Futsal v Žiline

Športová hala pri ZŠ V.Javorku, Hliny 5, Žilina
GPS: 49.210042,18.737351


+421 905 355 840 Ing. Dušan Dobšovič
+421 918 683 079 Mgr. Eva Dobšovič Mjartan


futsal.zilina@gmail.com

MFLŽ 2017-18

Program SOBOTA 26.5.2018

 
17,00 h. Pomsta z lesa - FC Biedne stroje
18,05 h. KSF Doxx - Lipino
19,05 h. odovzdanie cien družstvám a jednotlivcom
19,15 h. FC LP 2011 - Futsal Veľká Čierna
20,15 h. odovzdanie cien finalistom
 
 

Tabuľka k 21.5.2018

 

Strelci k 21.5.2018

 
Ku dňu 17.11.2017 došlo k zmenám v súťaži - po dohode odstúpilo družstvo ALL IN, ktoré bolo nahradené družstvom FC JUVENTUS ŽILINA (preberá vylosovanie ALL IN-u). Zápasy All in-u, ktoré doteraz odohrali (All In - Young Boys 5:0, All In - Veľká Čierna 4:11), boli anulované v plnom rozsahu (skóre, strelci, karty).
 

22.kolo

FC Biedne stroje - Agree.sk 5:3 (1:1)
G: Ján Pivko 2, Lukáš Červený, Juraj Šutorka, Michal Hazda - Braňo Kopas 2, Michal Mojík
ŽK: Rastislav Židek, Miroslav Hrobák
 
Lipino - SariSof 4:4 (2:2)
G: Miloš Hubočan st. 2, Pavol Ostrochovský, Peter Pavlusik - Milan Rabik 2, Erik Nemec, Martin Rosinčin
ŽK: Erik Nemec
 
Gunners - KSF Doxx 4:5 (3:3)
G: Matej Mikloš 2, Michal Maráček, Michal Čečko - Andrej Machút 2, Martin Holbička, Richard Pudík, Martin Turský
bez kariet
 
FC Juventus - Pomsta z lesa 4:9 (2:3)
G: Alex Lacúch, Denis Kothaj, Jakub Kollár, Oliver Seman - Stanislav Lagovský 3, Marián Pytel 2, Peter Bistiak 2, Roman Králik, Richard Zelník
ŽK: Lukáš Panák (Pomsta z lesa)
 
FSC Mojš - Young Boys 13:4 (5:1)
G: Alan Drábek 3, Karol Rolko 2, Martin Šarkozi 2, Jakub Kučera 2, Matej Čechovič 2, Juraj Tlach, Jakub Rolko - Dušan Dobšovič 2, Juraj Sadloň, Milan Káčer
bez kariet
 

21.kolo

Gunners - Young Boys 22:2 (9:2)
G: Roman Ovčík 9, Peter Čečko 9, Matej Mikloš 2, Michal Čečko - Andrej Zaťura, Andrej Gacho
bez kariet
 
Futsal Veľká Čierna - Agree.sk 6:3 (2:2) - nedohrané v 43.min., výsledok ponechaný v platnosti
G: David Hudek 3, Maroš Mičuda 2, Bruno Petterson - Michal Mojík 2, Eduard Baláž
ŽK: Braňo Kopas
 
FSC Mojš - FC Juventus 6:7 (3:3)
G: Miroslav Kollárik 2, Jakub Kučera, Alan Drábek, Juraj Kopča, Juraj Tlach - Alex Lacúch 4, Marián Ďurica 2, Peter Kopál
bez kariet 
 
SariSof - FC LP 2011 0:9 (0:1)
G: Jozef Poláček 3, Tomáš Šuták 3, Ján Luprich 2, Juraj Virdzek
ŽK: Peter Čuhtala (SariSof)
 

20.kolo

Agree.sk - SariSof 6:4 (3:1)
G: Michal Mojík 3, Peter Lehotský, Miroslav Hrobík, Eduard Baláž - Tomáš Konárik, Marek Konárik, Milan Rabik, Dominik Šteiniger
ŽK: Roman Židek - Martin Rosinčin
 
Lipino - Young Boys 10:9 (2:4)
G: Miloš Hubočan st. 5, Pavol Ostrochovský 3, Miloš Hubočan ml., Marek Sarkozi - Michal Ripel 2, Adam Vrábel 2, Andrej Zaťura 2, Jozef Melo, Dušan Dobšovič, Matej Ripel
bez kariet
 
FC LP 2011 - KSF Doxx 9:7 (6:3)
G: František Mrmus 3, Michal Kováčik 2, Erik Mrmus 2, Peter Kormanec, Tomáš Šuták - Matej Ševčík 3, Martin Holbička, Andrej Machút, Matúš Juriga, Ján Štaffen
ŽK: Matúš Juriga (Doxx)
 
