Sme tu pre vás - pre deti, mládež i dospelých. Športujte s nami.

Futsal v Žiline

Športová hala pri CVČ Kuzmányho 105 v Žiline (areál ZŠ V.Javorku, Hliny 5)
GPS: 49.210042,18.737351


+421 905 355 840 Ing. Dušan Dobšovič
+421 918 683 079 Mgr. Eva Dobšovič Mjartan


futsal.zilina@gmail.com

Liga ZŠ 2017-18

ZŠ BUDATÍN - víťaz Školskej ligy vo futsale žiakov 7. - 9. ročníka 2017/2018
 

FINÁLE

ZŠ Budatín - ZŠ Gaštanová 7:3 (2:2)

G: Filip Jančula 2, Matúš Lazar 2, Alex Tóth 2, Michal Michalec - Juraj Hlivka 2, Matúš Bučkuliak
 

Zápas o 3.miesto

ZŠ Belá - CZŠ R.Zaymusa 8:0 (1:0)

G: Branislav Šavel 3, Michal Šipčiak 2, František Meško 2, Dávid Chovanec
 

Semifinále

ZŠ Budatín - CZŠ R.Zaymusa 4:1 (2:0)
G: Filip Jančula 2, Michal Michalec, Alex Tóth - Patrik Šottník
 
ZŠ Belá - ZŠ Gaštanová 3:3 (1:2), 2:3 na pokutové kopy
G: Michal Šipčiak 2, Branislav Šavel - Juraj Hlivka, Ján Pekár, Marek Kavecký
PK: Michal Šipčiak, Branislav Šavel (nepremenil Adam Cingel) - Juraj Hlivka, Dominik Toma, Matúš Bučkuliak
 
 
ALL STARS 2017/2018
 
brankár: Jakub KAPITULČIN (CZŠ R.Zaymusa)
hráči: Michal ŠIPČIAK (ZŠ Belá), Patrik ŠOTTNÍK (CZŠ R.Zaymusa), Matúš LAZAR (ZŠ Budatín), Juraj HLIVKA (ZŠ Gaštanová)
 

Výsledky štvrťfinálových zápasov

Pondelok 18.6.2018
 
ZŠ Belá - ZŠ V.Javorku "A" 2:4 (0:2)
G: Branislav Šavel 2 - David Novák 2, Richard Cvacho 2
 
ZŠ V.Javorku "A" - ZŠ Belá 0:7 (0:2)
G: Ján Konštiak 3, Michal Šipčiak 2, David Chovanec, Branislav Šavel
 
Do semifinále postupuje ZŠ BELÁ.
 
ZŠ Budatín ZŠ Martinská 5:0 (2:0)
G: Michal Michalec 3, Matúš Lazar, Jakub Vajčovec
 
ZŠ Martinská - ZŠ Budatín 2:5 (1:2)
G: Ján Kadaši, Samuel Stuchlík - Alex Tóth 2, Matúš Lazar, Michal Michalec, Jakub Vajčovec
 
Do semifinále postupuje ZŠ BUDATÍN.
 

Streda 13.6.2018

 
CZŠ R.Zaymusa ZŠ Karpatská 5:2 (1:2)
G: Patrik Šottník 4, Dávid Krško - Martin Matúš, Martin Cibrík
  
ZŠ Karpatská - CZŠ R.Zaymusa 3:7 (2:5)
G: Martin Matúš 2, Martin Cibrík - Patrik Šottník 5, Dávid Krško 2
 
Do semifinále postupuje CZŠ R.ZAYMUSA.
 
ZŠ Gaštanová - ZŠ V.Javorku "B" 2:1 (0:1)
G: Juraj Hlivka, Radoslav Krupa - Lukáš Nemček
 
ZŠ V.Javorku "B" - ZŠ Gaštanová 2:3 (2:1)
G: Tobias Dolník, Lukáš Nemček - Juraj Hlivka 2, Radoslav Krupa
 
Do semifinále postupuje ZŠ GAŠTANOVÁ.
 
