Futsal v Žiline

Športová hala pri ZŠ V.Javorku, Hliny 5, Žilina
GPS: 49.210042,18.737351


+421 905 355 840 Ing. Dušan Dobšovič
+421 918 683 079 Mgr. Eva Dobšovič Mjartan


futsal.zilina@gmail.com

MFLŽ 2016-2017

PROGRAM

piatok 19.5.2017, sobota 20.5.2017, nedeľa 21.5.2017
 

Tabuľka 1.ligy k 16.5.2017

 

Tabuľka 2.ligy k 16.5.2017

 

21.kolo

1.liga
 
KSF Doxx - Futsal Veľká Čierna 4:7 (3:4)
G: Jozef Frátrik 2, Martin Turský 2 - Marián Hudek 2, Marconi de Lima 2, Martin Holák 2, Dávid Hudek
bez kariet
R: Mitúch
 
Pomsta z lesa - Agree.sk 3:7 (1:2)
G: Peter Bistiak, Branislav Novisedlák, Richard Zelník - Michal Dudoň 3, Eduard Baláž 2, Rastislav Židek, Miroslav Mrázik
ŽK: Peter Lehotský (Agree)
R: Mitúch, Dobšovič
 
2.liga
 
Gunners - FC Biedne stroje 3:6 (2:1)
G: Jakub Slivka, Peter Kormanec, Roman Ovčík - Martin Drexler 2, Lukáš Červený 2, Boris Folkmer, Branislav Očko
ŽK: Martin Drexler (Biedne stroje)
R: Dobšovič, Ploštica
 
FC LP 2011 - Lipino 3:2 (1:0)
G: Erik Mrmus, Milan Harcek, Tomáš Šuták - Miloš Hubočan st., Milan Pavlusík
ŽK: Augustín Štefanica (Lipino)
R: Dobšovič, Ploštica 
 

20.kolo

1.liga
 
All-in - Referee Team 9:5 (2:3)
G: Patrik Žubor 4, Roman Pavela 2, Erik Kováč, Patrik Skrutek, Michal Zátorský - Radoslav Lončík 3, Rádoslav Závodský, Martin Matula
ŽK: Martin Dikoš, Radoslav Závodský (obaja Referee)
ČK: Martin Švaňa - Radoslav Lončík
R: Židek, Belko
 
Pomsta z lesa - Futsal Veľká Čierna 3:8 (1:3)
G: Dušan Marčiš 2, Roman Králik - Maroš Mičuda 2, Bruno Petterson 2, Martin Baláž 2, Marconi de Lima, Marián Hudek
bez kariet
R: Mitúch
 
2.liga
 
FC LP 2011 - Gunners 7:5 (2:3)
G: Tomáš Šuták 2, Jozef Poláček, Radoslav Minár, František Mrmus, Erik Mrmus, Ján Luprich - Roman Ovčík 2, Peter Kormanec 2, Jakub Slivka
ŽK: Jozef Poláček, Radoslav Minár - Pavol Kubík
ČK: Radoslav Minár - po 2.ŽK
R: Mitúch, Dobšovič
 
Young Boys - Žilinská univerzita 9:4 (4:1)
G: Matej Lajš 5, Michal Lajš 4 - Pavol Habovštiak 2, Ľubomír Pepucha, Jozef Holub
bez kariet
R: Mitúch
 
KŠK Žilina - Lipino 4:4 (1:1)
G: Patrik Schmeister 2, Dávid Kováčik, Adam Štefanec - Michal Šumský 2, Miloš Hubočan st., Jozef Ondruš
ŽK: Adam Žiačik (KŠK)
 

19.kolo

1.liga
 
FK Nová Žilina - Futsal Veľká Čierna 7:6 (2:1)
G: Jakub Kováčik 3, Peter Beňo 2, Marek Gamboš, Igor Krauz - Martin Baláž 3, Bruno Petterson 2, Dušan Dobšovič
bez kariet
R: Mitúch
 
All-in - Agree.sk 6:2 (3:1)
G: Michal Zátorský 2, Patrik Žubor 2, Tomáš Hrubý, Štefan Doboš - Miroslav Hrobák, Eduard Baláž
ŽK: Martin Švaňa (All-in)
R: Dobšovič
 
Referee Team - KSF Doxx 0:6 (0:2)
G: Jozef Frátrik 2, Martin Turský 2, Martin Holbička, Andrej Machút
bez kariet
R: Mitúch, Červený
 
2.liga
 
FC Biedne stroje - Lipino 9:5 (7:1)
G: Martin Drexler 3, Branislav Očko 2, Oleksij Shytyk 2, Boris Folkmer, Lukáš Červený - Karol Smatana, Miloš Hubočan st., Michal Šumský, Jozef Pápež, Dušan Sokol
ŽK: Jakub Majtanik
R: Mitúch
 
Gunners - Žilinská univerzita 7:2 (2:1)
G: Peter Kormanec 4, Jakub Slivka, Peter Vavrek, Roman Ovčík - Ľubomír Pepucha, Miloš Zuziak
ŽK: Ľubomír Pepucha, Pavol Habovštiak (Žilinská univerzita)
R: Mitúch
 

18.kolo

1.liga
 
FK Nová Žilina - FC Sohli 3:7 (2:0)
G: Vladimír Papajčík, Michal Škulec, vlastný Drahomír Kočiš - Pavol Repkovský 3, Michal Mičenec 2, Filip Heuer, Drahomír Kočiš
bez kariet
R: Mitúch, Dobšovič
 
Agree.sk - Referee Team 10:3 (6:2)
G: Michal Dudoň 3, Eduard Baláž 2, Peter Lehotský 2, Miroslav Hrobák 2, Miroslav Mrázik - Martin Dikoš, Marek Ondák, Dušan Zemiak
bez kariet
R: Mitúch, Dobšovič
 