FSC Mojš - FSK Gunners 7:9 (4:6)
G: Alan Drábek 5, Jakub Rolko 2 - Roman Ovčík 4, Peter Čečko 4, vlastný Jakub Rolko
bez kariet
 
Pomsta z lesa - Futsal Veľká Čierna 3:9 (2:2)
G: Marián Pytel 3 - Patrik Krištofík 5, Martin Holák 2, Martin Baláž, Dávid Hudek
bez kariet
 
FC Biedne stroje - FC Juventus 5:2 (3:1)
G: Lukáš Červený 2, Michal Hazda, Miloš Rechtorík, Daniel Púček - Tomáš Siska, Oliver Seman
bez kariet
 
Lipino - Young Boys 10:4 (6:2)
G: Miloš Hubočan ml. 3, Miloš Hubočan st. 2, Vladimír Papajčík 2, Marek Sarkozi 2, Michal Sovič - Juraj Sadloň 4
bez kariet
 

19.kolo

Futsal Veľká Čierna - FC Biedne stroje 9:8 (3:5)              
G: Marián Hudek 2, Pedro Victor 2, Martin Baláž 2, Maroš Mičuda 2, Dávid Hudek - Michal ....... 4, Michal Hazda 2, Ján Pivko, Miloš Rechtorík
bez kariet
 
FSK Gunners - FC Juventus 10:6 (6:2)
G: Peter Čečko 4, Roman Ovčík 3, Matej Mikloš 2, Pavol Kubík - Igor Pavlík 2, Dávid Kováčik 2, Denis Kothaj, Tomáš Černák
ŽK: Tomáš Židek - Tomáš Siska
 
SariSof - Pomsta z lesa 5:0 kont.
 
FSC Mojš - Lipino 5:2 (1:0)
G: Miroslav Kollárik 3, Jakub Rolko, Karol Rolko - Miloš Hubočan st., Pavol Ostrochovský
ČK: Miloš Hubočan st., Miloš Hubočan ml. (obaja Lipino) - obe za hranie rukou v pokutovom území
 
FC LP 2011 - Young Boys 10:0 (3:0)
G: František Mrmus 4, Peter Kormanec 2, Juraj Virdzek 2, Ján Luprich, Tomáš Šuták
bez kariet
 
KSF Doxx - Agree.sk 7:14 (2:7)
G: Andrej Machút 2, Martin Holbička 2, Jozef Frátrik 2, Matej Ševčík - Michal Dudoň 6, Braňo Kopas 6, Miroslav Hrobák, Eduard Baláž
bez kariet
 

18.kolo

FC LP 2011 - FSC Mojš 5:2 (2:0)              
G: František Mrmus 2, Peter Kormanec 2, vlastný Matej Čechovič - Juraj Kopča, Matej Čechovič
bez kariet
 
Pomsta z lesa - KSF Doxx 8:8 (2:3)
G: Peter Bistiak 3, Stanislav Lagovský 2, Branislav Novisedlák, Marián Pytel, Richard Zelník - Ján Štaffen 3, Matej Ševčík 3, Jozef Frátrik, Andrej Machút
ŽK: Andrej Machút, Jakub Chupáň
 
Agree.sk - Young Boys 12:2 (5:1)
G: Braňo Kopas 3, Miroslav Mrázik 3, Michal Dudoň 3, Roman Židek 2, Miroslav Hrobák - Michal Ripel, Juraj Sadloň
ŽK: Roman Židek  (Agree.sk)
 
Futsal Veľká Čierna - FC Juvents 12:8 (6:3)
G: Marián Hudek 3, Maroš Mičuda 3, Dávid Hudek 3, Martin Baláž 2, Patrik Krištofík - Alex Lacúch 5, Dávid Kováčik, Denis Kothaj, Tomáš Siska
bez kariet
 
SariSof - FC Biedne stroje 14:5 (4:4)
G: Marek Konárik 3, Milan Rabik 2, Vladimír Pilát 2, Tomáš Konárik 2, Erik Nemec 2, Dominik Šteiniger 2, Peter Čuhtala - Lukáš Červený 2, Ján Nemček, Juraj Šutorka, Ján Pivko
ŽK: Marián Porubčanský (Biedne Stroje)
 
Lipino - FSK Gunners 8:3 (4:1)
G: Vladimír Papajčík 3, Marek Sarkozi 3, Miloš Hubočan ml. 2 - Pavol Tarana, Michal Čečko, Roman Ovčík
bez kariet
 

17.kolo

Young Boys - Pomsta z lesa 1:11 (0:4)              
G: Adam Vrábel - Roman Králik 5, Stanislav Lagovský 2, Richard Zelník 2, Lukáš Panák, Dušan Marčiš
bez kariet
 