 
Konečná tabuľka po základnej časti
O poradí na 4. a 5. mieste, 6. a 7. mieste, 9. a 10. mieste, resp. 11. a 12. mieste rozhodli vzájomné zápasy príslušných družstiev.

 

PLAY OFF

Po skončení základnej časti pokračuje súťaž play off zápasmi nasledovne:
 
ŠTVRŤFINÁLE (hrá sa na 2 zápasy):
ZŠ Budatín (1. po základnej časti) - ZŠ Martinská (8. po základnej časti)
ZŠ Belá (2. po základnej časti) - ZŠ V.Javorku "A" (7. po základnej časti)
ZŠ Gaštanová (3. po základnej časti) - ZŠ V.Javorku "B" (6. po základnej časti)
CZŠ R.Zaymusa (4. po základnej časti) - ZŠ Karpatská (5. po základnej časti)
 
Víťazi štvrťfinálových dvojzápasov postúpia do záverečného FINAL FOUR:
 
SEMIFINÁLE: najlepšie umiestnený tím po základnej časti - najhoršie umiestnený tím po základnej časti 
SEMIFINÁLE: druhý najlepšie umiestnený tím po základnej časti - tretí najlepšie umiestnený tím po základnej časti
O 3. MIESTO: porazení zo semifinále
FINÁLE: víťazi zo semifinále
 
 

Tabuľka strelcov po základnej časti

 
 
> Pondelok 20.11.2017
 
13,30 h.        ZŠ Dolný Hričov - ZŠ Martinská
14,10 h.        ZŠ Gaštanová - ZŠ Hájik
14,50 h.        ZŠ Karpatská - ZŠ Dolný Hričov
15,30 h.        ZŠ Hájik - ZŠ Lichardova
 
> Štvrtok 23.11.2017
 
13,30 h.        ZŠ V.Javorku - CZŠ R.Zaymusa

Výsledky odohraných zápasov

Pondelok 4.6.2018
 
ZŠ Belá - ZŠ Budatín 0:3 (0:1)
G: Michal Michalec 3
 
Štvrtok 31.5.2018
 
ZŠ V.Javorku "A" - CZŠ Dobrého Pastiera 2:5 (2:1)
G: David Novák 2 - Adam Čižmárik 3, Lucián Rác, Marko Mikunda
 
Pondelok 28.5.2018
 
CZŠ R.Zaymusa - ZŠ Karpatská 5:4 (1:3)
G: Dávid Krško 4, Patrik Šottník - Martin Cibrín 2, Martin Matúš, Patrik Jacura
ŽK: Dávid Krško (Zaymusa)
 
ZŠ Hájik - CZŠ R.Zaymusa 3:5 (1:2)
G: Aďo Frátrik 2, Rafael Výrostko - Dávid Krško 3, Matej Gavalier 2
 
ZŠ Budatín - ZŠ V.Javorku "A" 6:2 (3:1)
G: Michal Michalec 2, Filip Jančula 2, Alex Tóth, Jakub Vajčovec
 
ZŠ Hájik - ZŠ Dolný Hričov 0:10
G: Dušan Cabaj 5, Samuel Mruk 2, Alexander Medzihorský 2, Jakub Vančík 
 
Štvrtok 24.5.2018
 
ZŠ Lichardova - ZŠ Gaštanová 3:6 (1:4)
G: Matúš Bučkuliak 3, Jakub Bosík, Juraj Hlivka, Marek Kavecký - Michal Jančo 3
 
Pondelok 21.5.2018
 
ZŠ Dolný Hričov - CZŠ D.Pastiera 0:5 kont.
 
CZŠ R.Zaymusa - ZŠ Martinská 4:2 (3:0)
G: Patrik Šottnik 2, Marián Bado, Dávid Krško - Dávid Baliar, Samuel Stuchlík
 
ZŠ Dolný Hričov - ZŠ Belá 0:5 kont.
 