Futsal Veľká Čierna - All-in 11:5 (6:2)
G: Miloš Krajčír 5, Bruno Petterson 3, Marconi de Lima 2, Marián Hudek - Erik Kováč, Martin Švaňa, Branislav Pinčiar, Patrik Žubor, Štefan Doboš
ŽK: Martin Švaňa (All-in)
 
2.liga
 
FSC Junior Mojš - FC LP 2011 2:6 (0:2)
G: Martin Sarkozi, Matej Čechovič - František Mrmus 2, Erik Mrmus 2, Juraj Virdzek, Tomáš Šuták
ŽK: Martin Remek (Mojš)
R: Dobšovič
 
Gunners - KŠK Žilina 13:3 (8:0)
G: Peter Kormanec 6, Peter Vavrek 2, Roman Ovčík 2, Peter Šulka, Tomáš Cabada, Pavol Kubík - Adam Štefanec 2, Samuel Šipčiak
bez kariet
R: Mituch, Michna

 

17.kolo

1.liga
 
FC Sohli - All-in 3:5 (1:2)
G: Lukáš Čmelík 2, Michal Mičenec - Patrik Žubor 2, Michal Zátorský, Branislav Pinčiar, Erik Kováč
ŽK: Filip Kováč - Patrik Žubor
ČK: Patrik Žubor (All-in)
R: Mituch, Michna
 
2.liga
 
KŠK Žilina - FC Biedne stroje 3:7 (2:3)
G: Rudolf Šipčiak 2, Patrik Schmeister - Branislav Očko 3, Boris Folkmer, Martin Drexler, Lukáš Červený, Andrej Zábojník
bez kariet
R: Mitúch, Dobšovič 

Gunners - FSC Junior Mojš 8:7 (3:3)
G: Peter Kormanec 4, Roman Ovčík 3, Tomáš Cabada - Andrej Remek 6, Tomáš Mičuda
ŽK: Jakub Slivka (Gunners)
R: Mitúch, Dobšovič
 
Žilinská univerzita - Lipino 6:7 (1:5)
G: Ľubomír Chmura 3, Jozef Holub, Ľubomír Pepucha, Pavol Habovštiak - Jozef Pápež 3, Jakub Majtaník 3, Anton Bahna, vlastný Ľubomír Chmura
ŽK: Marek Sarkozi, Oldřich Nikrmajer (obaja Lipino)
ČK: Oldřich Nikrmajer - po 2.ŽK
R: Židek, Belko
 
FK Nová Žilina - KSF Doxx 8:2 (4:0)
G: Vladimír Papajčík 3, Jakub Kováčik 2, Marek Gamboš, Tomáš Kramár, Igor Krauz - Richard Pudík, Martin Turský
bez kariet
R: Červený
 

16.kolo

1.liga
 
Pomsta z lesa - FK Nová Žilina 9:3 (1:2)
G: Peter Pistiak 4, Roman Králik 3, Stanislav Lagovský, Dušan Marčiš - Peter Benko 2, Michal Škulec
bez kariet
R: Mituch, Michna
 
Futsal Veľká Čierna - Referee Team 9:10 (2:6)
G: Bruno Petterson 3, Miloš Krajčír 3, Marconi de Lima 2, Dušan Dobšovič - Ladislav Šlapka 4, Marek Wtorek 2, Martin Dikoš 2, Martin Matula 2
bez kariet
R: Červený
 
All-in - KSF Doxx 5:3 (1:2)
G: Erik Kováč 2, Patrik Žubor 2, Michal Zátorský - Jozef Frátrik 2, Július Gojdič
ŽK: Patrik Žubor, Michal Zátorský, Patrik Skrutek (všetci All-in)
ČK: Patrik Skrutek - po 2.ŽK
R: Ďuriník
 
FC Sohli - Agree.sk 8:3 (5:1)
G: Pavol Drahno 3, Michal Mičenec 2, Pavol Repkovský 2, Filip Heuer - Peter Maršálik, Eduard Baláž, Miroslav Mrázik
bez kariet
R: Červený
 
2.liga
 
Young Boys - FC Biedne stroje 0:5 kont.
 
KŠK Žilina - FSC Junior Mojš 6:3 (4:2)
G: Rudolf Šipčiak 2, Kristián Popelka, Peter Belinský, Patrik Schmeister, Samuel Šipčiak - Alan Drábek, Matej Čechovič, Peter Rolko
ŽK: Adam Štefanec - Martin Remek
R: Židek, Belko
 

15.kolo

1.liga
 
Pomsta z lesa - All-in 3:9 (0:4)
G: Richard Zelník 2, Peter Bistiak - Erik Kováč 4, Patrik Žubor 3, Pavol Ďurana, Roman Kučera
ŽK: Roman Králik (Pomsta)
R: Dobšovič, Ploštica
 
Agree.sk - KSF Doxx 2:3 (0:1)
G: Peter Lehotský, Eduard Baláž - Andrej Machút 2, Martin Holbička
bez kariet
R: Dobšovič
 
2.liga
 
FSC Junior Mojš - Lipino 8:5 (3:3)
G: Matej Čechovič 5, Andrej Remek 2, Peter Rolko - Jozef Pápež 2, Jozef Ondruš, Michal Šumský, Karol Smatana
bez kariet
R: Michna, Mituch
 

14.kolo

1.liga
 
FK Nová Žilina - All-in 6:5 (3:2)
G: Vladimír Papajčík 3, Michal Škulec 2, Igor Krauz - Michal Zátorský 3, Erik Kováč, Patrik Žubor
ŽK: Jakub Kováčik - Martin Švaňa
R: Behančin
 
KSF Doxx - Futsal Veľká Čierna 4:21 (2:8)
G: Martin Turský 2, Jozef Rosenzweig, Roman Košút - Petterson Bruno 6, Patrik Krištofík 6, Martin Baláž 3, David Hudek 3, Marconi de Lima 2, Marián Hudek
bez kariet
R: Šlapka, Židek
 
