymnázium sv. Františka
 
7. Stredná odborná škola sv. J.Robotníka
 
8. Súkromná obchodná akadémia
 

FINAL FOUR play off - 6. jún 2016:

 
SEMIFINÁLE:
 
DOPRAVNÁ AKADÉMIA - SOŠ STAVEBNÁ 8:1 (4:0)
G: D.Ostrák 3, M.Zajac 2, M.Žeriava, D.Seidl, A.Hruška - R.Poliak
 
GYMNÁZIUM VEĽKÁ OKRUŽNÁ - SSOŠ SPOLOČNÉHO STRAVOVANIA 7:3 (4:0)
G: T.Polanský 5, M.Baláž, A.Rajčan - P.Mintách 2, R.Huljak
 
ZÁPAS O 3. MIESTo:
 
14,50 h. zápas o 3.miesto (porazení zo semifinále)
 
15,30 h. finále (víťazi semifinále)
 
Na vyvrcholenie súťaže srdečne pozývame nielen semifinalistov, ale
všetkých účastníkov súťaže. Po finále budú ocenené nielen všetky družstvá,
ale aj najlepší jednotlivci.
SOŠ STAVEBNÁ - SSOŠ SPOLOČNÉHO STRAVOVANIA 9:10 (4:5)
G: L.Štaffen 2, D.Štefánik 2, A.Zatura 2, R.Poliak 2, M.Plavec - P.Mintách 4, M.Káčer 2, M.Farský 2, J.Gojdič, R.Vršanský
 
FINÁLE:
 
14,50 h. zápas o 3.miesto (porazení zo semifinále)
 
15,30 h. finále (víťazi semifinále)
 
Na vyvrcholenie súťaže srdečne pozývame nielen semifinalistov, ale
všetkých účastníkov súťaže. Po finále budú ocenené nielen všetky družstvá,
ale aj najlepší jednotlivci.
DOPRAVNÁ AKADÉMIA - GYMNÁZIUM VEĽKÁ OKRUŽNÁ 7:0 (4:0)
G: D.Ostrák 3, D.Seidl 3, vlastný R.Holboj
ŽK: M.Zajac
 
ALL STARS 2015-2016: 
 
Marek Baláž (Dopravná akadémia) - Michal Lajš (Gymnázium V.Okružná), Dominik Ostrák (Dopravná akadémia), Miroslav Zajac (Dopravná akadémia), Milan Káčer (SSOŠ spol.stravovania)
 
NAJLEPŠÍ STRELEC 2015-2016:
 
Peter Mintách (SSOŠ spol.stravovania)
 

Štvrťfinále play off:

Stredná priemyselná škola stavebná - Stredná odborná škola stavebná 2:3 (0:2)
G: S.Novák, M.Špirka - M.Ripel 2, P.Kapičák
ŽK: P.Kapičák, A.Tichý
 
Gymnázium Veľká Okružná - Stredná odborná škola sv.J.Robotníka 9:6 (3:3)
G: M.Lajš 4, T.Polanský 2, M.Holbička 2, M.Baláž - M.Chrachala 2, M.Janoviak, K.Popelka, A.Hricko, T.Vyhnal
 
Gymnázium sv. Františka - Súkromná stredná odborná škola spoločného stravovania 2:10 (1:5)
G: E.Glasa, L.Labant - P.Mintách 5, R.Vršanský 4, M.Káčer
 
Dopravná akadémia - Súkromná obchodná akadémia 5:0 kont.
 
KONEČNÁ TABUĽKA po základnej časti
 
 
O poradí na 2. a 3. mieste rozhodol vzájomný zápas SPŠ stavebná - Gymnázium Veľká Okružná 7:3.
O poradí na 5. a 6. mieste rozhodol vzájomný zápas SOŠ sv.J.Robotníka - Súkromná SOŠ spol.stravovania 3:6.
 

7.kolo

 
Súkromná obchodná akadémia  - Gymnázium sv.Františka 2:17 (1:8)
G: S.Záň 2 - L.Labant 11, R.Syčiak 4, M.Kyselica 2
 
Stredná odborná škola stavebná - Stredná priemyselná škola stavebná 1:6 (0:2)
G: M.Jančovič - N.Mydliar 3, S.Meľo, S.Dubeň, M.Špirka
 
Dopravná akadémia - Stredná odborná škola sv.J.Robotníka 5:4 (4:3)
G: M.Kabašta 2, M.Zajac, V.Zajac, M.Juriga - M.Čupec 2, M.Chrachala, A.Hricko
 
Gymnázium Veľká Okružná - Súkromná stredná odborná škola spoločného stravovania 5:0 kontumačne

6.kolo

 
Súkromná stredná odborná škola spoločného stravovania - Súkromná obchodná akadémia 21:1 (8:1)
G: P.Mintál 9, M.Farský 6, M.Karel 6 - P.Svoboda
 
Stredná odborná škola sv.J.Robotníka - Gymnázium Veľká Okružná 8:9 (2:4)
G: M.Chvachala 3, A.Juriga 2, K.Popelka 2, M.Ladňák - M.Baláž 5, T.Polanský 2, R.Holboj, M.Holbička
 
Gymnázium sv.Františka - Stredná odborná škola stavebná 6:3 (2:2)
G: D.Druška 5, L.Labant - M.Oravec, P.Kapičák, P.Šmircko
 