KSF Doxx - FC Biedne stroje 8:9 (2:3)
G: Andrej Machút 3, Matúš Juriga 3, Roman Košút 2 - Lukáš Červený 5, Juraj Šutorka 2, Daniel Púček 2
bez kariet
 
FC LP 2011 - FSK Gunners 7:4 (1:1)
G: Erik Mrmus 2, František Mrmus, Milan Harcek, Peter Kormanec, Radoslav Minár, Tomáš Šuták - Peter Čečko 2, Michal Čečko, Richard Piják
 
Agree.sk - FSC Mojš 4:0 (2:0)
G: Rastislav Židek, Peter Maršálik, Miroslav Mrázik, Miloš Ďuriník
bez kariet
 
Lipino - FC Juventus 7:4 (2:3)
G: Michal Sovič 3, Pavol Ostrochovský 2, Miloš Hubočan st., Miloš Hubočan ml. - Tomáš Siska 2, Alex Lacúch, Tomáš Černák
ŽK: Miloš Hubočan ml. - Tomáš Černák
 

16.kolo

FC Juventus - SariSof 8:3 (0:3)              
G: Dávid Kováčik 3, Denis Kothaj 2, Igor Pavlík 2, Tomáš Černák - Martin Rosinčin 2, Tomáš Nemec
bez kariet
 
Young Boys - FC Biedne stroje 6:5 (2:2)
G: Michal Lajš 3, Milan Káčer 2, Adam Vrábel - Ján Pivko 2, Michal Hazda 2, Ján Nemček
bez kariet
 
FC LP 2011 - Lipino 3:3 (1:1)
G: Rudolf Bugáň, Milan Harcek, František Mrmus - Miloš Hubočan st., Miloš Hubočan ml., Vladimír Papajčík
ŽK: Michal Kováčik - Peter Pavlusík, Oldřich Nikrmajer
 
Futsal Veľká Čierna - KSF Doxx 3:6 (0:3)
G: Marián Hudek, Patrik Krištofík, Dávid Hudek - Martin Turský 2, Ján Štaffen 2, Andrej Machút, Roman Košút
ŽK: Maroš Mičuda - Ján Štafffen
 
FSC Mojš - Pomsta z lesa 5:9 (1:5)
G: Alan Drábek 2, Jakub Kučera, Matej Čechovič, Miroslav Kollárik - Peter Bistiak 4, Richard Zelník 2, Stanislav Lagovský, Martin Králik, vlastný Matej Čechovič
bez kariet
 
Agree.sk - FSK Gunners 0:5 kont.
 

15.kolo

FC LP 2011 - FC Juventus 5:3 (3:2)              
G: Peter Kormanec, Juraj Virdzek, Erik Mrmus, František Mrmus, Radoslav Minár - Alexandr Radovanovič 2, Tomáš Černák
ČK: Oliver Seman (Juventus) - zmarenie vyloženej gólovej šance
 
KSF Doxx - SariSof 13:2 (4:1)
G: Andrej Machút 6, Ján Štaffen 4, Matej Ševčík 2, Martin Turský - Marek Konárik, Dominik Šteiniger
bez kariet
 
Lipino - Agree.sk 2:5 (1:3)
G: Pavol Ostrochovský, Michal Sovič - Michal Mojík 2, Miroslav Hrobák, Peter Maršálik, Eduard Baláž
bez kariet
 
FSC Mojš - FC Biedne stroje 7:4 (6:2)
G: Juraj Tlach 2, Miroslav Kollárik 2, Jakub Rolko 2, Alan Drábek - Ján Pivko 2, Lukáš Červený 2
ŽK: Michal Hazda (Biedne stroje)
 
FSK Gunners - Pomsta z lesa 10:5 (2:1)
G: Jakub Slivka 4, Matej Mikloš 3, Ján Mokáň 2, Pavol Mikloš - Stanislav Lagovský 2, Lukáš Panák, Richard Zelník, Branislav Novisedlák
bez kariet
 
Futsal Veľká Čierna - Young Boys 13:8 (3:5)
G: Martin Baláž 4, Marián Hudek 3, Dávid Hudek 2, Filip Kováč, Patrik Krištofík, Maroš Mičuda, vlastný Lukáš Nemček - Michal Ripel 2, Matej Ripel 2, Dušan Dobšovič 2, Andrej Zaťura
bez kariet
 

14.kolo

Pomsta z lesa - Lipino 4:7 (2:3)
G: Peter Bistiak 3, Richard Zelník - Miloš Hubočan st. 3, Miloš Hubočan ml. 2, Vladimír Papajčík, vlastný Peter Bistiak
bez kariet
 