FC Sohli - Referee Team 9:3 (3:2)
G: Lukáš Čmelík 4, Libor Ťažký 3, Pavol Repkovský 2 - Martin Matula 2, Dušan Zemiak
ŽK: Filip Kováč
R: Behančin
 
Pomsta z lesa - Agree.sk 2:15 (1:7)
G: Roman Králik, Ľuboš Paníák - Michal Dudoň 5, Eduard Baláž 3, Miroslav Mrázik 3, Miroslav Hrobák 3, Peter Maršálik
ŽK: Branislav Novisedlák (Pomsta)
R: Michna, Dobšovič
 
2.liga
 
Gunners - FC Biedne stroje 6:4 (1:2)
G: Peter Šulka 2, Peter Vavrek 2, Jakub Slivka, Peter Kormanec - Boris Folkmer, Martin Drexler, Lukáš Červený, Peter Danišek
ŽK: Peter Šulka, Peter Kormanec - Boris Folkmer, Martin Drexler, Juraj Drexler
R: Michna, Mituch
 
KŠK Žilina - Young Boys 4:6 (3:0)
G: Adam Štefanec, Dávid Kováčik, Rudolf Šipčiak, Samuel Šipčiak - Matej Ripel 3, Michal Ripel, Andrej Gacho, Filip Vrábel
ŽK: Miroslav Kaleta (KŠK)
R: Michna, Mitúch
 
Žilinská univerzita - FSC Junior Mojš 3:6 (1:2)
G: Ľubomír Pepucha 2, Pavol Habovštiak - Martin Sarkozi 2, Martin Remek, Jakub Rolko, Tomáš Mičuda, Andrej Remek
bez kariet
R: Mituch, Dobšovič
 
FC LP 2011 - Lipino 4:5 (0:2)
G: Jozef Poláček, Radoslav Minár, Milan Harcek, Ján Luprich - Michal Šumský 2, Miloš Hubočan st., Peter Pavlusík, Jakub Majtaník
ŽK: Oldřidch Nikrmajer (Lipino)
R: Dobšovič, Ploštica
 

13.kolo

1.liga
 
Futsal Veľká Čierna - Pomsta z lesa 7:6 (3:2)
G: Marián Hudek 3, Marconi de Lima 2, Patrik Krištofík, Maroš Mičuda - Richard Zelník 2, Roman Králik, Dušan Marčiš, Branislav Novisedlák, Ľuboš Pelikán
bez kariet
R: Mituch
 
All-in - Referee Team 12:4 (6:1)
G: Tomáš Hrubý 3, Pavol Ďurana 2, Erik Kováč, Martin Šváňa, Patrik Skrutek, Patrik Žubor, Roman Kučera - Dušan Zemiak 2, Martin Dikoš, Radoslav Lončík
bez kariet
R: Benahčin, Mituch
 
Agree.sk - FK Nová Žilina 4:4 (1:3)
G: Eduard Baláž 2, Michal Sirocký, Rastislav Židek - Marek Špener 2, Jakub Kováčik, Vladimír Papajčík
bez kariet
R: Behančín
 
KSF Doxx - FC Sohli 6:13 (1:5)
G: Andrej Machút 3, Martin Holbička, Ján Štaffen, Jozef Frátrik - Pavol Repkovský 4, Filip Heuer 3, Pavol Drahno 3, Filip Kováč, Drahomír Kočiš, Michal Mičenec
ŽK: Filip Heuer (Sohli)
R: Židek, Belko
 
2.liga

Gunners - FC LP 2011 6:3 (2:2)
G: Peter Kormanec 4, Richard Piják 2 - Radoslav Minárik, Jozef Poláček, Miloš Králik
ŽK: Michal Kováčik (LP)
R: Mitúch, Michna
 

Lipino - KŠK Žilina 10:8 (5:3)
G: Jozef Pápež 3, Jozef Ondruš 2, Anton Bahna 2, Peter Pavlusík 2, Miloš Hubočan ml. - Matúš Žilka 3, Kristián Popelka, Adam Štefanec, Peter Belinský, Patrik Schmiester, Miroslav Kaleta
ŽK: Michal Šumský (Lipino)
R: Šlapka, Židek


Žilinská univerzita - Young Boys 3:1 (1:0)
G: Miloš Zuziak, Roberto Ferrara, Ľuboš Zuziak - Timotej Dudáš
ŽK: Andrej Gacho (Young Boys)
R: Mitúch

 

FC Biedne stroje - FSC Junior Mojš 7:3 (3:2)
G: Branislav Očko 4, Boris Folkmer 2, Lukáš Červený - Alan Drábek 2, Martin Sarkozi
ŽK: Boris Folkmer - Karol Rolko

R: Mitúch

 

12.kolo

1.liga
 
FC Sohli - Pomsta z lesa 7:5 (3:2)
G: Pavol Repkovský 4, Michal Mičenec 2, Drahomír Kočiš - Richard Zelník 2, Peter Bistiak 2, Martin Králik
ŽK: Drahomír Kočiš
R: Michna, Mituch
 
FK Nová Žilina - Futsal Veľká Čierna 6:4 (3:2)
G: Marek Gamboš 2, Igor Krauz 2, Jakub Kováčik, Ľuboš Straka - Marián Hudek, Marconi de Lima, Petterson Bruno, Maroš Mičuda
bez kariet
R: Mituch
 
Agree.sk - All-in 3:3 (1:1)
G: Michal Dudoň, Miroslav Mrázik, Eduard Baláž - Patrik Žubor 3
ŽK: Eduard Baláž (Agree.sk)
R: Michna
 
2.liga
 
Young Boys - FSC Junior Mojš 5:1 (3:1)
G: Filip Vrábel 2, Matej Ripel, Ján Ďurčan, Samuel Čebek - Matej Čechovič
ŽK: Timotej Dudáš - Alan Drábek
R: Červený, Mituch
 