Stredná priemyselná škola stavebná  - Dopravná akadémia 4:3 (1:2)
G: M.Špirka 2, S.Masnica 2 - M.Zajac 2, M.Kabašta
 

5.kolo

 
Súkromná stredná odborná škola spoločného stravovania - Gymnázium sv.Františka 6:2 (3:1)
G: P.Mintál 4, R.Huliak 2 - J.Brezáni, M.Kyselica
 
Súkromná obchodná akadémia - Stredná odborná škola sv.J.Robotníka 2:20 (2:20)
G: S.Strieženec 2 - K.Popelka 4, A.Gacho 4, M.Chrachala 3, R.Bugaj 2, T.Vyhnal 2, A.Juriga 2, M.Ladňák 2, A.Hricko
 
Dopravná akadémia  - Stredná odborná škola stavebná 10:2 (3:1)
G: D.Ostrák 3, M.Kabašta 3, M.Hložný 3, M.Zajac - M.Oravec, M.Chlepka
 
Gymnázium Veľká Okružná - Stredná priemyselná škola stavebná 3:7 (1:1)
G: M.Baláž 2, M.Lajš - M.Špirka 2, S.Masnica 2, Š.Marčiš 2, S.Melo
 

4.kolo

 
Gymnázium sv.Františka - Dopravná akadémia 2:5 (1:3)
G: M.Kyselica 2 - D.Ostrák 3, M.Hložný, M.Zajac
 
Stredná odborná škola sv.J.Robotníka  - Súkromná stredná odborná škola spoločného stravovania 3:6 (2:4)
G: K.Popelka 2, M.Ladňák - B.Hopko 4, K.Popelka, M.Farský
ŽK: K.Popelka, M.Chachala, J.Gojdič (všetci SSOŠ spol.strav.)
 
Stredná priemyselná škola stavebná - Súkromná obchodná akadémia 20:0 (9:0)
G: M.Špirka 10, J.Minárik 4, A.Ďurajka 2, Š.Schwarz 2, A.Hvoľka, F.Tornary
 
Stredná odborná škola stavebná  - Gymnázium Veľká Okružná 7:10 (3:5)
G: M.Jančovič 4, P.Šmircko 3 - M.Baláž 5, M.Lajš 3, M.Vaculík, R.Holboj 
 

3.kolo

 
Súkromná stredná odborná škola spoločného stravovania - Stredná priemyselná škola stavebná 0:10 (0:5)
G: Š.Marčiš 3, D.Staňo 2, Š.Schwarz 2, Ľ.Hároník, S.Masnica, T.Pilka
 
Stredná odborná škola sv.J.Robotníka - Gymnázium sv.Františka 3:5 (1:0)
G: J.Vánoš 2, M.Ladňák - L.Labant 2, R.Šipčiak 2, M.Brhel
 
Súkromná obchodná akadémia - Stredná odborná škola stavebná 2:12 (1:5)
G: P.Svoboda, P.Voštenák - M.Jančovič 4, M.Ripel 3, P.Šmircko 2, M.Oravec 2, M.Chlepko
 
Gymnázium Veľká Okružná - Dopravná akadémia 4:6 (1:2)
G: M.Vaculík 2, M.Holbička, M.baláž - D.Ostrák 3, M.Hložný 3
 

2.kolo

 
Dopravná akadémia - Súkromná obchodná akadémia 17 : 1 (6 : 0)
G: M.Hložný 4, M.Kabašta 4, M.Zajac 3, V.Zajac 2, P.Meliš 2, T.Hruška, M.Juriga - S.Záň
 
Stredná priemyselná škola stavebná - Stredná odborná škola sv.J.Robotníka 4 : 7 (2 : 3)
G: M.Špirka 2, Ľ.Hároník 2 - K.Popelka 3, A.Hricko 2, T.Vyhnal, M.Chrachala 
 
Stredná odborná škola stavebná - Súkromná stredná odborná škola spoločného stravovania 9 : 5 (2 : 3)
G: M.Jančovič 3, M.Oravec 3, M.Ripel 2, M.Chlepko - K.Popelka 5
 
Gymnázium sv.Františka - Gymnázium Veľká Okružná 3:8 (0:6)
G: M.Hodoň, L.Labant, R.Šipčiak - L.Surovčík 3,M.Baláž 2,  R.Holbička, M.Lajš, vlastný M.Kyselica
ŽK: M.Hodoň - M.Lajš
 

1.kolo

 
Stredná priemyselná škola stavebná - Gymnázium sv.Františka 2 : 4 (1 : 2)
G: S.Masnica 2 - M.Hodoň, R.Šipčiak, P.Dulačka, M.Brhel
 
Stredná odborná škola sv.J.Robotníka - Stredná odborná škola stavebná 3 : 2 (2 : 1)
G: M.Chrachala, J.Vánoš, K.Popelka - M.Jančovič, A.Juráš
 
Súkromná stredná odborná škola spoločného stravovania - Dopravná akadémia 3 : 16 (2 : 4)
G: R.Hiliak 2, M.Karel - M.Hložný 5, M.Kabašta 3, D.Ostrák 2, V.Zajac 2, M.Juriga 2, M.Makuka, D.Seidl
 
Súkromná obchodná akadémia - Gymnázium Veľká Okružná 1 : 22 (0 : 11)
G: S.Záň - T.Polanský 10, M.Lajš 4, M.Baláž 4, M.Vaculík 2, M.Holbička, L.Surovčík