Sme tu pre vás - pre deti, mládež i dospelých. Športujte s nami.

Futsal v Žiline

Športová hala pri CVČ Kuzmányho 105 v Žiline (areál ZŠ V.Javorku, Hliny 5)
GPS: 49.210042,18.737351


+421 905 355 840 Ing. Dušan Dobšovič
+421 918 683 079 Mgr. Eva Dobšovič Mjartan


futsal.zilina@gmail.com

Liga ZŠ 2016-17

Víťaz Školskej ligy vo futsale starších žiakov 2017/2018 - ZŠ Belá
 

FINAL FOUR 2017 - utorok 27.6.2017

ZŠ Budatín - ZŠsMŠ Dolný Hričov 7:1 (4:1)
G: Adrián Horniak 4, Michal Michalec 3 - Michal Hoferica
ŽK: Andej Murár (Budatín)
 
ZŠ Belá - 
CZŠsMŠ Dobrého Pastiera 5:0 (3:0)
G: Juraj Poliak 4, Braňo Šavel
ŽK: Lukáš Kútnik (Pastieri)
 
--------------------------------
 
zápas o 3.miesto:
 
ZŠsMŠ Dolný Hričov 
CZŠsMŠ Dobrého Pastiera 5:3 (3:1)
G: Michal Hoferica 4, Samuel Mruk - Dominik Tobiáš, Tomáš Šupej, Lukáš Kútnik
ŽK: Lucian Rác

FINÁLE:
 
ZŠ Budatín - ZŠ Belá 2:4 (0:1)
G: Dominik Paperňák, Adrián Horniak - Michal Šipčiak 2, Matúš Cabadaj, Juraj Poliak
ŽK: Dominik Paperňák, Andrej Murár
 

Konečná tabuľka po základnej časti

 

Výsledky 29.5.2017

 
CZŠ R.Zaymusa - CZŠsMŠ Dobrého Pastiera 1:12 (0:8)
G: Jakub Dubovec - Lukáš Mihálik 8, Dominik Tobiáš 3, Lukáš Kútnik
 
ZŠ Karpatská - ZŠ V.Javorku 1:11 (1:4)
G: Damián Leždík - Jozef Myšiak 4, Filip Mrázik 3, Samo Rehák 2, Šimon Lopušan 2
 
ZŠsMŠ Dolný Hričov - ZŠ Karpatská 8:1 (5:1)
G: Filip Regiel 3, Michal Hoferica 2, Alexander Medzimorský, Jakub Vančík, Daniel Pavlík
 
ZŠ Belá - ZŠ Hájik 2:2 (2:0)
G: Juraj Poliak, Matúš Cabadaj - Kristián Martinček, Kristián Výboch
 
ZŠ Belá - ZŠsMŠ Dolný Hričov 3:1 (2:1)
G: Juraj Poliak 2, Bruno Šavel - Daniel Pavlík
 

Výsledky 22.5.2017

CZŠ R.Zaymusa - ZŠ Lichardova 1:2 (1:0)
G: Patrik Šottník - Dávid Sobota, Matúš Martinka
 
ZŠ Gaštanová - CZŠ R.Zaymusa 4:3 (3:2)
G: Richard Závodský 4 - Marián Bado, Matej Gavaler, Mário Čabala
 
CZŠsMŠ Dobrého Pastiera - ZŠ Gaštanová 0:5 kont.
ZŠ Budatín - CZŠsMŠ Dobrého Pastiera 0:5 kont.
 