Lipino - FC Biedne stroje 2:4 (1:1)
G: Miloš Hubočan, st., Jozef Pápež - Lukáš Červený 2, Boris Folkmer, Oleksij Shytyk
ŽK: Lukáš Červený (Biedne stroje)
R: Mitúch, Dobšovič
 
Gunners - Žilinská univerzita 4:3 (3:0)
G: Roman Ovčík 2, Richard Piják, Roman Kormanec - Miloš Zuziak 2, Ľuboš Zuziak
bez kariet
R: Michna, Mituch
 
KŠK Žilina - FC LP 2011 7:10 (4:4)
G: Adam Štefanec 2, Dávid Kováčik 2, Patrik Schmeister 2, Miroslav Kaleta - Radoslav Minár 4, Erik Mrmus 2, František Mrmus, Milan Harcek, Tomáš Šuták, Miloš Králik
ŽK: Adam Žiačik (KŠK)
R: Michna 
 

11.kolo

1.liga
 
Referee Team - Agree.sk 0:5 kont.
 
FC Sohli - FK Nová Žilina 12:3 (3:2)
G: Lukáš Čmelík 6, Michal Mičenec 4, Pavol Repkovský, Peter Krajčí - Vladimír Papajčík, Marek Gamboš, Jakub Kováčik
bez kariet
R: Michna, Mituch
 
All-in - Futsal Veľká Čierna 6:6 (5:4)
G: Michal Zátorský 3, Roman Kučera 2, Erik Kováč - Bruno Petterson 2, Marconi de Lima 2, Patrik Krištofík, Martin Baláž
bez kariet
R: Michna
 
KSF Doxx - Pomsta z lesa 2:3 (2:1)
G: Martin Turský, Andrej Machút - Dušan Marčiš, Ľuboš Panák, Richard Zelník
ŽK: Dušan Marčiš (Pomsta z lesa)
R: Červený
 
2.liga
 
Young Boys - Lipino 6:9 (2:2)
G: Matej Ripel 2, Andrej Gacho, Jozef Žingora, Andrej Zaťura, Ján Ďurčan - Miloš Hubočan st. 3, Jozef Pápež 3, Anton Bahna 2, Milš Hubočan ml.
bez kariet
R: Michna
 
Žilinská univerzita - FC Biedne stroje 5:3 (0:0)
G: Miloš Zuziak 3, František Kačiak, Pavol Habovštiak - Lukáš Červený 2, Boris Folkmer
bez kariet
R: Behančín
 
FSC Junior Mojš - FC LP 2011 9:2 (2:2)
G: Tomáš Mičuda 2, Peter Hrabčák 2, Matej Čechovič 2, Alan Drábek 2, Jakub Rolko - Jozef Poláček, František Mrmus
ŽK: Radoslav Minár (LP)
R: Dobšovič
 
KŠK Žilina - Gunners 3:10 (1:4)
G: Patrik Schmiester 2, Samuel Šipčiak - Peter Kormanec 5, Dávid Slivka 2, Roman Ovčík 2, Peter Šulka
bez kariet
R: Dobšovič
 

10.kolo

1.liga
 
Agree.sk - Futsal Veľká Čierna 8:6 (4:3)
G: Michal Dudoň 2, Rastislav Židek 2, Roman Židek, Braňo Kopas, Miroslav Hrobák, Miloš Ďuriník - Marconi de Lima 3, Martin Baláž 3
ŽK: Marconi de Lima, Michal Špirka
R: Mitúch
 
FK Nová Žilina - KSF Doxx 9:3 (6:3)
G: Marek Špener 3, Igor Krauz 2, Marek Gamboš, Peter Beňo, Tomáš Hroza, Michal Greschner vlastný - Jakub Chupáň 2, Martin Turský
bez kariet
R: Červený
 
All-in - FC Sohli 4:7 (4:4)
G: Erik Kováč, Roman Pavela, Martin Švaňa, Roman Kučera - Pavol Drahno 3, Filip Heuer 2, Drahomír Kočiš, Libor Ťažký
bez kariet
R: Mituch, Dobšovič
 
2.liga
 
Gunners - FSC Junior Mojš 7:0 (3:0)
G: Peter Kormanec 5, Peter Šulka, Andrej Macejko
ŽK: Peter Šulka (Gunners)
R: Behančin, Michna
 
FC LP 2011 - Young Boys 3:3 (2:2)
G: Juraj Virdzek, Jozef Poláček, František Mrmus - Matej Ripel, Filip Vrábel, Timotej Dudáš
bez kariet
R: Červený
 
FC Biedne stroje - KŠK Žilina 2:5 (0:0)
G: Andrej Zábojník, Martin Drexler - Adam Štefanec 2, Kristián Popelka, Dávid Kováčik, Matúš Žilka
ŽK: Andrej Zábojník, Martin Drexler - Patrik Schmiester
R: Mituch, Dobšovič
 
Žilinská univerzita - Lipino 4:12 (1:5)
G: Ľuboš Zuziak 2, Ľubomír Pepucha, František Kačiak - Anton Bahna 4, Jozef Pápež 3, Michal Šumský, Augustín Štefanica, Jozef Ondruš, Jakub Majtanik, Oldřich Nikrmajer
ŽK: Michal Šumský (Lipino)
R: Michna, Dobšovič
 

9.kolo

1.liga
 
Futsal Veľká Čierna - Referee Team 8:3 (5:0)
G: Dušan Dobšovič 3, Maroš Mičuda 2, Miloš Krajčír 2, Marián Hudek - Dušan Zemiak 2, Anton Ďurina
ŽK: Anton Ďurina (Referee)
R: Mituch, Červený
 
Pomsta z lesa - FK Nová Žilina 2:6 (1:1)
G: Stanislav Lagovský, Peter Bistiak - Jakub Kováčik 2, Michal Škulec 2, Marek Špener, Tomáš Hroza
bez kariet
R: Mituch, Dobšovič
 