ZŠ Belá - ZŠ V.Javorku "B" 3:0 (2:0)
G: Adam Cingel, Ľuboš Kubík, Jakub Smieško
 
Štvrtok 10.5.2018
 
ZŠ Lichardova - ZŠ Karpatská 4:3 (0:2)
G: Michal Jančo 3, Matej Sýkora - Martin Cibrín 2, Maroš Kucharčík
 
Pondelok 7.5.2018
 
ZŠ Gaštanová - ZŠ Javorku "A" 5:2 (3:0)
G: Juraj Hlivka 3, Daniel Haluška 2 - Juraj Čejka, Dávid Novák
 
Pondelok 30.4.2018
 
ZŠ Hájik - CZŠ Dobrého Pastiera 5:0
 
ZŠ Lichardova - CZŠ R.Zaymusa 3:3 (1:2)
G: Matej Sýkora 2, Samuel Faško - Dávid Krško 2, Patrik Šottník
 
ZŠ Hájik - ZŠ V.Javorku "A" 0:5 (0:3)
G: Richard Cvacho 2, Jozef Myšiak, Juraj Čejka, Sebastián Ficek
ŽK: Jozef Myšiak
 
ŠTVRTOK 26.4.2018
 
ZŠ Gaštanová - CZŠ R.Zaymusa 6:3 (3:0)
G: Juraj Hlivka 3, Matúš Bučkuliak 2, Daniel Haluška - Dávid Krško 2, Jakub Dubovec
 
ZŠ V.Javorku "B" - CZŠ R.Zaymusa 5:3 (4:2)
G: Milan Turský 2, Woojin Seo 2, Martin Paček - Patrik Šottník 2, Dávid Krško
 
PONDELOK 23.4.2018
 
ZŠ Belá - CZŠ Dobrého Pastiera 3:3 (3:2)
G: Ján Konštiak, Marek Miho, Pavol Rusnák - Nikolaj Pálfy, Lucian Rác, Marko Mikunda
 
ZŠ V.Javorku "A" - ZŠ Karpatská 2:4 (0:2)
G: David Novák 2 - Patrik Jacura, Martin Cibrín, Martin Matúš, vlastný Jozef Myšiak
 
ZŠ Belá - ZŠ Lichardova 3:1 (0:0)
G: Ján Konštiak 2, Juraj Franček - Michal Jančo
 
ZŠ Martinská - ZŠ Budatín 0:5 (0:1)
G: Matúš Lazar 2 Michal Michalec, Filip Jančla, František Hrivík
 
ŠTVRTOK 19.4.2018
 
ZŠ Karpatská - CZŠ Dobrého Pastiera 3:2 (3:1)
G: Richard Schmied, Martin Matúš, Martin Cibrín - Matúš Slotík 2
 
PONDELOK 16.4.2018
 
ZŠ Budatín - ZŠ V.Javorku "B" 6:1 (3:1)
G: Michal Michalec 3, Matúš Lazar 2, Filip Jančula - Alexander Hanzel
 
ŠTVRTOK 12.4.2018
 
ZŠ Lichardova - CZŠ Dobrého Pastiera 1:5 (1:0)
G: Samuel Faško - Matúš Slotík, Lucián Rác, Nikolaj Pálfi, Alex Hrbál, vlastný Dávid Sobota
 
PONDELOK 26.3.2018
 
ZŠ V.Javorku "B" - ZŠ Hájik 2:0 (1:0)
G: Milan Turský, Lukáš Nemček
 
PONDELOK 12.3.2018
 
ZŠ V.Javorku "A" - ZŠ Martinská 5:0 (3:0)
G: Jozef Myšiak 4, Richard Cvacho
 
ZŠ Martinská - ZŠ Gaštanová 4:2 (1:1)
G: David Baliar 2, Andrej Kasák, Filip Dorčík - Juraj Hlivka, Radoslav Kryl
 