FC Juventus - KSF Doxx 10:5 (5:3)
G: Igor Pavlík 3, Dávid Kováčik 2, Oliver Seman, Denis Kothaj, Jakub Kollár, Marián Ďurica, Alex Lacúch - Jakub Chupáň, Martin Turský, Jozef Frátrik, Martin Holbička, Kristián Popelka
bez kariet
 
FC LP 2011 - Agree.sk 6:1 (4:1)
G: Ján Luprich 4, Tomáš Šuták, Juraj Virdzek - Braňo Kopas
bez kariet
 
SariSof - Young Boys 10:3 (5:2)
G: Tomáš Konárik 3, Vladimír Pilát 3, Marek Konárik 2, Erik Nemec, Peter Čuhtala - Juraj Sadloň 2, Patrik Rojček
bez kariet
 
Futsal Veľká Čierna - FSC Mojš 11:7 (5:3)
G: Martin Baláž 3, Maroš Mičuda 3, Dávid Hudek 2, Martin Holák 2, Patrik Krištofík - Michal Marčiak 4, Alan Drábek, Jakub Kučera, Matej Čechovič
ŽK: Dávid Hudek, Maroš Mičuda (obaja V.Čierna)
 
FSK Gunners - FC Biedne stroje 8:11 (7:1)
G: Roman Ovčík 7, Peter Čečko - Lukáš Červený 5, Michal Hazda 2, Ján Pivko 2, Miloš Rechtorík, Daniel Púček
bez kariet
 

13.kolo

Young Boys - KSF Doxx 2:12 (1:5)
G: Michal Ripel, Andrej Zaťura - Ján Štaffen 6, Andrej Machút 3, Martin Holbička 2, Richard Pudík 
bez kariet
 
FC Biedne stroje - Lipino 8:1 (4:1)
G: Lukáš Červený 3, Michal ....... 2, Ján Pivko 2, Matej Hazda - Michal Šumský
bez kariet
 
FC LP 2011 - Pomsta z lesa 5:6 (2:2)              
G: Peter Kormanec 2, Juraj Virdzek, Jozef Poláček, František Mrmus - Richard Zelník 3, Stanislav Lagovský 2, Peter Bistiak
ŽK: Peter Kormanec - Roman Králik, Peter Bistiak
 
SariSof - FSC Mojš 2:5 (0:3)
G: Miroslav Sága, Martin Rosinčin - Matej Čechovič 2, Alan Drábek 2, Juraj Tlach
bez kariet
 
FSK Gunners - Futsal Veľká Čierna 6:9 (5:3)
G: Peter Čečko 2, Matej Mikloš, Roman Ovčík, Tomáš Židek, Jakub Slivka - Marián Hudek 3, Martin Baláž 3, Bruno Petterson 2, Maroš Mičuda
ŽK: Peter Čečko, Roman Ovčík - Bruno Petterson
 
Agree.sk - FC Juventus 6:9 (3:6)
G: Eduard Baláž 4, Braňo Kopas, Peter Maršálik - Henrich Pustaj 4, Igor Pavlík 2, Tomáš Černák, Dávid Kováčik, Oliver Seman
ŽK: Eduard Baláž - Oliver Seman
 

12.kolo

Pomsta z lesa - Agree.sk 2:5 (0:3)              
G: Martin Králik, Peter Bistiak - Eduard Baláž 4, Rastislav Židek
bez kariet
 
FSC Mojš - KSF Doxx 9:7 (5:1)
G: Alan Drábek 4, Matej Čechovič 2, Jakub Kučera, Jakub Rolko, Miroslav Kollárik - Matej Ševčík 3, Andrej Machút 2, Roman Košút, Jozef Frátrik
bez kariet
 
Futsal Veľká Čierna - Lipino 3:6 (2:2)
G: Patrik Krištofík, Bruno Petterson, Martin Holák - Miloš Hubočan st. 2, Miloš Hubočan ml. 2, Pavol Ostrochovský, Marek Sarkozi
ŽK: Patrik Krištofík - Miloš Hubočan st.
 
Young Boys - FC Juventus 7:9 (3:5)
G: Matej Ripel 3, Milan Káčer 2, Ján Ploštica 2 - Patrik Schmiester 4, Alex Lacúch 2, Denis Kothaj 2, Dávid Kováčik
ŽK: Andrej Zaťura, Matej Ripel (obaja Young Boys)
 
FC Biedne stroje - FC LP 2011 4:29 (2:10)
G: Michal Hazda 2, Lukáš Červený, Juraj Šutorka - František Mrmus 9, Jozef Poláček 6, Ján Luprich 4, Peter Kormanec 4, Juraj Virdzek 2, Erik Mrmus, Milan Harcek, Radoslav Minár, Tomáš Šuták
bez kariet
 