Výsledky 15.5.2017

ZŠ V.Javorku - ZŠ Budatín 0:2 (0:1)
G: Matúš Štaffen, Adrián Horniak

 

Výsledky 10.4.2017

ZŠ Belá - ZŠ V.Javorku 4:1 (2:1)
G: Michal Šipčiak, Daniel Trnka, Matúš Cabadaj, Juraj Poliak - Šimon Lopušan
 
ZŠ Belá - ZŠ Karpatská 7:1 (3:0)
G: Juraj Valach 3, Lukáš Boháč 2, Ján Kubala, Michal Šipčiak - Ľudovít Kováč
 

Výsledky 27.3.2017

ZŠsMŠ Dolný Hričov - CZŠ R.Zaymusa 5:0 (1:0)
G: Michal Hoferica 2, Jakub Vančík, Patrik Hoferica, Samuel Krajčí
 
ZŠ Gaštanová - ZŠ Lichardova 6:1 (3:1)
G: Daniel Haluška 2, Richard Závodský 2, Timotej Geczi, Matej Masaryk - Jerguš Pecháč
 
ZŠsMŠ Dolný Hričov - ZŠ Budatín 3:3 (1:2)
G: Patrik Hoferica 2, Michal Hoferica - Michal Michalec 2, Andrej Murár
 
ZŠ V.Javorku - CZŠsMŠ Dobrého Pastiera 4:5 (2:3)
G: Šimon Lopušan, Samo Rehák, Dávid Novák, Filip Mrázik - Lukáš MIhalík 3, Tomáš Masný, Tomáš Šupej
 

Výsledky 13.3.2017

ZŠ Karpatská - CZŠ R.Zaymusa 3:6 (1:3)
G: Damián Leždík, Patrik Šramo, Andrej Fabšík - Patrik Šottník 2, Dávid Krško 2, Marián Bado, Lukáš Benkei
 
ZŠ Hájik - ZŠ Lichardova 2:1 (0:1)
G: Kristián Výboch, Samuel Ligday - Samo Faško
 
ZŠ Hájik - ZŠ Karpatská 6:2 (3:1)
G: Kristián Výboch 3, Filip Slabý 2, Kristián Martinček - Erik Vnuk, Andrej Fabšík
 

Výsledky 20.2.2017

ZŠ Lichardova - ZŠ Belá 0:5 kont.
CZŠsMŠ Dobrého Pastiera - ZŠ Lichardova 5:0 kont.

 

Výsledky 6.2.2017

ZŠ V.Javorku - ZŠsMŠ Dolný Hričov 3:5 (2:2)
G: Simon Lopušan, Samuel Rehák, Filip Mrázik - Patrik Hoferica 3, Filip Regiel 2
 
ZŠ Hájik - ZŠ Lichardova 4:11 (1:6)
G: Kristián Martinček 3, Filip Macháč - Patrik Hoferica 6, Filip Regiel 3, Michal Hoferica 2
 
ZŠ Gaštanová - ZŠsMŠ Dolný Hričov 4:6 (0:2)
G: Matej Masarik 3, Denis Dietrich - Michal Hoferica 3, Alexander Medzihorský, Patrik Hoferica
ŽK: Denis Dietrich, Daniel Haluška - Michal Hoferica
 
ZŠ Budatín - ZŠ Hájik 13:1 (5:1)
G: Adrián Horniak 4, Michal Michalec 3, Andrej Murár 3, Matúš Štaffen, Lukáš Ďurica, Filip Jančula - Kristián Martinček
 

Výsledky 23.1.2017

ZŠ Gaštanová - ZŠ Hájik 1:0 (1:0)
G: Markus Bolibruch
 
ZŠ Karpatská - ZŠ Lichardova 0:4 (0:1)
G: Samuel Faško, Matej Sýkora, Matúš Martinka, Michal Šubert
 
ZŠ Gaštanová - ZŠ Belá 1:7 (1:3)
G: Daniel Haluška - Matúš Cabadaj 2, Ján Kubala 2, Pavol Rovňák, Branislav Šavel, Matúš Hýll
 
ZŠ Budatín - ZŠ Karpatská 12:0 (6:0)
G: Michal Michalec 4, Adrian Horniak 3, Andrej Murár 2, Aurel Valach 2, Matúš Štaffen
 
ZŠ Belá - CZŠsMŠ Dobrého Pastiera 3:0 (0:0)
G: Juraj Poliak, Ján Kubala, Branislav Šavel
 