ŠTVRTOK 15.3.2018
 
CZŠ Dobrého Pastiera CZŠ R.Zaymusa 3:6 (1:3)
G: Lucian Rác, Nikolaj Pálfi, Alex Hrbál - Patrik Šottník 3, David Krško 2, Lukáš Benkei
 
PONDELOK 19.3.2018
 
ZŠ Gaštanová - ZŠ Karpatská 3:0 (1:0)
G: Marek Kavecký, Sebastián Takáč, Juraj Hlivka
 
ŠTVRTOK 8.3.2018
 
ZŠ V.Javorku "B" - CZŠ Dobrého Pastiera 5:1 (3:0)
G: Tobias Dolník 2, Alexander Hanzel 2, Lukáš Nemček - Matúš Slotík
 
PONDELOK 5.3.2018
 
ZŠ Dolný Hričov - ZŠ Gaštanová 5:0 kont.
 
ZŠ Dolný Hričov - ZŠ V.Javorku "A" 2:3 (1:1)
G: Alexander Medzihorský, Samuel Mruk - Juraj Čejka, Richard Cvacho, David Novák
 
ZŠ Dolný Hričov - ZŠ Lichardova 2:2 (1:1)
G: Dušan Cabaj, Adrián Plačko - Samuel Faško, Michal Jančo
 
 
ŠTVRTOK 1.3.2018
 
ZŠ Budatín - ZŠ Karpatská 6:0 (3:0)
G: Michal Michalec 3, Alex Tóth 2, Filip Jančula
 
ŠTVRTOK 15.2.2018
 
CZŠ Dobrého Pastiera - ZŠ Martinská 3:7 (1:2)
G: Lucian Rác 2, Alex Hrbál - Samuel Stuchlík 3, Matúš Stelina 2, Adrián Šoška, Adam Ferianec
 
PONDELOK 12.2.2018
 
ZŠ Karpatská - ZŠ Hájik 1:0
G: Patrik Jacura
 
ZŠ Belá - ZŠ Hájik 6:3 (3:1)
G: Ján Kubala, Matúš Hýll, Braňo Šavel, Jakub Smieško, Ľuboš Kubík, Pavol Rusnák - Filip Macháč 2, Adrián Frátrik
ŽK: Filip Macháč
 
ZŠ Belá - ZŠ Martinská 7:1 (1:1)
G: Ján Kubala 3, Matúš Hýll 2, Matúš Cabadaj, Pavol Rusnák - Samo Stuchlík
 
PONDELOK 29.1.2018
 
ZŠ Belá - ZŠ V.Javorku "A" 3:2 (1:1)
G: Michal Šipčiak 2, Ľuboš Kubík - Jozef Myšiak, Tomáš Fojtík
 
ZŠ Hájik - ZŠ Martinská 1:0 (0:0)
G: Adrián Frátrik
 
ZŠ Belá - ZŠ Gaštanová 4:1 (3:0)
G: Braňo Šavel 2, Ján Kubala 2 - Matúš Bučkuliak
ČK: Marek Sivoň (Gaštanová)
 
ZŠ Hájik - ZŠ Budatín 0:3 (0:2)
G: Michal Michalec 2, Andrej Dendis 
 
PONDELOK 22.1.2018
 
ZŠ Karpatská - ZŠ V.Javorku "B" 3:1 (2:1)
G: Martin Cibrín, Patrik Jacura, Martin Matúš - Martin Paček
 
ŠTVRTOK 18.1.2018
 
ZŠ Lichardova - ZŠ Budatín 2:10 (0:4)
G: Matej Sýkora 2 - Filip Jančula 4, Michal MIchalec 4, Jakub Vajčovec 2
 
PONDELOK 15.1.2018
 
ZŠ Dolný Hričov - ZŠ V.Javorku "B" 5:3 (3:2)
G: Aneta Medzihorská 2, Alžbeta Bieliková, Jakub Vančík, Dušan Cabaj - Tobias Dolník, Patrik Podstavek, Michal Suchomel
 