11.kolo

Agree.sk - FC Biedne stroje 6:2 (2:1)              
G: Michal Dudoň 3, Miroslav Hrobák 2, Braňo Kopas - Lukáš Červený, Dušan Michnáč
bez kariet
 
Pomsta z lesa - FC Juventus 9:4 (3:0)
G: Peter Bistiak 5, Branislav Novisedlák 3, Ľuboš Koštek - Peter Kopál 3, Many Strobel
ŽK: Jakub Kollár (Juventus)
 
KSF Doxx - Gunners 8:2 (3:0)
G: Matúš Juriga 4, Roman Košút, Andrej Machút, Martin Holbička, Richard Pudík - Roman Ovčík, Pavol Tarana
ŽK: Andrej Machút, Michal Greschner - Pavol Kubík, Roman Ovčík
ČK: Michal Greschner (po 2.ŽK), Martin Turský (HNS-urážka rozhodcu) - Pavol Kubík (po 2.ŽK)
 
SariSof - Lipino 10:4 (2:0)
G: Marek Konárik 4, Erik Nemec 2, Radoslav Buček, Tomáš Čuraj, Dominik Šteiniger, Vladimír Pilát - Miloš Hubočan ml., Pavol Ostrochovský, Vladimír Papajčík, Oldřich Nikrmajer
bez kariet
 
Futsal Veľká Čierna - FC LP 2011 9:9 (4:4)
G: Maroš Mičuda 2, Dávid Hudek 2, Bruno Petterson 2, Martin Baláž, Pedro Victor, Marián Hudek - Radoslav Minár 5, Juraj Virdzek, Rudolf Bugáň, Milan Harcek, Erik Mrmus
bez kariet
 
Young Boys - FSC Mojš 5:10 (1:4)
G: Pavol Ripel 3, Andrej Zaťura 2 - Miroslav Kollárik 4, Jakub Kučera 3, Juraj Kopča 2, Michal Marčiak 
bez kariet
 

10.kolo

FC LP 2011 - SariSof 4:3 (0:1)              
G: Peter Kormanec 3, Ján Luprich - Radosla Buček 2, Tomáš Konárik
ŽK: Milan Harcek, Radoslav Minár - Marek Konárik, Martin Rosinčin
 
FC Juventus - FSC Mojš 7:5 (2:4)
G: Dávid Kováčik 3, Denis Kothaj 3, Jakub Kollár - Martin Sarkozi, Jakub Rolko, Alan Drábek, Michal Marčiak, Miroslav Kollárik
bez kariet
 
Lipino - KSF  Doxx 7:8 (3:4)
G: Miloš Hubočan st. 4, Peter Pavlúsik 2, Vladimír Papajčík - Martin Holbička 4, Andrej Machút 2, Matúš Juriga, Richard Pudík
ŽK: Miloš Hubočan ml.
 
Gunners - Young Boys 12:2 (2:0)
G: Roman Ovčík 8, Peter Čečko 3, Pavol Kubík - Adam Vrábel, Dušan Dobšovič
bez kariet
 
Agree.sk - Futsal Veľká Čierna 4:6 (2:2)
G: Rastislav Židek 2, Miroaslav Hrobák, Michal Dudoň - Pedro Victor 3, Patrik Krištofík, Martin Holák, Dávid Hudek
ŽK: Marconi de Lima
 
Pomsta z lesa - FC Biedne stroje 4:5 (0:1)
G: Marián Pytel 2, Peter Bistiak 2 - Lukáš Červený 3, Ján Pivko, Michal Hazda
ŽK: Ján Pivko (Biedne stroje)
 

9.kolo

FSC Mojš - Gunners 3:7 (2:3)
G: Martin Sarkozi 2, Alan Drábek - Roman Ovčík 3, Richard Piják 2, Peter Šulka, Tomáš Mizera
bez kariet
 
SariSof - Agree.sk 3:6 (1:3)
G: Erik Nemec 2, Milan Rabik - Braňo Kopas 3, Miroslav Hrobák, Michal Mojík, Michal Dudoň
bez kariet
 
KSF Doxx - FC LP 2011 7:8 (5:3)
G: Martin Holbička 2, Andrej Machút, Matúš Juriga, Richard Pudík, Ján Štaffen, vlastný Tomáš Šuták - Erik Mrmus 4, Peter Kormanec 3, Juraj Virdzek
ŽK: Matúš Juriga (Doxx)

FC Biedne stroje - FC Juventus 2:5 (2:1)
G: Lukáš Červený 2 - Oliver Seman, Dávid Kováčik, Many Stroel, Henrich Pustaj, Igor Pavlík
ŽK: Miloš Rechtorík - Dávid Kováčik
 