All-in - KSF Doxx 5:2 (2:1)
G: Erik Kováč 2, Patrik Žubor 2, Roman Pavela - Martin Turský, Martin Holbička
bez kariet
R: Behančín, Michna
 
FC Sohli - Agree.sk 8:0 (3:0)
G: Drahomír Kočiš 5, Pavol Repkovský 2,Pavol Drahno
ŽK: Miloš Ďuriník (Agree)
R: Dobšovič, Ploštica
 
2.liga
 
FSC Junior Mojš - KŠK Žilina 2:5 (2:1)
G: Martin Remek, Alan Drábek - David Kováčik 2, Kristián Popelka, Adam Štefanec, Samuel Šipčiak
bez kariet
R: Behančin
 
FC LP 2011 - Žilinská univerzita 12:3 (5:2)
G: Ján Luprich 4, Juraj Virdzek 2, Jozef Poláček, Michal Kováčik, František Mrmus, Erik Mrmus, Radoslav Minárik, Miloš Králik - Ľubomír Chmura 2, Roberto Ferrara
bez kariet
R: Behančín
 
FC Biedne stroje - Young Boys 7:1 (4:0)
G: Boris Folkmer 4, Martin Drexler 2, Boris Očko - Filip Vrábel
ŽK: Timotej Dudáš (Young Boys)
R: Behančin
 
Lipino - Gunners 3:9 (2:4)
G: Miloš Hubočan st., Anton Bahna, Jozef Pápež - Roman Ovčík 3, Richard Piják 3, Peter Kormanec 2, Peter Šulka
ŽK: Oldrich Nikrmajer, Miloš Hubočan st. (obaja Lipino)
R: Mituch, Dobšovič
 

8.kolo

1.liga
 
Agree.sk - KSF Doxx 7:1 (4:0)
G: Eduard Baláž 2, Martin Mrázik 2, Michal Dudoň 2, Jaroslav Horčík - Adam Dzirbik
bez kariet
R: Behančín
 
All-in - Pomsta z lesa 8:6 (3:2) NEDOHRATÉ
G: Pavol Slovák 4, Štefan Doboš 2, Martin Švaňa, Tomáš Hrubý - Peter Bistiak 3, Ľuboš Panák 3
ŽK: Patrik Skrutek (All-in)
ČK: Tomáš Hrubý - Ľuboš Pelikán
R: Michna, Mitúch
 
Referee Team - FK Nová Žilina 11:1 (4:1)
G: Pavol Pavlík 3, Marek Ondák 2, Martin Matula 2, Martin Dikoš 2, Marek Wtorek, Ladislav Blaško - Marek Špener
bez kariet
R: Michna
 
2.liga
 
Lipino - FSC Junior Mojš 14:3 (6:2)
G: Jozef Pápež 4, Anton Bahna 2, Miloš Hubočan ml. 2, Peter Pavlusik 2, Jozef Ondruš 2, Jakub Majtánik, Miloš Hubočan st. - Matej Čechovič 2, Jakub Rolko
bez kariet
R: Mitúch
 
Gunners - Young Boys 7:4 (6:1)
G: Peter Kormanec 4, Andrej Macejko 2, Tomáš Cabada - Samuel Čebek 2, Michal Lajš, Matej Lajš
bez kariet
R: Michna
 

7.kolo

1.liga
 
Agree.sk - Pomsta z lesa 6:3 (2:3)
G: Michal Dudoň 3, Eduard Baláž 3 - Ľuboš Pelikán, Richard Zelník, Peter Bistiak
ŽK: Roman Králik (Pomsta z lesa)
R: Mitúch, Michna
 
FC Sohli - Referee Team 10:3 (4:0)
G: Filip Kováč 3, Pavol Repkovský 3, Michal Mičenec 2, Pavol Drahno, Drahomír Kočiš
bez kariet
R: Behančin, Dobšovič
 
All-in - FK Nová Žilina 6:5 (2:3)
G: Michal Zátorský 3, Erik Kováč 2, Patrik Skrutek - Peter Benko 2, Marek Gamboš 2, Vladimír Papajčík
ŽK: Martin Švaňa, Patrik Skrutek (obaja All-in)
R: Michna
 
Futsal Veľká Čierna - KSF Doxx 8:5 (2:0)
G: Patrik Krištofík 3, Marián Hudek 2, David Hudek 2, Martin Baláž - Martin Holbička 4, Jozef Frátrik
ŽK: Marek Gašpierik, Marián HUdek
R: Michna
 
2.liga
 
Gunners - FC Biedne stroje 4:7 (2:5)
G: Roman Ovčík 2, Peter Vavrek 2 - Lukáš Červený 4, Oleksii Shytyk, Denys Yarkin, Boris Folkmer
ŽK: Tomáš Mizera (Gunners)
R: Michna
 
Žilinská univerzita - FSC Junior Mojš 4:3 (1:2)
G: Ľubomír Pepucha 2, Pavol Habovštiak, Miloš Zuziak - Matej Čechovič 2, Alan Drábek
bez kariet
R: Ďurina, Michna
 
KŠK Žilina - Young Boys 5:7 (1:2)
G: Adam Štefanec 2, Patrik Schmiester 2, Matúš Žilka - Andrej Zaťura 2, Jozef Žingora 2, Ján Ďurčan, Andrej Gacho, Matej Ripel
ŽK: Patrik Schmiester, Miroslav Kaleta - Matej Ripel
R: Botka, Michna
 
FC LP 2011 - Lipino 10:7 (1:3)
G: Erik Mrmus 5, František Mrmus 3, Jozef Poláček 2 - Jozef Pápež 3, Michal Šumský 2, Miloš Hubočan st., Miloš Hubočan ml.
bez kariet
R: Mituch, Dobšovič
 