ZŠ Dolný Hričov - ZŠ Budatín 0:9 (0:4)
G: Michal Michalec 4, Filip Jančula 3, Alex Tóth, Matúš Lazar
 
ZŠ Karpatská - ZŠ Martinská 5:5 (1:4)
G: Martin Matúš 4, Patrik Jacura - Dávid Baliar 2, Ján Kadáši, Peter Sluka, Adrián Kasák
 
ŠTVRTOK 11.1.2018
 
CZŠ D.Pastiera - ZŠ Gaštanová 0:2 (0:1)
G: Hlivka Juraj, Daniel Haluška
 
ŠTVRTOK 21.12.2017
 
ZŠ Lichardova - ZŠ V.Javorku "B" 1:2 (1:1)
G: Timotej Jarina - Milan Turský, Alexander Hanzel
 
ŠTVRTOK 14.12.2017
 
ZŠ Gaštanová - ZŠ V.Javorku "B" 5:1 (3:0)
G: Hlivka Juraj 3, Daniel Haluška, Marek Kavecký - Dávid Hruška
 
PONDELOK 11.12.2017
 
ZŠ V.Javorku "A" - ZŠ Lichardova 3:1 (2:0)
G: Dávid Novák 2, Richard Cvacho - Erik Moravčík
 
ŠTVRTOK 7.12.2017
 
ZŠ V.Javorku "B" - ZŠ Martinská 1:2 (1:1)
G: Lukáš Nemček - Matej Jakubov, Ján Kadáši
 
PONDELOK 4.12.2017
 
ZŠ Lichardova - ZŠ Martinská 1:1 (1:1)
G: Simon Jurkovič - Peter Sluka
 
ZŠ Belá - CZŠ R.Zaymusa 9:1 (6:0)
G: Michal Šipčiak 4, Ján Kubala 2, Matúš Hýll, Jakub Smieško, Peter Franek - vlastný Ján Kubala
 
CZŠ Dobrého Pastiera - ZŠ Budatín 1:13 (1:9)
G: Lucian Rác - Michal Michalec 7, Jakub Vajčovec 2, Matúš Lazar 2, Andrej Dendis, Filip Jančula
 
ZŠ Belá - ZŠ Karpatská 3:0 (0:0)
G: Michal Šipčiak, Braňo Šavel, Jakub Smieško
 
PONDELOK 27.11.2017
 
ZŠ V.Javorku "A" - ZŠ V.Javorku "B" 0:1 (0:0)
G: Lukáš Nemček
ŽK: Ján Kocúr
 
ŠTVRTOK 23.11.2017
 
ZŠ V.Javorku "A" - CZŠ R.Zaymusa 7:3 (3:1)
G: Richard Cvacho 5, Jozef Myšiak, Ján Gumančík - Patrik Šottník, Dávid Krško, Adam Habovštiak
 
PONDELOK 20.11.2017
 
ZŠ Dolný Hričov - ZŠ Martinská 1:2 (0:2)
G: Samuel Mruk - Dávid Baliar, Samuel Stuchlík
 
ZŠ Gaštanová - ZŠ Hájik 3:4 (1:0)
G: Haluška 2, Hlivka - Kristián Výboch 2, Erik Jánošík, Aďo Frátrik
 
ZŠ Karpatská - ZŠ Dolný Hričov 3:2 (3:0)
G: Richard Schmied, Maroš Kucharčík, Martin Cibrín - Michal Kurota, Dušan Cabaj
 
ZŠ Hájik - ZŠ Lichardova 2:4 (2:2)
G: Kristián Výboch 2 - Matej Sýkora 2, Matúš Morgoš 2
 
PONDELOK 6.11.2017
 
ZŠ Budatín - CZŠ R.Zaymusa 11:2 (7:1)
G: Michal Michalec 5, Matúš Lazar 4, Jakub Vajčovec, Filip Jančula - Patrik Šottník 2
 
ZŠ Gaštanová - ZŠ Budatín 0:3 (0:1)
G: Michal Michalec 3