Young Boys - Lipino 2:5 (1:3)
G: Adam Vrábel, Dušan Dobšovič - Marek Sarkozi 2, Vladimír Papajčík, Michal Šumský, Michal Sovič
bez kariet
 
Pomsta z lesa - Futsal Veľká Čierna 9:12 (5:6)
G: Peter Bistiak 3, Richard Zelník 3, Stanislav Lagovský 2, Roman Králik - Dávid Hudek 3, Patrik Krištofík 2, Mario Torres 2, Bruno Petterson, Marconi de Lima, Marián Hudek, Pedro Victor
bez kariet
 

8.kolo

FC LP 2011 - Young Boys 4:2 (3:1) 
G: Juraj Virdzek 2, Miloš Králik, František Mrmus - Jozef Melo, Andrej Zaťura
ŽK: Peter Kormanec - Michal Ripel
 
FC Juventus - Gunners 4:4 (4:1)
G: Henrich Pustaj 2, Dávid Kováčik, Denis Kothaj - Richard Piják 2, Tomáš Židek, Pavol Mikloš
ŽK: Many Strobel, Tomáš Černák - Pavol Mikloš
 
Pomsta z lesa - SariSof 2:6 (1:4)
G: Roman Králik, Peter Bistiak - Radoslav Buček 2, Miroslav Sága, Marek Konárik, Vladimír Pilát, Martin Rosinčin
ŽK: Radoslav Buček (SariSof)
 
Agree.sk - KSF Doxx 6:3 (1:1)
G: Eduard Baláž 2, Braňo Kopas, Rastislav Židek, Michal Mojík, Michal Dudoň - Martin Turský 2, Jakub Chupáň
ŽK: Miloš Ďuriník (Agree.sk)
 
FSC Mojš - Lipino 10:4 (4:2)
G: Alan Drábek 2, Karol Rolko 2, Michal Marčiak 2, Miroslav Kollárik 2, Matej Čechovič, Jakub Rolko - Miloš Hubočan st. 3, Michal Šumský
ŽK: Miroslav Kollárik (Mojš)
 
FC Biedne stroje - Futsal Veľká Čierna 6:14 (3:4)
G: Lukáš Červený 3, Ivo Podstavek 2, Ján Nemček - Dávid Hudek 4, Pedro Victor 3, Bruno Petterson 2, Martin Baláž 2, Maroš Mičuda 2, Marián Hudek
ŽK: Ján Nemček (Biedne stroje)
 

7.kolo

FC Biedne stroje - SariSof 3:4 (0:2)
G: Lukáš Červený, Dušan Michnáč, Patrik Voštenák - Tomáš Nemec 2, Miroslav Sága, Marek Konárik
ŽK: Tomáš Konárik
 
FC Juventus - Futsal Veľká Čierna 5:9 (2:4)
G: Martin Holák 3, Marián Hudek, Bruno Petterson, Pedro Victor, Martin Baláž, Dávid Hudek, Maroš Mičuda - Igor Pavlík 2, Henrich Pustaj, Tomáš Černák, Dávid Kováčik
bez kariet
 
Gunners - Lipino 3:6 (3:3)
G: Roman Ovčík, Peter Čečko, Richard Piják - Vladimír Papajčík 2, Pavol Ostrochovský, Michal Šumský, Marek Sarkozi, Oldřich Nikrmajer
ŽK: Jakub Slivka, Ján Mokáň - Peter Pavlusik
 
Young Boys - agree.sk 1:7 (1:3)
G: Pavol Ripel - Michal Sirocký 2, Eduard Baláž 2, Rastislav Židek, Peter Maršálik, Michal Dudoň
bez kariet
 
FSC Mojš - FC LP 2011 2:7 (2:3)
G: Jakub Rolko, MIchal Marčiak - Jozef Poláček 2, Ján Luprich 2, Peter Kormanec 2, Michal Kováčik
bez kariet
 
Pomsta z lesa - KSF Doxx 3:1 (1:1)
G: Lukáš Panák, Richard Zelník, Peter Bistiak - Martin Turský
bez kariet
 

6.kolo

Young Boys - Pomsta z lesa 6:6 (4:3)
G: Michal Lajš 2, Ján Ďurčan 2, Andrej Zaťura, Adam Vrábel - Richard Zelník 4, Lukáš Panák, Stanislav Lagovský
bez kariet
 
FC Juventus - Lipino 1:3 (0:1)
G: Many Strobel - Michal Šumský 2, Miloš Hubočan
ŽK: Many Strobel (Juventus)
 
FC LP 2011 - Gunners 2:4 (1:3)
G: Juraj Virdzek, Peter Kormanec - Roman Ovčík 2, Pavol Kubík, Richard Piják
ŽK: Richard Piják (Gunners)
 