6.kolo

1.liga
 
KSF Doxx - FC Sohli 3:11 (2:3)
G: Martin Turský, Matej Ševčík, Adam Dzirbik - Michal Mičenec 4, Drahomír Kočiš 3, Pavol Drahno 2, Filip Kováč, Libor Ťažký
bez kariet
R: Ďurina, Mitúch
 
All-in - Referee Team 7:6 (3:2)
G: Roman Pavela 3, Erik Kováč, Michal Zátorský, Patrik Žubor, Roman Kučera - Marek Backa 3, Martin Dikoš, Dušan Zemiak, Michal Botka
ŽK: Patrik Skrutek - Ján Ploštica
R: Červený, Dobšovič
 
Pomsta z lesa - Futsal Veľká Čierna 2:10 (1:4)
G: Ľuboš Panák, Martin Králik - Patrik Krištofík 4, Martin Baláž 3, Marián Hudek 2, David Hudek
ŽK: Dušan Marčiš (Pomsta)
R: Michna, Botka
 
FK Nová Žilina - Agree.sk 0:6 (0:3)
G: Michal Dudoň 3, Eduard Baláž 2, Miroslav Mrázik
bez kariet
R: Michna
 
2.liga
 
KŠK Žilina - Lipino 8:12 (3:6)
G: Patrik Schmiester 3, Kristián Popelka, Adam Štefanec, David Kováčik, Miroslav Kaleta, Ondrej Šútor - Anton Bahna 3, Oldřich Nikrmajer 3, Jakub Majtanik 2, Jozef Pápež 2, Ondrej Štefanica, Miloš Hubočan
bez kariet
R: Ďurina, Michna
 
FC Biedne stroje - FSC Junior Mojš 8:1 (3:0)
G: Martin Drexler 4, Lukáš Červený 2, Boris Folkmer 2 - Peter Rolko
bez kariet
R: Ďurina, Michna
 
Gunners - FC LP 2011 5:7 (3:3)
G: Peter Kormanec 3, Peter Šulka, Jakub Zátek - Juraj Virdzek 2, Radoslav Minár 2, Jozef Poláček, Erik Mrmus, Ján Luprich
ŽK: Pavol Kubík - Juraj Virdzek, Radoslav Minár
R: Červený, Dobšovič
 
Žilinská univerzita - Young Boys 3:5 (1:0)
G: Pavol Habovštiak 2, Miloš Zuziak - Michal Frnčo 2, Milan Káčer, Timotej Dudáš, Matej Ripel
bez kariet
R: Behančín, Michna
 

5.kolo

1.liga
 
Futsal Veľká Čierna - FK Nová Žilina 7:5 (4:0)
G: Marián Hudek 4, Marconi de Lima Batista, Patrik Krištofík, Martin Baláž - Tomáš Kramár 2, Vladimír Papajčík 2, Peter Beňo
bez kariet
R: Mitúch, Michna
 
Agree.sk - All-in 5:5 (2:3)
G: Miroslav Hrobák 2, Miloš Ďuriník, Michal Dudoň, Eduard Baláž - Michal Zátorský 3, Patrik Žubor, Roman Pavela
ŽK: Miroslav Hrobák - Tomáš Kubaščík
R: Michna
 
Referee Team - KSF Doxx 1:5 (0:1)
G: Marek Wtorek - Jakub Chupáň 2, Jozef Frátrik, Martin Turský, Martin Holbička 
ŽK: Martin Dikoš - Jozef Frátrik
R: Michna
 
FC Sohli - Pomsta z lesa 7:3 (3:1)
G: Michal Mičenec 3, Pavol Repkovský, Pavol Drahno, Filip Heuer, Libor Ťažký - Ľuboš Panák, Richard Zelník, Peter Bistiak
bez kariet
R: Červený
 
2.liga
 
Lipino - FC Biedne stroje 4:7 (1:6)
G: Miloš Hubočan, Oldrich Nikrmajer, Jozef Pápež, Anton Bahna - Oleksij Shytyk 3, Lukáš Červený 3, Boris Folkmer
ŽK: Oldrich Nikrmajer - Martin Drexler
R: Ďurina, Mitúch
 
FSC Junior Mojš - Young Boys 6:3 (3:1)
G: Martin Sarkozi, Jakub Rolko, Alan Drábek, Matej Čechovič, Denis Olašák, Peter Hrabčák - Matej Ripel, Pavol Ripel, Filip Vrábel
ŽK: Matej Ripel, Michal Ripel (obaja Young Boys)
R: Červený, Mitúch
 
Žilinská univerzita - Gunners 2:8 (0:5)
G: Pavol Habovštiak, František Kačiak - Roman Ovčík 3, Peter Kormanec 2, Jakub Zátek, Jakub Slivka, Dávid Slivka
bez kariet
R: Botka, Dobšovič
 
KŠK Žilina - FC LP 2011 1:9 (1:4)
G: Kristián Popelka - František Mrmus 3, Ján Luprich 2, Erik Mrmus, Tomáš Šuták, Jozef Poláček, Juraj Virdzek
ŽK: Juraj Virdzek (LP)
R: Ďurina, Michna
 

4.kolo

1.liga
 
Pomsta z lesa - KSF Doxx 5:4 (1:3)
G: Peter Bistiak 2, Martin Králik 2, Ľuboš Slosarčík - Jozef Frátrik, Jakub Chupáň, Martin Turský, Martin Holbička
bez kariet
R: Michna
 
All-in - Futsal Veľká Čierna 10:5 (4:2)
G: Patrik Žubor 6, Michal Zátorský 3, Roman Kučera - Patrik Krištofík 3, Marián Hudek, Martin Baláž
ŽK: Roman Pavela, Michal Zátorský, Tomáš Hrubý, Roman Kučera - Marek Gašpierik
ČK: Roman Kučera (po 2.ŽK)
R: Mituch, Fabíny
 