Výsledky 16.1.2017

ZŠ Budatín - CZŠ R.Zaymusa 12:0 (3:0)
G: Michal Michalec 6, Adrian Horniak 2, Aurel Valach 2, Andrej Murár, Matúš Štaffen

Výsledky 19.12.2016

ZŠ Hájik - ZŠ V.Javorku 0:3 (0:1)
G: Tomáš Kačeniar, Simon Lopušan, Samo Rehák
 
ZŠ Hájik - CZŠsMŠ Dobrého Pastiera 3:4 (2:3)
G: Eugen Frátrik 2, Kristián Martinček - Lukáš Kutnik 2, Lucian Rác, Marko Mikunda
 

Výsledky 12.12.2016

ZŠ Belá - CZŠ R.Zaymusa 17:0 (8:0)
G: Juraj Poliak 3, Ľuboš Boháč 3, Braňo Šavel 3, Michal Šipčiak 3, Daniel Hudec 2, Ľuboš Kušík, Matúš Holý, Daniel Trnka, Matúš Cabadaj
 
ZŠsMŠ Dolný Hričov - ZŠ Lichardova 6:1 (3:0)
G: Samuel Krajčí 2, Michal Hoferica 2, Filip Regier, Samuel Vnuk - Samuel Faško
 
ZŠ Belá - ZŠ Budatín 1:3 (1:1)
G: Matúš Cabadaj - Adrian Horniak 2, Michal Michalec
ŽK: Ľuboš Boháč - Michal Michalec
 
ZŠsMŠ Dolný Hričov - CZŠsMŠ Dobrého Pastiera 1:3 (1:3)
G: Michal Hoferica - Lukáš Mihálik 2, Lukáš Kutnik
ŽK: Michal Hoferica - Dominik Tobiáš
 

Výsledky 5.12.2016

ZŠ V.Javorku - ZŠ Gaštanová 3:0 (1:0)
G: Jozef Myšiak 2, Filip Mrázik
 

Výsledky 28.11.2016

ZŠ Budatín - ZŠ Lichardova 13:0 (8:0)
G: Michal Michalec 4, Adrian Horniak 3, Matúš Štaffen 2, Filip Jančula 2, Dominik Paperňák, Aurel Valach
 

Výsledky 21.11.2016

ZŠ V.Javorku - CZŠ R.Zaymusa 6:2 (3:0)
G: Filip Mrázik 2, Jozef Myšiak 2, Šimon Lopušan, Dávid Novák - Matej Jakubis, Matej Gavaler
 
ZŠ Gaštanová - ZŠ Budatín 0:7 (0:3)
G: Michal Michalec 2, Adrian Horniak 2, Andrej Valach, Dominik Paperňák, Filip Jančula
ČK: Adrian Horniak (Budatín)
 

Výsledky 14.11.2016

CZŠ R.Zaymusa - ZŠ Hájik 2:8 (1:5)
G: Viliam Mihálik, Patrik Šottník - Dominik Frátrik 3, Filip Slabý 2, Kristián Martinček 2, Lukáš Podhorec
 
ZŠ Gaštanová - ZŠ Karpatská 3:2 (1:0)
G: Timo Geczi 3 - Filip Miško, Damián Leždík
ŽK: Daniel Haluška - Andrej Fabšík
ČK: Daniel Haluška (po 2.ŽK)
 
CZŠsMŠ D.Pastiera - ZŠ Karpatská 4:0 (2:0)
G: Lukáš Mihálik 3, Dominik Tobiáš 
 
> 13,20 h. CZŠ R.Zaymusa - ZŠ Hájik
> 14,00 h. ZŠ Gaštanová - ZŠ Karpatská
> 14,40 h. ZŠ Hájik - ZŠ Budatín
> 15,20 h. CZŠsMŠ D.Pastiera - ZŠ Karpatská

Výsledky 7.11.2016

ZŠ V.Javorku - ZŠ Lichardova 1:1 (1:0)
G: Simon Lopušan - Matej Sýkora