Agree.sk - FSC Mojš 7:3 (4:2)
G: Michal Dudoň 3, Eduard Baláž 2, Michal Mojík, Miroslav Hrobák - Miroslav Kollárik 2, Jakub Kučera
ŽK: Milan Janošec - Matej Čechovič
 
Futsal Veľká Čierna - SariSof 11:5 (5:2)
G: Dávid Hudek 3, Martin Baláž 3, Padro Victor 3, Patrik Krištofík 2 - Milan Rabik 3, Radoslav Buček 2
bez kariet
 
FC Biedne stroje - KSF Doxx 5:7 (1:5)
G: Lukáš Červený 2, Juraj Šutorka 2, Peter Daníšek - Richard Pudík 3, Jakub Chupáň 2, Roman Košút 2
bez kariet
 

5.kolo

Lipino - FC LP 2011 6:3 (2:1)
G: Miloš Hubočan st. 2, Oldřich Nikrmajer 2, Marek Sarkozi, Pavol Ostrochovský - Jozef Poláček, Erik Mrmus, vlastný Miloš Hubočan ml.
bez kariet
 
Gunners - Agree.sk 2:5 (0:2)
G: Richard Piják, Matej Mikloš - Eduard Baláž 2, Peter Lehotský, Braňo Kopas, Michal Dudoň
ŽK: Miloš Ďuriník (Agree)
 
SariSof - FC Juventus 8:6 (2:3)
G: Tomáš Sága 3, Martin Rosinčin 3, Tomáš Čuraj, Mravec - Dávid Kováčik 3, Peter Kopál, Henrich Pustaj, vlastný Dominik Šteiniger
ŽK: Dávid Kováčik (Juventus)
 
KSF Doxx - Futsal Veľká Čierna 6:7 (2:3)
G: Andrej Machút 3, Kristián Popelka 2, Martin Holbička - Marián Hudek 2, Pedro Victor 2, Dávid Hudek 2, Patrik Krištofík
bez kariet
 
FSC Mojš - Pomsta z lesa 4:8 (1:5)
G: Juraj Kopča 2, Miroslav Kollárik, Juraj Tlach - Marián Pytel 4, Peter Bistiak 3, Richard Zelník
bez kariet
 
Young Boys - FC Biedne stroje 8:7 (2:3)
G: Matej Ripel 2, Andrej Zaťura 2, Adam Vrábel, Alexander Hanzel, Dušan Dobšovič, Milan Káčer - Ján Pivko 5, Miloš Rechtorík, Michal Valášek
ŽK: Matej Ripel (Young Boys)
 

4.kolo

FC Juventus - FC LP 2011 6:7 (1:2)
G: Tomáš Siska 3, Jakub Kollár 2, Dávid Kováčik, vlastný Peter Kormanec - Ján Luprich 2, Peter Kormanec 2, Jozef Poláček, Juraj Virdzek
ŽK: Igor Pavlík (Juventus)
 
Pomsta z lesa - Gunners 3:6 (3:2)
G: Peter Bistiak 2, Branislav Novisedlák - Roman Ovčík 2, Peter Čečko 2, Matej Mikloš, Pavol Mikloš
ŽK: Peter Bistiak (Pomsta)
 
FC Biedne stroje - FSC Mojš 1:4 (0:2)
G: Lukáš Červený - Jakub Rolko, Alan Drábek, Michal Marčák, Juraj Kopča
bez kariet
 
SariSof - KSF Doxx 6:6 (4:2)
G: Tomáš Nemec 3, Miroslav Sága 3 - Andrej Machút 3, Martin Holbička 2, Matúš Juriga
ŽK: Tomáš Čuraj - Andrej Machút
 
Futsal Veľká Čierna - Young Boys 13:13 (6:5)
G: Marián Hudek 3, Marconi de Lima 3, Dávid Hudek 3, Bruno Petterson 2, Pedro Victor, Martin Baláž - Matej Ripel 5, Andrej Zaťura 4, Ján Ďurčan 4
ŽK: Marconi de Lima, Dávid Hudek, Bruno Petterson (všetci Veľká Čierna)
 
Agree.sk - Lipino 6:2 (2:1)
G: Michal Dudoň 4, Rastislav Židek, Eduard Baláž - Michal Šumský 2
bez kariet
 

3.kolo

FC LP 2011 - Agree.sk 9:0 (0:0)       
G:Juraj Virdzek 3, Erik Mrmus 3, Milan Harcek, Jozef Poláček, František Mrmus
ŽK: Milan Harcek
 
Lipino - Pomsta z lesa 9:7 (4:4)
G: Miloš Hubočan st. 4, Vladimír Papajčík 4, Miloš Hubočan ml. - Peter Bistiak 3, Stanislav Lagovský 2, Richard Zelník, vlastný Vladimír Papajčík
bez kariet
 