FC Sohli - FK Nová Žilina 5:12 (4:4)
G: Libor Ťažký 4, Filip Heuer - Jakub Kováčik 3, Igor Krauz 3, Vladimír Papajčík 2, Marek Gamboš 2, Michal Škulec, Tomáš Kramár
bez kariet
R: Behančín
 
Referee Team - Agree.sk 5:9 (1:6)
G: Martin Matula, Martin Dikoš, Marek Wtorek, Ladislav Šlapka, Radoslav Lončík - Roman Židek 2, Eduard Baláž 2, Miroslav Hrobák 2, Michal Dudoň 2, Rastislav Židek
ŽK: Marek Ondák (Referee)
R: Dobšovič 
 
2.liga
 
Lipino - Young Boys 9:8 (4:5)
G: Anton Bahna 3, Jozef Pápež 2, Micha Šumský 2, Jozef Ondruš, MIloš Hubočan - Filip Vrábel 4, Andrej Gacho 2, Jozef Žingora 2
bez kariet
R: Michna
 
FC Biedne stroje - Žilinská univerzita 9:4 (6:3)
G: Lukáš Červený 3, Boris Folkmer 2, Branislav Očko 2, Peter Danišek, Martin Drexler - Ľubomír Pepucha 2, Jozef Holub, Ľubomír Chmura
ŽK: Martin Drexler, Dušan Michnáč - Ľubomír Pepucha
R: Michna
 
Gunners - KŠK Žilina 5:6 (2:4)
G: Richard Piják 3, Peter Kormanec 2 - Dávid Kováčik 3, Patrik Schmiester 3
ŽK: Peter Kormanec
ČK: Pavol Kubík, Roman Ovčík (obaja Gunners) - zmarenie jasnej gólovej príležitosti hrou rukou mimo pokutového územia
R: Behančín
 
FC LP 2011 - FSC Junior Mojš 7:3 (3:1)
G: František Mrmus 3, Jozef Poláček 2, Michal Kováčik, Ján Luprich - Jakub Rolko 2, Peter Rolko
ŽK: Juraj Virdzek, Jozef Poláček (obaja LP)
R: Behančin
 

3.kolo

1.liga
 
Agree.sk - Futsal Veľká Čierna 3:6 (1:4)
G: Michal Dudoň 3 - Marián Hudek 2, Marconi de Lima Batista 2, Patrik Krištofík, Miloš Krajčír
ŽK: Marconi de Lima Batista (Veľká Čierna)
R: Červený, Botka
 
Pomsta z lesa - Referee Team 8:1 (1:1)
G: Ľuboš Panák 3, Peter Bistiak 2, Roman Králik, Martin Králik, Stanislav Lagovský - Ladislav Šlapka
ŽK: Michal Botka
R: Dobšovič, Michna
 
FC Sohli - All-in 7:4 (3:1)
G: Libor Ťažký 3, Michal Mičenec 2, Drahomír Kočiš, Pavol Drahno - Erik Kováč 2, Michal Zátorský 2
ŽK: Drahomír Kočiš - Michal Zátorský
R: Dobšovič, Michna
 
KSF Doxx - FK Nová Žilina 4:8 (0:5)
G: Martin Holbička 2, Jakub Chupáň, Dominik Hulín - Marek Gamboš 2, Jakub Janičík 2, Marek Špener 2, Peter Beňo 2
bez kariet
R: Mitúch
 
2.liga
 
Žilinská univerzita - Lipino 11:7 (5:3)
G: Ľubomír Pepucha 4, Miloš Zuziak 2, Pavol Habovštiak 2, Jozef Holub, František Kačiak, Roberto Ferrara - Miloš Hubočan st. 2, Miloš Hubočan ml. 2, Karol Smatana, Oldřich Nikrmajer, Marek Sarkozi
ŽK: Ľubomír Pepucha (Žilinská univerzita)
R: Michna, Červený
 
Gunners - FSC Junior Mojš 3:1 (2:1)
G: Róbert Pranda, Jakub Zátek - Jakub Rolko
ŽK: Jakub Zátek (Gunners)
R: Michna, Červený
 
FC LP 2011 - Young Boys 4:3 (2:0)
G: Erik Mrmus 3, Juraj Virdzek - Filip Vrábel
bez kariet
R: Michna
 
KŠK Žilina  FC Biedne stroje 3:9 (0:5)
G: Ondrej Šútor 2, Dávi Kováčik - Boris Folkmer 3, Lukáš Červený 2, Peter Danišek 2, Juraj Drexler, Martin Drexler
bez kariet
R: Behančín
 

2.kolo 

1.liga
 
All-in - KSF Doxx 5:2 (4:0)
G: Michal Zátorský 4, Patrik Žubor - Martin Holbička
ŽK: Martin Švaňa (All-in)
R: Behančin, Michna
 
Agree.sk - FC Sohli 7:6 (3:3)
G: Michal Dudoň 2, Eduard Baláž, Rastislav Židek, Peter Lehotský, Branislav Kopas, Miroslav Hrobák - Pavol Repkovský 3, Filip Heuer, Pavol Drahno, Libor Ťažký
ŽK: Branislav Kopas - Pavol Repkovský
R: Michna, Ďurina
 
Referee Team - Futsal Veľká Čierna 4:7 (0:4)
G: Vladimír Michna, Martin Dikoš - Patrik Krištofík 2, Marián Hudek, Dušan Dobšovič, Marconi de Lima Batista, David Hudek, Miloš Krajčír
bez kariet
R: Červený
 
FK Nová Žilina - Pomsta z lesa 4:7 (2:2)
G: Michal Škulec 2, Peter Beňo, Igor Krauz - Ľuboš Panák 3, Roman Králik 2, Ľuboš Pelikán, Stanislav Lagovský
ŽK: Jakub Kováčik (Nová Žilina)
R: Ďurina, Dobšovič
 