Young Boys - SariSof 3:6 (1:4)
G: Matej Ripel, Andrej Zaťura, Ján Ďurčan - Tomáš Konárik 2, Miroslav Sága, Radoslav Buček, Marek Konárik, Tomáš Čuraj
bez kariet
 
KSF Doxx - FC Juventus 2:5 (1:3)
G: Roman Košút 2 - Many Strobel 4, Dávid Kováčik
ŽK: Tomáš Černák, Jakub Kollár
 
FSC Mojš - Futsal Veľká Čierna 4:8 (2:5)
G: Miroslav Kollárik 3, Matej Čechovič - Marián Hudek 2, Bruno Petterson 2, Pedro Victor 2, Martin Baláž 2
bez kariet
 
Gunners - FC Biedne stroje 6:2 (4:1)
G: Roman Ovčík 4, Peter Čečko, Richard Piják - Matej Hazda, Michal Valášek
bez kariet
 

2.kolo

KSF Doxx - Young Boys 7:5 (5:3)
G: Andrej Machút 2, Jakub Chupáň, Roman Košút, Matúš Juriga, Jozef Frátrik, Kristián Popelka - Adam Vrábel 2, Milan Káčer, Matej Lajš, Michal Burský
bez kariet
 
FC LP 2011 - Pomsta z lesa 6:3 (4:2)
G: Jozef Poláček 2, Ján Luprich 2, Michal Kováčik, Radoslav Minár - Roman Králik 2, Marián Pytel
bez kariet
 
SariSoft - FSC Mojš 7:1 (4:0)
G: Erik Gašinec 2, Radoslav Buček 2, Milan Rabik, Tomáš Čuraj, Vladiír Pilát - vlastný Tomáš Čuraj 
bez kariet
 
Lipino - FC Biedne stroje 7:2 (4:0)
G: Miloš Hubočan 3 st., Pavol Ostrochovský 3, Peter Pavlusik - Lukáš Červený, Vladimír Michna
ŽK: Pavol Nemček (Biedne stroje)
 
FC Juventus - Agree.sk 8:8 (5:1)
G: Dávid Kováčik 2, Many Strobel 2, Denis Kothaj 2, Peter Kopál, Tomáš Siska - Eduard Baláž 5, Braňo Kopas, Miroslav Hrobák, Michal Mojík
ŽK: Denis Kothaj (Juventus)
 
Futsal Veľká Čierna - Gunners 12:5 (4:1)
G: Pedro Victor 3, Maroš Mičuda 3, Marián Hudek 2, Marconi de Lima 2, Dávi Hudek, Bruno Petterson - Roman Ovčík 3, Richard Piják, Pavol Mikloš
ŽK: Pavol Kubík (Gunners)
 

1.kolo

Piatok 20,00 h.  SariSoft - Gunners                             
 
Piatok 21,05 h.  KSF Doxx - FSC Mojš                            
 
Sobota 17,30 h.  FC LP 2011 - FC Biedne stroje                    
 
Sobota 18,35 h.  Young Boys – All in                              
 
Sobota 19,40 h.  agree.sk - Pomsta z lesa                       
 
Sobota 20,45 h.  Lipino - Futsal Veľká Čierna       

SariSof - Gunners 1:7 (0:3)
G: Milan Rabik - Roman Ovčík 3, Pavol Tarana 2, Jakub Slivka, Peter Šulka
bez kariet

KSF Doxx - FSC Mojš 6:3 (2:1)
G: Andrej Machút 2, Jakub Chupáň 2, Martin Holbička, vlastný Matej Čechovič - Jakub Rolko, Alan Drábek, Michal Marčiak 
bez kariet

FC LP 2011 - FC Biedne stroje 25:0 (10:0)
G: František Mrmus 6, Peter Kormanec 5, Erik Mrmus 4, Jozef Poláček 3, Ján Luprich 3, Juraj Virdzek 2, Milan Harcek, Tomáš Šuták
bez kariet

Young Boys – FC Juventus Žilina 4:3 (3:0)
G: Matej Ripel 2, Milan Káčer, Samuel Čebek - Dávid Kováčik 2, Denis Kothaj
bez kariet 
        

agree.sk - Pomsta z lesa 4:0 (2:0)
G: Eduard Baláž 2, Peter Lehotský, Michal Dudoň
bez kariet  

Lipino - Futsal Veľká Čierna 6:8 (3:2)
G: Michal Šumský 2, Miloš Hubočan st., Miloš Hubočan ml., Vladimír Papajčík, Peter Pavlusík - Pedro Victor 4, Martin Holák 2, Marconi de Lima, Martin Baláž
bez kariet