2.liga
 
Gunners - Lipino 4:6 (2:2)
G: Róbert Pranda, Richard Piják, Peter Vavrek, Peter Šulka - Miloš Hubočan 3, Michal Šumský, Jakub Majtaník, Augustín Štefanica
ŽK: Peter Kormanec, Dávid Slivka
R: Mitúch, Michna 
 
FC LP 2011 - Žilinská univerzita 5:3 (1:1)
G: Erik Mrmus 2, Štefan Jakubík, Radoslav Minár, Michal Kováčik - Ľubomír Pepucha, Peter Koteš, František Kačiak
bez kariet
R: Behančin, Michna
 
KŠK Žilina - Mojš 7:2 (6:2)
G: Patrik Schmeister 2, Miroslav Kaleta, Rudolf Šipčiak, Dávid Kováčik, Ondrej Šútor, Adam Štefanec - Karol Rolko, Jakub Rolko
bez kariet
R: Mitúch, Michna
 
Young Boys - FC Biedne Stroje 4:7 (3:4)
G: Pavol Ripel 2, Matej Ripel, Andrej Gacho - Lukáš Červený 4, Denys Yarkin 2, Oleksii Shytyk
ŽK: Lukáš Červený
R: Mitúch
 
**************************************************************************************************************************************************
 
Družstvo Z-Machine zrušilo svoju účasť v súťaži. S cieľom, aby neboli nepárne počty v ligách, do 1.ligy bolo presunuté štvrté družstvo v poradí z konečnej tabuľky 2.ligy 2015-2016 Referee Team (mužstvo z 3.miesta FC LP 2011 si na tento presun netrúfalo). Z tejto zmeny vyplýva - zrušenie zápasov z 1.kola Referee Team - Lipino 2:4 a FK Nová Žilina - Z-Machine 5:0. Po tejto zmene je potrebné dohrať zápasy pre 1.kolo FK Nová Žilina - Referee Team (1) a Mojš - Lipino (2).
 
*************************************************************************************************************************************************

1.kolo

1.liga
 
FC Sohli - Futsal Veľká Čierna 9:3 (4:2)
G: Pavol Repkovský 4, Pavol Drahno 2, Peter Krajčí, Drahomír Kočiš, Filip Kováč - Patrik Krištofík 2, Marián Hudek
bez kariet
R: Michna, Ploštica
 
KSF Doxx - Agree.sk 3:4 (0:3)
G: Jozef Frátrik 2, Martin Turský - Rastislav Židek, Peter Lehotský, Michal Dudoň, Michal Sirocký
bez kariet
R: Behančín, Michna
 
Pomsta z lesa - All-in 0:4 (0:1)
G: Patrik Žubor 3, Michal Zátorský
bez kariet
R: Mitúch, Michna
 
FK Nová Žilina - Referee Team 4:16 (2:10)
G: Michal Škulec 3, Igor Krauz - Radoslav Lončík 6, Martn Matula 4, Dušan Zemiak 2, Michal Ondák 2, Anton Ďurina 2
bez kariet
R: Červený
 
FK Nová Žilina - Z-Machine 5:0 kontumačne (ZRUŠENÝ)
 
2.liga
 
Gunners - Young Boys 7:1 (4:1)
G: Peter Kormanec 2, Andrej Macejko 2, Pavol Kubík, Richard Piják, Tomáš Mizera - Andrej Zaťura
bez kariet
R: Mitúch, Michna
 
FC LP 2011 - FC Biedne stroje 8:2 (3:1)
G: Ján Luprich 5, Juraj Virzdek, Tomáš Sutak, Miloš Králik - Oleksii Shytyk 2
ŽK: Juraj Virdzek - Andrej Zábojník
R: Mitúch, Michna
 
KŠK Žilina - Žilinská univerzita 7:4 (4:1)
G: Patrik Sekriestev 3, Rudnaj Sutov 2, Miroslav Kaleta, Peter Belinský - Miloš Zuziak 2, Roberto Ferrara 2
ŽK: Ľubomír Pepucha
R: Behančín, Michna
 
Mojš - Lipino 3:4 (2:3)
G: Martin Sarkozi, Alan Drábek, Matej Čechovič - Miloš Hubočan, Jakub Majtanik, Jozef Ondruš, Ondrej Štefanica
bez kariet
R: Michna, Dobšovič
 
Referee Team - Lipino 2:4 (0:1) (ZRUŠENÝ)
G: Vladimír Michna, Michal Ondák - Miloš Hubočan 4
bez kariet
R: Behančín
 
****************************************************************************************************************************************************
 
Počas prvého novembrového víkendu sa úvodnými zápasmi začala nová sezóna Mestskej futsalovej ligy v Žiline (MFLŽ). Súťaž sa aj tento súťažný ročník bude hrať v dvoch ligách, s herným systémom "každý s každým", trojkolovo.
Zloženie a vyžrebovanie
1.liga MFLŽ 2016-2017:
 
 
1.) FK Nová Žilina
2.) Pomsta z lesa
3.) KSF Doxx
4.) FC Sohli
5.) Futsal Veľká Čierna
6.) Agree.sk
7.) All-in
8.) Z-Machine
 
Zloženie a vyžrebovanie 1.liga MFLŽ 2016-2017:
 
1.) FK Nová Žilina
2.) Pomsta z lesa
3.) KSF Doxx
4.) FC Sohli (obhajca titulu)
5.) Futsal Veľká Čierna (postupujúci z 2.ligy)
6.) Agree.sk
7.) All-in (postupujúci z 2.ligy)
8.) Z-Machine
 
Zloženie a vyžrebovanie 2.liga MFLŽ 2016-2017:
 
1.) Gunners (nováčik)
2.) FC LP 2011
3.) Referee Team
4.) KŠK Žilina (nováčik)
5.) Žilinská univerzita
6.) Lipino (nováčik)
7.) FC Biedne stroje
8.) Young Boys (nováčik)
9.) Mojš (nováčik)